טיפולי גוף

טיפולי
גוף

שילוב טכנולוגיות להצרת היקפים והמסת צלוליט ושומן

טיפולי גוףבעזרת טכנולוגית גלי הרדיו החדשה והייחודית, ניתנת האפשרות להצר היקפיםלהמיס צלוליט ושומן ואף למתוח עור עודף באזורים רבים בגוף (יד עליונה "מדלדל", סנטר כפול ונפול, בטן לאחר הרזייה או לידה ועוד).

את טכנולוגיה זו אני משלבת עם מכשיר אלקטרודות המעביר זרמים חשמלים לשרירים הגורמים לחיזוקים. מכשיר זה מדמה פעולה של כפיפות בטן וספורט הפועל על עיצוב השרירים הגורם להצרת היקפים וחיזוק השרירים בצורה משמעותית מהטיפול הראשון.

מהו התהליך?

תהליך הפירוק שמתרחש בגוף בעזרת גלי הרדיו מאפשר סילוק של עודפי שומן, נוזלים וחומרים בלתי רצויים מהגוף דרך הפתחים הקיימים בקרומי התא. בעזרת גלי הרדיו תאי השומן קטנים, ומצטמצמים המרווחים ביניהם.

טכנולוגית גלי הרדיו הנה טכנולוגיה חדשנית והבטוחה ביותר בעולם האסתטיקה. היא מאפשרת לבצע טיפולים ללא כאב, במהירות ותוצאות יעילות ומיידיות. הטכנולוגיה פותחה כדי להעניק טיפול מקיף בעור הפנים והגוף ללא כאב, והשגת תוצאות אפקטיביות ומיידיות לאחר מספר מצומצם של טיפולים.

באיזה אזורים ניתן לטפל?

בעזרת שילוב הטכנולוגיות הייחודי למרכזים שלי, ניתנת האפשרות להצר היקפים, להמיס צלוליט ושומן ולעיצוב ולחטב את הגוף; יד עליונה, פנים, צוואר וקמטי הבעה. כמו כן, גם טיפול בסנטר כפול ו/או נפול וכמובן בטן "צדדים" רגליים ישבן ירכיים.

למי מתאים הטיפול?

בעולם המודרני, כולם רוצים להיראות צעירים, בריאים ויפים, ולכן שילוב פותח כדי לתת מענה לכל גיל ולכל סוג עור! הטיפולים מתאימים לנשים וגברים כאחד המעוניינים לשפר את מראה הצלוליט, שיפור במתאר הגוף, עיצוב וחיטוב הגוף, מיצוק העור והצרת היקפים.

מהו משך הטיפול?

כל טיפול אורך בין 45-90 דקות כאשר מספר הטיפולים נע בין 2-6 בלבד בהתאם לסוג העור.תוצאות ניתן לראות כבר לאחר הטיפול הראשון!

ראו תוצאות לפני ואחרי!

טיפולי גוף

הסרת צלוליט ברגליים