טיפול בסימני מתיחה ומיצוק

הטיפול המושלם לעור הדוק וגוף חלק בלי ניתוח

הכירו את השיטה החדשה לשיפור סימני מתיחה, השיטה המאפשרת שיפור משמעותי בסימני המתיחה ומיצוק של העור העודף באזורי השומן שמצאו את דרכם לגופנו לאורך השנים ולא נעלמים בשום דרך אחרת. לא עוד פתרון כירורגי אלא טכנולוגיית ביוטי-טק חדשנית הפועלת באמצעות גלי רדיו ומעודדת את התחדשות העור. הטיפול מאפשר חידוש ומיצוק של העור העודף באזורים 'בעייתיים' בגוף כמו בטן רפויה או עור מדלדל מתחת לזרוע, וזאת במינימום כאב. תוכנית הטיפולים מותאמת באופן אישי ותסייע לך להשיג מראה עור הדוק וצעיר תוך מספר קטן של טיפולים. 

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

ההיריון ולידה, השמנה והרזיה וגם לא מעט כוח המשיכה עושים את שלהם ומשפיעים על מראה העור. עד לאחרונה לא הייתה כל דרך לטפל בעור מצולק וסימני מתיחה מלבד אזמל המנתחים, ניתוח שהיה כרוך בהחלטה לא פשוטה וממושכת ובצלקות שהיו נותרות על הגוף לתמיד. אבל היום אנחנו כבר בעידן חדש לגמרי – עידן המיקרופלזמה וה־RF.

טכנולוגיית ה-RF שבקליניקות יפה מקסימוב עושה שימוש גם באמצעות ידית המיקרופלזמה, ליצירת תעלות מיקרוניות המעודדות את המוח לייצר באותה נקודה עור חדש. למעשה, רקמת הצלקת שנוצרה בעקבות השמנה והרזיה מהירה מקבלת הנחיה להיבנות מחדש. זוהי טכנולוגיית ביוטי-טק חדשנית ביותר. את העור הרפוי אפשר למצק באמצעות ידית נוספת, ידית ה־UNIPOLAR המיועדת לחידוש עור ומיצוק. 

את הטיפולים האלו אפשר לבצע באזורים כמו: בטן, ישבן, צידי גב, חזה, עור המדלדל  ביד העליונה ובאזורים נוספים שבהם קיימת נטייה למתיחת עור וסימנים ולעודפי עור ושומן. הטיפול ב־UNIPOLAR מאפשר 'על הדרך' גם הצרת היקפים להשגת מראה עור הדוק.

בשיטה זו, בין השאר, גלי הרדיו מחממים את שכבת העור העמוקה וגורמים להמסת גושי שומן וצלוליט, הם מגרים את מערכת הלימפה ליצירת סיבי קולגן חדשים ובכך מביאים להתחדשות העור. בתהליך הזה הגוף מסלק ממנו את הפסולת הנוצרת בפירוק תאי העור והשומן דרך מערכות השתן והזיעה.

את הטיפול אנו נוהגים לשלב עם אלקטרודות שמסייעות לחיזוק השריר ומיצוק העור באזור הטיפול דרך העברת זרמים חשמליים קטנים.

הטיפול מבוסס על טכנולוגיית RF, טיפול בטוח, לא כואב שאינו דורש זמן החלמה, והתוצאה נראית בתוך מספר ממש קטן של טיפולים – מראה עור חדש, בריא וזוהר! שימי לב: הטיפול לא יעלים לגמרי את סימני המתיחה, אבל יעניק שיפור משמעותי ביותר. 

מוכנה להרגיש נהדר עם הגוף שלך? השאירי פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם לתיאום פגישה!

 

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני
אחרי

המגזין וחדשות אחרונות