המסת צלוליט ושומן

צלוליט - הגיע הזמן להיפרד ממנו לשלום

די, נמאס לכולנו מהצלוליט – אז למה שלא נפרד ממנו לשלום? בקליניקות יפה מקסימוב מכשיר גלי הרדיו החדשני עבור המסת שומן המעניק תוצאות מדהימות מהטיפול הראשון. במקום הליכים פולשניים כמו ניתוח בודי טייט או שאיבת שומן, אפשר להשיג עור חלק וגוף יפהפה הרחק מסכין המנתחים, בלי הרדמה ועם חזרה מיידית לשגרה. 

 

 

המסת שומן וצלוליט
השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

הצלוליט – למה זה קורה לנו ומה הקשר ל'צלוליטיס'

הצלוליט הוא תופעה שבה תאי שומן מצטברים מתחת לעור, בעיקר באזור הירכיים והישבן, והוא נראה כמו נקבוביות או שקעים שמעניקים לו מראה רופס ולא אחיד. הסיבה לצלוליט לא ברורה לחלוטין, אך ככל הנראה התופעה נובעת מתוך האינטראקציה שבין רקמת החיבור בשכבת העור הפנימית לבין שכבת השומן שמתחתיה. ישנם כמה גורמים שיכולים להגביר את התופעה, כמו גנטיקה, אחוזי שומן בגוף, עובי העור וגיל. אגב, כדאי לשים לב כי המילה 'צלוליטיס' הוא שמה של לתופעה אחרת לגמרי שכוללת דלקת לא נעימה מתחת לעור. היא לא קשורה לתופעת הצלוליט וטיפול עבור העלמת צלוליט בוודאי שלא תועיל לה.

בעיית הצלוליט, תופעה בלעדית כמעט באופן מוחלט לנשים, מקבלת תשומת לב רבה מאחר שהיא שכיחה אצל 90% מהנשים, צעירות ומבוגרות, מלאות ורזות כאחת. בשל כך גוברת גם הדרישה לטיפולים יעילים, בטוחים ומניבי תוצאות מהירות. טכנולוגית גלי הרדיו RF – Radio Frequency נותנת מענה לשאלה – איך להעלים צלוליט בלי ניתוח. טכנולוגיה חדשה וייחודית זו פועלת לטיפול בהצרת היקפים, טיפול בצלוליט והמסת שומן, ואף מתיחת עור עודף באזורים רבים בגוף (ה'מדלדל' ביד עליונה, סנטר כפול ונפול, בטן לאחר הרזייה או לידה ועוד). ולעומת הליכים כמו שאיבת שומן או בודי טייט, כאן אין כל צורך בסכין המנתח וההליך נעשה ללא כאבים ולא מותיר סימנים.

הטכנולוגיה המתקדמת להמסת שומן

תהליך המסת שומן בגלי רדיו מאפשר סילוק של  עודפי שומן, נוזלים וחומרים בלתי רצויים מהגוף דרך הפתחים הקיימים בקרומי התא. חימום פנימי ועמוק של רקמת השומן גורמת להאצה של זרימת הדם והגברת קצב חילוף החומרים ופירוק השומן. כיוון שמספר תאי השומן בגופנו הוא סופי, כמות שנקבעת עד לסוף תהליך ההתבגרות שלנו, אחרי פירוק של תא שומן הוא לא גדל מחדש, וזוהי גם גדולתו של הטיפול. התוצאה הראשונית ניכרת כבר לאחר הטיפול הראשון. 

הטיפול בצלוליט אצל הטובות ביותר

הטיפול בגלי הרדיו להעלמת הצלוליט מותאם לכל מטופלת על פי מצב עורה ובהתאם לציפיות שלה מהטיפול. את הטיפול מעניקות צוות הביוטי-טק של יפה מקסימוב, מטפלות מקצועיות ומיומנות שהוסמכו לטיפול במכשיר ה-RF והן מבצעות את הטיפול ברגישות ובמסירות, עד לקבלת התוצאה הרצויה.

שאלות – תשובות בנושא המסת שומן וצלוליט

ש: למה לא ללכת פשוט על ניתוח?

ת: לא זו בלבד שניתוח כמו בודי טייט או שאיבת שומן לא נועדו למטרת העלמת צלוליט, שאיבת שומן  פירושו תקופת החלמה לא פשוטה שמלווה בכאב ואי נעימות, בעוד שטיפול בגלי רדיו מסייע הן להמסת שומן והן לטיפול בצלוליט והוא לא כואב, בטוח ולא גורם לתופעות לוואי ומשיג תוצאות ברמה גבוהה מאוד. 

ש: מה ההבדל בין בודי טייט לטיפול העלמת צלוליט?

ת: אומנם גם בודי טייט נעשה בטכנולוגיית RF, אך מדובר למעשה בהליך שונה לחלוטין, שגם הוא לא נועד להעלמת צלוליט, אלא להסרת שומן והידוק העור. הליך בודי טייט נעשה בהרדמה מקומית או מלאה ובמהלכו השומן באזור הטיפול מתנפח ומתקשה מה שמסייע לו לצאת מהגוף באמצעים טבעיים בשבועות שלאחר הטיפול. ובקיצור, בטיפול בודי טייט – הצלוליט נשאר.

ש: האם המסת צלוליט עדיפה על הקפאת שומן?

ת: בהחלט. טכנולוגית 'הקפאת שומן' נועדה לטיפול במצבורי שומן דרך הקפאה של הרקמה השומנית, והיא מיועדת לטיפול במצבורי שומן בזרועות, בקפלי שומן בצידי הגב, ב'צמיגים' במותנים וכיוצא באלה. עם זאת הקפאת שומן אינה מטפלת כלל בתופעת הצלוליט שעליה אחראיים תאי השומן המצטברים מתחת לעור. הטיפול המתאים עבור העלמת הצלוליט הוא המסת שומן בגלי רדיו שמביא לפירוק הצלוליט.

ש: למי מתאים הטיפול בצלוליט?

ת: בעולם המודרני, כולם רוצים להיראות צעירים, בריאים ויפים, וטכנולוגיה חדשנית זו אכן מעניקה מענה לכל גיל ולכל סוג עור. הטיפולים מתאימים לנשים וגברים כאחד המעוניינים לשפר את מראה הצלוליט, ואת מתאר הגוף, ולקבל גוף מחוטב ומעוצב, וכן לטפל במיצוק העור ובהצרת היקפים.

ש: כמה טיפולים אצטרך?

מספר הטיפולים נע בין שישה לעשרה מפגשים, בהתאם לסוג העור, בתדירות של אחת לשבוע-שבועיים. כל טיפול נמשך בין שעה לשעה וחצי. בשינוי תוכלי להבחין כבר לאחר הטיפול הראשון.

ש: מאיפה בכלל מגיע השם 'צלוליט'

ת: מקור השם הוא מהמילה הלטינית cellula, שפירושו 'תא', על שם תאי השומן שמצטברים מתחת לעור וגורמים למראה האופייני. וכדאי גם לא להתבלבל עם המילה 'צלוליטיס' שכן צלוליטיס היא תופעה אחרת לגמרי שבה נוצרת דלקת רקמה תת עורית. 

ש: האם צלוליט זה בעיה של נשים בלבד?

ת: צלוליט מופיע בעיקר אצל נשים, והסיבה קשורה למבנה שונה ברקמות השומן של נשים וגברים, ואילו אצל גברים היא כמעט ואינה קיימת ומעטים יסבלו  בשלב כלשהו בחייהם מצלוליט.

ש: כמה יעלה לי טיפול?

ת: מחיר הטיפול תלוי בכמות הטיפולים הנדרשת, המשתנה בין אישה לאישה על פי מצב העור, סוג העור, גיל וכיוצא באלו. לרוב יש צורך בלפחות שישה טיפולים, ובטיפול הממוצע בין שישה לעשרה טיפולים.

בכל גיל ובכל שלב של החיים אפשר להגשים את החלום לעור גוף חלק ולהיפטר מהצלוליט. רוצה לשמוע עוד? השאירי פרטים וניצור איתך קשר בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ והתאמה של תוכנית שתתאים בדיוק בשבילך.

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני טיפול גלי רדיו לפני
אחרי - גלי רדיו אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים