הסרת שיער

השיטות
שלנו

מחלקת הסרת שיער כוללת שילוב של שיטות מכשור מתקדם וקוסמטיקאיות בעלות ניסיון וידע שהשתלמו בתחומי הטיפול המוענקים במכון.

שיטות הסרת שיער

הסרת שיער בפנים לא לעשירים בלבד – בעבר, טיפולי הסרת שיער עלו "הון תועפות", לדוגמה, טיפול אחד של הסרת שיער בשפם עלה בשנת 2000 כ-500 ש"ח כשכיום, אותו טיפול בממוצע 50 ש"ח. הירידה לא הייתה דראסטית, אלא נוצרה בעקבות פתי
חת השוק לקוסמטיקאיות עם השנים, יצירת המכשור הישראלי, האינפרא וה-IPL, ושדרוגם עם השנים למכשור טוב יותר ומוצלח יותר אפילו ממכשירי הלייזר. טכנולוגיות אור מבוססות (IPL Intense pulsed light) מכשיר המבוסס על פעימות אור אינטנסיבי בעל ספקטרום רחב. משתמשים באנרגיית אור וחום כדי לעורר שינוי בעור.

מכשירים אלו מבוססים על פעימות אור אינטנסיבי בעל ספקטרום אור נראה רחב (515-1,200 ננומטר) מספקים שימושים רבים כגון, הסרת שיער IPL, אנטי אייג'ינג (פוטו-רג'וביניישן), טיפול בכתמי שמש וגיל וטיפול באקנה. הטיפול מבוסס על שימוש בקרן אור בעלת ספקטרום רחב שפעימותיה מופעלות על כרומופורים מסוימים כגון מלנין, המוגלובין ומים. התוצאה הרצויה תלויה באורך ובאינטנסיביות של פעימות האור. ברגע ההבזק, אנרגיית האור הופכת לאנרגיית חום. התאים המכילים כרומופורים מתחממים עד לטמפרטורה מסוימת שבה מופעלים תהליכים ביוכימיים המחדשים את העור.