טיפול באקנה

המענה הטוב ביותר לפצעי האקנה

איך אפשר לטפל בתופעת האקנה המטרידה? במקום המשחות, האנטיביוטיקה והמייק־אפ שאולי מסתיר קצת – אבל ממש לא מעלים, הכירו את הדרך של יפה מקסימוב: שילוב בין טכניקות ותכשירים איכותיים לאיזון הדלקת ולניקוי עמוק וטכנולוגיות ביו־טק חדשניות כמו IPL, LED, Tixel וביו פטרון המבטיחות תוצאה טובה בטיפול יעיל ובטוח. 

 

 

טיפול באקנה
השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

האקנה, (או 'חטטת' בשפתנו) שמתעקשת להמשיך ללוות אותנו הרבה אחרי שגיל ההתבגרות הסתיים, היא בעצם דלקת שמופיעה בזקיק השערה ובבלוטות החלב. אקנה יכול להיגרם בשל ייצור עודף של סבום (שומן) או זיהומים בעור וכדומה. והתוצאה – פצעונים מרגיזים ולא רצויים. לעיתים מדובר בכמה פצעים בודדים ולעיתים בכיסוי נרחב על עור הפנים. ולא רק הפנים, האקנה יכול להופיע גם בגב, בחזה, בכתפיים, במחשוף ובישבן, וזה אפילו די נפוץ… 
טיפול באקנה

האקנה הוא תופעה שכיחה בגיל ההתבגרות, בעיקר בין גילאי 12 עד 24, אך גם אם כבר מזמן עברת את הגיל הזה האקנה עדיין יכולה להפציע על הפנים בלי אזהרה. ישנם כמה גורמים לתופעת האקנה, לרבות מתח נפשי, פעילות הורמונלית, תרופות שונות, סימפטום של תסמונות השחלות הפוליציסטיות, תזונה וכמובן הגורם הגנטי.

רבים מכירים את המשחות הטיפוליות הרבות לטיפול באקנה, לרבות התכשירים הרפואיים והאנטיביוטיקה הניתנים במרשם רופא, דוגמת רואקוטן, מינוציקלין ודומיהם. אך לעולם האסתטיקה יש מענה יש יעיל ובטוח מאוד לטיפול באקנה שאינו דורש מגע יד ומייצר תוצאות טובות תוך מספר שבועות – אני רוצה להכיר לכם את הטיפול המשולב והמתקדם בקליניקות יפה מקסימוב:

אבחון: לפני שניגש לטפל באקנה נתחיל באבחון עמוק של עור הפנים באמצעות שיטת Y360 הבוחנת את מצב האקנה, סוג העור, היסטוריה בריאותית וכיוצא בזה ומייצרת תוכנית טיפולים בהתאמה אישית.

ניקוי עמוק ואיזון הדלקת: כדי להכין את העור לטיפול בטכנולוגיות הביוטי-טק, לרוב יתבצע טיפול לניקוי עמוק של עור הפנים להפחתת השומניות באמצעות מסכות וחומצות נוגדות דלקת. לאחר מכן תקבלו ערכת מוצרים לשימוש בבית למשך שבועיים במטרה להמשיך את הפעילות האנטי־דלקתית בעור. במקרים של דלקת חמורה ייתכן שתתחילו את הטיפול עם הערכה הביתית ולאחר מכן נתחיל בניקוי עמוק.

טיפול בטכנולוגיות ביוטי־טק: שילוב בין תכשירים וקרמים לטכנולוגיות ביוטי־טק שונות על פי תוצאות האבחון, לרבות מכשיר IPL הפועל על בסיס קרני אור באורכי גל שונים היעילים לטיפול בחיידקי האקנה, ללא תופעות לוואי וללא כאב, מכשיר מנורות ומערכת LED המאפשרת טיפול בכל שטח הפנים ובאזור הנגוע או במנורת ביו פטרון להאצת ההחלמה ומכשיר ה־Tixel החדשני המבוסס על טכנולוגיה תרמית ומסייע להפחית את הדלקת. הטיפול נמשך בין 15 ל־20 דקות, פעמיים בשבוע, בין 4 ל־6 שבועות.

כל שלבי הטיפול מתבצעים על ידי קוסמטיקאיות המוסמכות והמקצועיות של יפה מקסימוב, המעניקות טיפול מסור ומשרות אווירה נוחה ונעימה לאורך כל הטיפול.

מוכנים לצאת לדרך החדשה ולחשוף לעולם עור פנים נקי, רך ורענן? השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון ראשוני ללא עלות!

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני
אחרי

המגזין וחדשות אחרונות