אנטי אייג'ינג

אנטי
אייג'ינג

השמש היוקדת הורסת לנו את העור, הופכת אותו לרגיש יותר וממלאת אותו בכתמים וקמטים.

לשם כך, פיתחתי סדרת "טיפולי טקסטורה" בהתאמה אישית ובשילוב טכנולוגיות לשיקום שיפור וחידוש מראה העור לתוצאות מיידיות (ובלי לקרוע את הכיס).

בשנים האחרונות נוכחתי לדעת כי רק חברה מקומית יכולה להבין את בעיותיו של הלקוח המקומי ולייצר עבורו פתרונות מדוייקים. לכן, במרכזי האסטטיקה שלי מרבית המכשירים והתכשירים מיוצרים בישראל, וזאת לאחר שעברו בחינות רבות בשטח.

נסיוני הוכיח כי טיפול פנים טוב חייב להיות משולב מכשירים ותכשירים, על מנת לקבל תוצאות ואפקטים. אני משתמשת במכשיר בטיפול מיוחד שפיתחתי ולכן ייחודי רק לי, כאשר אני מתאימה לכל מטופל/ת באופן אישי. הטיפול מתאים לכל אדם החל מגיל 30.

אני מתחילה בד"כ עם פילינג מכני (ספטולה – שיוף השכבה העליונה של התאים המתים במקום "להציק" לעור עם גרגירים למינהם). לאחר מכן אני מעסה את העור עם מכשיר "ואקום פייס" שמאוד נעים ללקוח/ה המזרים את הדם ופותח לנו את התאים. לאחר מכן מגיע שלב האולטרא סאונד איתוו אני מחדירה סרומים ייחודים שרופאים פיתחו במיוחד עבורי, כמובן בהתאם לסוג העור והגיל.

לאחר מכן אני משתמשת בדובדבן שבקצפת, אופציית גלי הרדיו למיצוק העור. גלי רדיו לפנים– תדר חשמלי שמעודד ייצור של קולגן ואלסטין, חומרים שקיימים בעור, אך עם השנים הייצור הטבעי הופך לאיטי יותר ולכן יש לעודד את ייצורו. קולוגן ואלסטין הם חומרים שנמצאים בגוף ואחראים על האלסטיות והלוק החלק של העור במילים פשוטות.

טיפולי אנטי אייג'ינג שאולי יעניינו גם אותך:

מתיחת פנים ללא ניתוח

מיצוק העור

העלמת קמטים בפנים

טיפולי מזותרפיה