שאלות ותשובות

שאלות
ותשובות

מהי שיטת YMAX?

השיטה פותחה על ידי יפה מתוך נסיון של שנים רבות בטיםול בשיערות סוררות בפנים (ובאיזורים בעייתים נוספים). הטיפול מתאים לכל גווני העור וכל גווני השיערה כאשר הוא מיועד לשיער בעייתי וטורדני במיוחד. לטיפול נסיון הקליקי כאן.

מה הייחוד של שיטת הטיפול באקנה ACNE GO?

לאור הבקשות הרבות ומתוך הצורך שנגלה ליפה לאורך הנסיון שצברה בשנים, נראה כי לא נמצא פתרון מוחלט לאקנה עד כה. בדומה לשיטת YMAX היחודית לטיפול בשיער הפנים הטורדני, יפה פיתחה שיטה מקבילה הנותנת מענה לאקנה הורמונלי ואקנה התבגרות. הפתרון משלב בתוכו שימוש במכשור טכנולוגי ותכשירים שנבדקו כיעילים ופעילים, כאשר הייחוד הוא בתדירות ובפעילות המכשור הבלעדי על העור המעניקים טיפול מהיר בבעיית האקנה הנפוצה.

כמה זמן אורך טיפול הסרת שיער בפנים?

משך טיפול הסרת שיער בפנים משתנה בהתאם לאיזור הטיפול, בין רבע שעה לאיזור קטן ועד לשעתיים לטיפול גוף.

מי מבצע את הטיפול?

את טיפולי הסרת השיער במרכזי האסתטיקה של יפה מבצעות קוסמטיקאיות מדופלמות, שעברו בנוסף הדרכה מיוחדת על מכשירי המרכזים.

מה בעצם התהליך?

לאחר ייעוץ בו מותאם לך המכשיר, הנך מוזמן לפגישה שתקבע במועד הנוח לך, במרכז הקרוב לביתך. יום לפני הטיפול תקבל/י תזכורת טלפונית, על השעה המדוייקת. כשתגיעו לטיפול, תתקבלו בחיוך רחב ותתבקשו למלא שאלון בעזרתו תתקין הקוסמטיקאית את הפרמטרים הנכונים לגופך. ביציאה מן הטיפול, תתבקש/י לקבוע מועד טיפול הבא, בין שלושה שבועות לחודשיים, בהתאם למספר הטיפולים שבוצע עד כה. עם הזמן, תוכלו לראות ולהרגיש, כי טווח הזמנים בין טיפול לטיפול מתרחק.

כיצד איערך לטיפול?

יום לפני הטיפול נדרש לגלח את האיזור המטופל, פרט אם מדובר באיזור הפנים הבטן והגב (הערה זו מיועדת לנשים בלבד, גברים מתבקשים להגיע מגולחים). כמו כן, מומלץ להגיע לטיפול לאחר מקלחת, מאחר ולאחר הטיפול מומלץ לא להתקלח כארבע שעות.

האם יש לטיפול תוצאות לוואי?

לטיפול עצמו אין תופעות לוואי, אך לעיתים גילוח המקום יוצר גירוי ואדמומיות בעור. מכשירי הסרת השיער במרכזים הינם מותאמים באופן אישי לעור וצבע השיער של הלקוחות ולכן מוגנים יותר מפני כוויות.

יש לי עור כהה, האם אני יכול/ה לקבל טיפול?

המכשור המתקדם במרכזי האסתטיקה של יפה, כולל אופציות טיפול לעור כהה וגם בעור שזוף. מותאם באופן אישי לכל לקוח/ה ולכן אין בעיה לטפל בעור כהה ובעור שזוף בעזרת ידיות מיוחדות.

אני אחרי טיפולים במקום אחר ולא מרוצה. כיצד תוכלו לעזור לי?

מספר לא מבוטל של לקוחות ממרכזים אחרים מגיעים אלינו על בסיס יומיומי. אנו נשמח לתת פתרון קליני להסרת שיער לכל אחד ואחת, כמו גם, אנו מציעים חבילות מיוחדות ורכישת טיפולים בודדים.

תוך כמה זמן אני רואה תוצאה?

כבר מטיפול ראשון הדקקות השערה ניכרת לעין ובהמשך סדרת הטיפולים נגיע לכל מחזורי הצמיחה ונצפה בשערות המדקקות ונעלמות.

כמה טיפולים אצטרך?

כמות הטיפולים משתנה בין אישה לאישה ובהתאם לרמת השיעור, גנטיקה, גוון העור, גוון השערה ומצב הורמונלי כך שכל הפרמטרים האלה מרכיבים את כמות הטיפולים. הכמות שהומלצה לך בפגישת הייעוץ היא כמובן משוערת ומדויקת ככל האפשר וזאת מתוך הניסיון של הרשת ולקוחותינו.

האם יש הוראות מיוחדות לאחר טיפולי YMAX?

ניתן להתאפר ישר אחרי הטיפול, כמו כן, שטיפת פנים אפשרית החל משעתיים לאחר הטיפול. מותר להשתמש בחומצות או בחומרים פעילים אחרים, כל עוד שומרים על מרווחים של שלושה ימים לפני כל טיפול.

כיצד יש לטפל בפנים בשיטת YMAX בקיץ?

במהלך הקיץ ניתן לעשות טיפולי YMAX כאשר החשיפה לשמש תהיה מבוקרת ומלווה בכובע ומקדם הגנה מעל 30 SPF. ישנה חשיבות ליצור "צל" המסתיר את הפנים.

מתי יש לקבוע את הטיפול הבא?

הטיפול השני, השלישי וכן הלאה נקבעים בדרך כלל עם הפרשים של שבוע – שבועיים ובהתאם לקצב צמיחת השיער. בסיום הטיפול המטפלת תיידע אותך על תאריך לטיפול הבא.

צמח לי שיער טרם הטיפול שנקבע, מה עליי לעשות?

באם את עד טיפול חמישי, יש להקדים את התור ולהגיע לטיפול. באם את מעל טיפול חמישי, יש להגיע בהתאם למועד שנקבע, שכן, יש להמתין מעט על מנת להגיע למחזורי צמיחה נוספים.

אני אחרי מספר טיפולים מועט ורואה תוצאות מדהימות, כמעט ולא צומח לי שיער, האם זה יכול להיות?

כן! התופעה שאת כרגע חווה היא שוק, הלם לזקיקי השערות. אך לצערנו זה לא באמת הסוף, אלא הרס של מחזור אחד של שיער שהצליח מעתה נרחיק מעט את הטיפולים ונטפל במחזורי הצמיחה הנוספים שעתידים להגיע שכן לשערה שלושה מחזורי צמיחה עיקרים המתפרסים על גביי שנתיים.

יש לי חברה שמתאימה לטיפול והייתי שמחה להזמין אותה לטיפול ניסיון בשיטה, איך אפשר לעשות זאת?

ספרי לה במשפט אחד על הטיפול והתחושה שיש לך כרגע, מלאי את הפרטים בלינק ותשאירי לנו לעשות עבורך את העבודה כשהיא מגיעה לייעוץ חשוב שהיא תציין שהיא באה דרכך על מנת שנדע לצ'פר אותך.

יש לי שיער מציק ועיקש באזורים נוספים, איפה עוד ניתן לעשות טיפולי YMAX?

טיפול YMAX מיועד לפנים אך לא רק, ניתן לטפל באזורים נוספים בגוף כמו: חזה, פטמות, כתפיים וגב. החשיבות והסיבה לשימוש בYMAX גם באזורים אלה הם על מנת לא לגלח ולגרום לצמיחה מוגברת באזורים הורמונליים יחסית.

יש לי ילדה צעירה שהייתי שמחה לטפל בבעיית שיעור הפנים שלה, האם אפשרי?

הטיפול נעשה על נערות ונשים מגיל קבלת הווסת אך במקרים חריגים ניתן לעשות גם לפני ככל שאנו מבינות שהטיפול בגיל צעיר דורש מספר טיפולים רב יותר אך מעניק איכות חיים ומראה נקי לילדה.

יש לך שאלה נוספת שלא נענתה? פנו אלינו ונשוב אליכם בהקדם עם תשובה צור קשר