טיפולי גוף

להחזיר את הגזרה ומבנה הגוף למיטב

חולמת להיפטר מהצלוליט? רוצה את הגזרה שהייתה לך לפני עשרים שנה בחזרה ומוכנה להגיד שלום לעור העודף? הגעת למקום הנכון. בקליניקות של יפה מקסימוב תמצאי את מיטב הטכנולוגיות שיעניקו לך את הטיפול היעיל ביותר, הבטוח ביותר והמתאים לך: מכשירים הפועלים על טכנולוגיית גלי רדיו (RF) למתיחת עור עודף ולחידוש תאי עור ושומן כמו גם מכשירי RF אחרים לטיפול בצלוליט והצרת היקפים וכן טכנולוגיה מיוחדת להקפאת שומן וחיזוק שרירים. הטיפול ניתן על ידי מטפלות מיומנות, רגישות ונעימות, שעברו הכשרה והשתלמויות על טכנולוגיות אלו.

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

מגוון טכנולוגיות הביוטי-טק בקליניקות יפה מקסימוב

הריונות, לידות, השמנה, דיאטות, פעילות גופנית לא מספקת או פשוט גנטיקה – כמעט שאין אישה שלא נדרשת להתמודד עם הסימנים שהצטברו לאורך השנים בגופה, אך אם עד לפני כמה שנים בודדות נאלצנו להשלים עם השינויים החדשים והפחות מחמיאים, כיום אנו בעידן הביוטי-טק אשר מספק מענה מצוין בהעלמה וטשטוש סימנים מהגוף בקלות ובזמן קצר. כמי שעוקבת אחר ההתפתחויות בעולמות האסתטיקה והיופי, יפה מקסימוב אימצה לשורותיה גם את המהפכה הטכנולוגית שהתרחשה בשנים האחרונות בתחום טיפולי הגוף. איזה טכנולוגיות אפשר למצוא אצלנו? שימי לב:

המסת שומן ומיצוק עור עודף

נשים רבות נושאות על גופן עודפי שומן ועור שנוצרו בעקבות ההריונות, עלייה במשקל שלאחריה באה ההרזיה וכיוצא בזה. עד לפני כמה שנים הדרך היחידה לטפל בשומן סורר ועור רפוי הייתה באמצעים כירורגיים, אך לא עוד. בקליניקות של יפה מקסימוב אפשר לטפל במיצוק והמסה של אלו באמצעות טכנולוגיית גלי רדיו מיוחדת (RF) אשר מאפשרת חידוש ומיצוק של העור והשומן העודף וסילוקם. כיוון שמספר תאי השומן בגוף היא כמות סופית שנקבעת עד לסוף גיל ההתבגרות, תא שפורק לא יכול 'לגדול מחדש' והתוצאה ניכרת תוך כמה מפגשים.

טיפול בצלוליט והצרת היקפים RF

טכנולוגיית גלי הרדיו משמשת גם לטיפול בצלוליט ולהצרת ההיקפים. בעבר היה נהוג לטפל בצלוליט באמצעות מכשירי מסאג' שונים שחייבו טיפול קבוע וצמוד. היום סדרת טיפולים בגלי רדיו, ניתנת בקליניקות יפה מקסימוב, מסייעת בפירוק הצלוליט באזור הטיפול המתפזר דרך קרום התאים. ניתן גם לטפל בשילוב עם מכשיר אלקטרודות שמסייע גם לחיזוק השרירים המביא למראה עור נהדר.

הקפאת שומן

דרך נוספת להמסת שומן היא טכנולוגיה המכונה 'הקפאת שומן' או קריוליפוליזיס. תהליך קירור מבוקר ובטוח באזורים שבהם ישנם מצבורי שומן בהם יוצרים הקפאה של הרקמה השומנית והפעלה של תהליך פיזיולוגי טבעי של הרס תאי השומן ופירוקם. השומן שהוקפא מסולק לאחר מכן מהגוף בדרך טבעית באמצעות המערכת המטבולית. הטיפול, שמוצע גם כן ללקוחות יפה מקסימוב, לא דורש זמן החלמה.

כל אחד מהטיפולים הללו, ולעיתים גם שילוב ביניהם לבין טיפולים נוספים שנמצאים בקליניקות יפה מקסימוב, מעניק תוצאות נהדרות, להמסת שומן, מיצוק העור, העלמת צלוליט והצרת היקפים. רוצה לבדוק איזה טיפול או שילוב מתאים לך? השאירי פרטים וניצור איתך קשר בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ והתאמה של תכנית מדוייקת לך.

וזכרי – את החוויות שצברנו לאורך השנים לא חייבים לשאת על העור שלנו, אפשר לשמור אותם בזיכרון וליהנות שוב מגוף חלק, מוצק ומעוצב.

 

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני טיפול גלי רדיו לפני
אחרי - גלי רדיו אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים