טיפול בסימני מתיחה ומיצוק

סימני מתיחה: הטיפול המושלם לעור הדוק וגוף חלק בלי ניתוח

הכירי את השיטה החדשה לשיפור סימני מתיחה, השיטה המאפשרת שיפור משמעותי בסימני המתיחה ומיצוק של העור העודף באזורי השומן שמצאו את דרכם לגופנו לאורך השנים ולא נעלמים בשום דרך אחרת. לא עוד פתרון כירורגי המבטיח העלמת סימני מתיחה, אלא טכנולוגיית ביוטי-טק חדשנית הפועלת באמצעות גלי רדיו ומעודדת את התחדשות העור. טיפול בסימני מתיחה מאפשר חידוש ומיצוק של העור העודף באזורים 'בעייתיים' בגוף כמו בטן רפויה או עור מדלדל מתחת לזרוע, וזאת במינימום כאב. תוכנית הטיפולים מותאמת באופן אישי ותסייע לך להשיג מראה עור הדוק וצעיר תוך מספר קטן של טיפולים. 

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

ההיריון והלידה, השמנה והרזיה וגם לא מעט כוח המשיכה עושים את שלהם ומשפיעים על מראה העור.  השאלה היא – איך להעלים סימני מתיחה? עד לפני כמה שנים לא הייתה כל דרך לטפל בעור מצולק וסימני מתיחה מלבד אזמל המנתחים, ניתוח שהיה כרוך בהחלטה לא פשוטה וממושכת ובצלקות שהיו נותרות על הגוף לתמיד. אבל היום אנחנו כבר בעידן חדש לגמרי – עידן המיקרופלזמה וה־RF.

לבנות את הרקמה מחדש

טכנולוגיית ה-RF שבקליניקות יפה מקסימוב עושה שימוש גם באמצעות ידית המיקרופלזמה, ליצירת תעלות מיקרוניות המעודדות את המוח לייצר באותה נקודה עור חדש. למעשה, רקמת הצלקת שנוצרה בעקבות השמנה והרזיה מהירה מקבלת הנחיה להיבנות מחדש. זוהי טכנולוגיית ביוטי-טק חדשנית ביותר. את העור הרפוי אפשר למצק באמצעות ידית נוספת, ידית ה־UNIPOLAR המיועדת לחידוש עור ולמיצוק. 

את הטיפולים האלו אפשר לבצע בסימני מתיחה באזורים כמו: בטן, ישבן, צידי גב, חזה, עור המדלדל  ביד העליונה ובאזורים נוספים שבהם קיימת נטייה למתיחת עור וסימנים ולעודפי עור ושומן. הטיפול ב־UNIPOLAR מאפשר 'על הדרך' גם הצרת היקפים להשגת מראה עור הדוק.

טיפול בסימני מתיחה בלי כאבים

בשיטה זו, בין השאר, גלי הרדיו מחממים את שכבת העור העמוקה וגורמים להמסת מצבורי שומן וצלוליט, הם מגרים את מערכת הלימפה ליצירת סיבי קולגן חדשים ובכך מביאים להתחדשות העור. בתהליך הזה הגוף מסלק ממנו את הפסולת הנוצרת בפירוק תאי העור והשומן דרך מערכות השתן והזיעה.

את הטיפול בסימני מתיחה אנו נוהגים לשלב עם אלקטרודות המסייעות לחיזוק השריר ומיצוק העור באזור הטיפול דרך העברת זרמים חשמליים קטנים. הטיפול מבוסס על טכנולוגיית RF, טיפול בטוח, לא כואב שאינו דורש זמן החלמה, והתוצאה נראית בתוך מספר ממש קטן של טיפולים – מראה עור חדש, בריא וזוהר! 

ובאשר לשאלה – איך להעלים סימני מתיחה? חשוב להדגיש כי הטיפול לא יביא לכדי העלמת סימני מתיחה באופן מוחלט, ולמעשה, נכון להיום אין כל טכנולוגיה או שיטת טיפול אחרת שמאפשרת העלמת סימני מתיחה, אבל טיפול בסימני מתיחה בהחלט יכול להעניק שיפור משמעותי ביותר ואף במספר טיפולים מועט. 

שאלות – תשובות

ש: למה מופיעים סימני מתיחה בגוף?

ת: סימני מתיחה הם סוג של קרע הנגרם בשל מתיחה של העור אם בתהליך גדילה, בשל עלייה במשקל או בנפח השרירים וכן בתקופות של היריון. בתהליך זה נוצרת שבירה של סיבי הקולגן וסימני המתיחה מופיעים תחילה בדרמיס, השכבה האמצעית של העור. כתוצאה מכך נראים כלי דם דרך האפידרמיס המופיעים כקווים צרים וארוכים, חלקים או משוננים, שמקבלים בסופו של דבר את גוון העור הטבעי.

ש: כמה זמן אורך כל טיפול ולכמה טיפולים אזדקק?

ת: משך הטיפול תלוי בכמה פרמטרים שונים כמו אזור הטיפול או מצבו, אך בדרך כלל הטיפול אורך בין 30 דקות לשעה. גם מספר הטיפולים לטיפול בסימני מתיחה תלוי במטרת הטיפול ובאזור המטופל, ובסך הכול מדובר בכשלושה עד שישה טיפולים. עם זאת, כבר במפגש השני כבר תוכלו להבחין בתוצאות.

ש: איך אדע אם הטיפול מתאים לי?

ת: טיפול בסימני מתיחה בטכנולוגיית מיקרופלזמה ו־RF הוא טיפול בעל בטיחות גבוהה מאוד ועל כן מתאים לכל סוגי העור בכל גוון, ובכל זאת, כמו בכל טיפול בקליניקות יפה מקסימוב, לפני הטיפול מתבצע תהליך אבחון עמוק כדי להבין לעומק את הצורך, את מטרת הטיפול ובכך להתאים את הטיפול בצורה הטובה ביותר לכל מטופלת.

ש: האם הטיפול כואב?

ת: בזכות פעולת חימום הדרגתי של אזור הטיפול ומערכת קירור משולבת, הטיפול עוצמתי ולכן 'מורגש', אך ניתן לחזור לפעילות מייד לאחר הטיפול.

ש: האם העלמת סימני מתיחה ישנים היא אפשרית?

ת: בהחלט אפשר להביא לשיפור משמעותי במרקם העור – והדבר אפשרי גם במקרה של סימני מתיחה ותיקים יחסית, כלומר סימני מתיחה שנוצרו לפני זמן רב. בדרך כלל המשמעות היא שתהליך ההחלמה יהיה ארוך יותר, ועל כן ייתכן שיידרשו מעט יותר טיפולים לעומת טיפול בסימני מתיחה שנוצרו בסמוך לתחילת הטיפולים. חשוב לציין, כמו סימני מתיחה חדשים, גם במקרה של העלמת סימני מתיחה ישנים, לא קיים היום טיפול שמאפשר העלמת סימני מתיחה באופן מוחלט אך בהחלט ניתן לשפר את המצב באופן משמעותי.

טפלי בסימני המתיחה ובמראה העור בקלות, במהירות ותהני מהתוצאות הטובות ביותר. השאירי פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם לתיאום פגישה!

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני טיפול גלי רדיו לפני
אחרי - גלי רדיו אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים