המסת צלוליט ושומן

המסת
צלוליט ושומן

צלוליט יקר! אתה החוליה החלשה! שלום!

די, נמאס לכולנו מהצלוליט. במיוחד בשביל זה שינעתי למרכזי האסתטיקה את מכשיר גלי הרדיו החדשני המבטיח תוצאות מדהימות מהטיפול הראשון. בעיית הצלוליט מקבלת תשומת לב רבה, מאחר והיא שכיחה אצל 90% מהנשים, צעירות ומבוגרות, מלאות ורזות כאחת.

לאור זאת, גוברת הדרישה לטיפולים יעילים, בטוחים ומניבי תוצאות מהירות. כדי לענות על צורך זה פותחה טכנולוגית גלי הרדיו RF – Radio Frequency. בעזרת טכנולוגיה חדשה וייחודית זו, ניתנת האפשרות להצר היקפים, להמיס צלוליט ושומן ואף למתוח עור עודף באזורים רבים בגוף (יד עליונה "מדלדל", סנטר כפול ונפול, בטן לאחר הרזייה או לידה ועוד).

החידוש המלהיב ביותר של המכשיר – ידית מיוחדת המאפשרת מתיחת פנים ללא ניתוח או צורך בסכין המנתח וללא כאבים או סימנים תוך כדי שימור תווי הפנים! צעירות ומבוגרות, רזות ומלאות. לאור זאת, גוברת הדרישה לטיפולים יעילים, בטוחים ומניבי תוצאות מהירות. כדי לענות על צורךך זה פותחה טכנולוגית גלי הרדיו RF – Radio Frequency. בעזרת טכנולוגיה חדשה וייחודית זו, ניתנת האפשרות להצר היקפים, להמיס צלוליט ושומן ואף למתוח עור עודף באזורים רבים בגוף (יד עליונה "מדלדל", סנטר כפול ונפול, בטן לאחר הרזייה או לידה ועוד).

מהו התהליך?
גיהוץ קמטיםתהליך הפירוק שמתרחש בגוף בעזרת גלי הרדיו מאפשר סילוק של  עודפי שומן, נוזלים וחומרים בלתי רצויים מהגוף דרך הפתחים הקיימים בקרומי התא. בעזרת גלי הרדיו תאי השומן קטנים, ומצטמצמים המרווחים ביניהם.

טכנולוגית גלי הרדיו הנה טכנולוגיה חדשנית והבטוחה ביותר בעולם האסתטיקה. היא מאפשרת לבצע טיפולים ללא כאב, במהירות ותוצאות יעילות ומיידיות. הטכנולוגיה פותחה כדי להעניק טיפול מקיף בעור הפנים והגוף ללא כאב, והשגת תוצאות אפקטיביות ומיידיות לאחר מספר מצומצם של טיפולים.

באיזה אזורים ניתן לטפל?
בעזרת טכנולוגיה ייחודית זו ניתנת האפשרות להצר היקפים, להמיס צלוליט ושומן ולעיצוב ולחטב את הגוף; יד עליונה, פנים, צוואר וקמטי הבעה (קראי על טיפול העלמת קמטים בפנים). כמו כן, גם טיפול בסנטר כפול ו/או נפול.

יתרון נוסף ומשמעותי הוא לעזור לך לשמר את עורך ולהצעיר אותו מבלי לשנות את תווי פנייך המקוריים, כפי שקורה לעיתים קרובות בהזרקות ובניתוחים.

למה בכל זאת כדאי לחכות עם הניתוח או ההזרקה?
הקוסמטיקאית משקמת את מרקם העור, מה שהפלסטיקאי לא עושה! חשוב לדעת שניתוח או הזרקות אינם מחליפים את הטיפוח הקוסמטי. עור "מוזנח", שלא עובר תחזוק טוב, מאבד מהאלסטיות ברמה משמעותית ויהפוך לעור דק ומבוגר עם השנים. תחזוקה טובה של העור תעזור לעור לשמר את האלסטיות שלו, תאט את הזדקנות העור, ובנוסף תרחיק את הצורך בהזרקות ו/או בטיפול כירורגי. בנוסף, העור יישאר עבה, ויהיה ממוצק יותר.

למי מתאים הטיפול?
בעולם המודרני, כולם רוצים להיראות צעירים, בריאים ויפים, ולכן, טכנולוגיה חדשנית זו פותחה כדי לתת מענה לכל גיל ולכל סוג עור! הטיפולים מתאימים לנשים וגברים כאחד המעוניינים לשפר את מראה הצלוליט, שיפור במתאר הגוף, עיצוב וחיטוב הגוף, מיצוק העור והצרת היקפים.

מהו משך הטיפול?
כל טיפול אורך בין 45-90 דקות כאשר מספר הטיפולים נע בין 2-6 בלבד בהתאם לסוג העור.
ניתן לראות תוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון!

מי מבצע את הטיפול?
את טיפול האסתטיקה הללו ב”מרכזי האסתטיקה של יפה מקסימוב” מבצעות אחיות ורופאה מדופלמות ומנוסות, שעברו בנוסף הדרכה מיוחדת על מכשירי המרכזים.

המסת שומן וצלוליט