אודות

יפה מקסימוב

אודות

קצת עליי, והרבה על אהבה ליופי ולאנשים

החלום שלי, כדרכם של חלומות, התחיל בקטן, מתוך שאיפה להקדיש את זמני לשני הדברים האהובים עליי ביותר – עולם היופי, ועבודה עם אנשים. את פניהן של הלקוחות הראשונות שלי, אי אז בשנות התשעים המוקדמות והסוערות, קיבלתי בחדר קטן הממוקם בעליית הגג שבביתי, ללא פינת המתנה מרווחת או עיצוב מפואר – אך עם המון אהבה, השקעה ומוטיבציה.

עם השנים, למדתי את תחום טיפולי האסתטיקה והסרת השיער לעומק, עברתי הדרכות והשתלמויות בכל החידושים, הטרנדים והאמצעים העכשוויים וצברתי מאות שעות ניסיון במכשור מתקדם ובטכנולוגיות הפופולריות בתחום. הקליניקה הקטנה והאהובה שלי התחלפה בשתי קליניקות גדולות ואהובות לא פחות – האחת ממוקמת ברמת גן, והאחרת בראשל"צ.

שם, אני נהנית להעניק מדי יום שלל טיפולים אסתטיים לקהל רחב ומגוון של לקוחות. אני דואגת להתעדכן באופן תדיר בחידושים ובהתפתחויות בתחומי הקוסמטיקה והיופי, לעבור הכשרות בשימוש במכשור עדכני ולהתמקצע בשיטות חדשות. עולם האסתטיקה והיופי הוא עולם דינמי, מתחדש ומתפתח, ואני דואגת להתקדם יחד אתו.

יחד איתי, פועל צוות של מטפלים מקצועיים ומיומנים, שעברו, וממשיכים לעבור, הדרכות מקיפות והכשרות מעמיקות בכל טיפול שהם מבצעים. ולא פחות חשוב מכך – כל אחת מהן  היא אדם נעים וקשוב, המעניקה לכל אחד מן הלקוחות את אותו יחס אישי ואת אותה תשומת לב שאני מעניקה להם. לקוחותיי יודעים כי בכל שאלה ניתן להרגיש בנוח ולפנות לצוות המדהים שלי או אליי, ואנו נקשיב ונשיב בשמחה, נייעץ ונציע פתרונות.

אלו הם שלושת הערכים שאני והצוות שלי פועלים על פיהם

  • מקצועיות – ב"יפה מקסימוב – מרכזי אסתטיקה", אנו ניגשות לכל לקוחה במקצועיות, החל משלב האבחון והבחירה בטיפול המתאים לה ביותר ועד לסיום הטיפול האחרון. אנו מקפידים על ביצוע הטיפולים באופן הכי מדויק ואפקטיבי, ועושים שימוש במכשור ובאמצעים המתקדמים ביותר שעומדים לרשותנו. השאיפה לשלמות, הדיוק וההקפדה משותפים לכל נשות הצוות.
  • אמינות – בעיניי, אמינות היא הבסיס לכל מערכת יחסים, ובמקרה זה – מערכת היחסים שנרקמת בינינו לבין לקוחותינו. הלקוחות הרבות ששבות ופוקדות את הקליניקות שלי לאורך שנים סמוכות ובטוחות כי אנו תמיד נציע להן את הטיפול המתאים להן ביותר, נימנע מטיפולים שאין בהם צורך ונבחר בסדרת הטיפולים הקצרה ביותר המתאפשרת והאפקטיבית ביותר.
  • יחס אישי – אנו רואים בלקוח או בלקוחה קודם כל אדם הראוי להתייחסות אישית, נעימה ומכבדת ולאיש מקצוע שיטה אוזן קשבת לרצונותיו. הצוות שלי ואני נוהגות בכל לקוחה כבאורחת המגיעה לביתנו; ויחסי אנוש טובים, אכפתיות ואהבת אדם הם תנאי בסיס לעבודה בקליניקות שלי.

מהם הטיפולים המוצעים בקליניקות שלי?

  • הסרת שיער בפנים לנשים בשיטת YMAX אותה פיתחתי מתוך ניסיון והכרות אישית עם הבעיה שלא ניתן לה פתרון הולם עד כה.
  • הסרת שיער לנשים ולגברים במכשור מתקדם.
  • טיפולי פנים, מתיחת פנים ללא ניתוח, מיצוק העור ואנטי-אייג'ינג בטכניקות חדישות ויעילות.
  • טיפולי גוף, כגון המסת שומן, טיפול בצלוליט, הצרת היקפים ומתיחת עור עודף.
  • איפור קבוע.