לקוחות ממליצות YMAX

לקוחות YMAX מספרות על השיטה ששינתה את חייהן וממליצות!

בכל יום מחדש, מאות לקוחות ישראליות מבקרות בקליניקות של יפה מקסימוב, נהנות מטיפולי YMAX וזוכות לשינוי מדהים, עור פנים זוהר, חלק ונקי משיער מיותר, כל זאת בזכות מהפכת הטיפולים הגדולה בישראל להסרת שיער בפנים. רוצות לשמוע חוות דעת שנייה? קראו את הביקורות וההמלצות שאנו מקבלות מדי יום מהלקוחות שלנו – על השיטה הייחודית, על הצוות המקצועי ועל התוצאות המושלמות. 

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Testimonials

הלקוחות שלנו כותבות
5/5
"הגעתי ליפה לאחר המלצה של חברה, יפה הסבירה לי על השיטה החדשה שפותחה, בהתחלה הייתי מאוד סקפטית מאחר והגעתי ממקום אחר אחרי 5 שנים של טיפולים. המצב שלי היה כל כך בעייתי שאפילו הגעתי למצב שאני מגלחת לפעמים את הפנים. כבר אחרי הטיפול הראשון ראיתי דילול משמעותי וסוף סוף יכלתי להפטר מכמויות המייק אפ. לאחר 4 טיפולים העור שלי נראה אחרת לגמרי! אני מודה לחברה שלי שהפנתה אותי וקוראת לכל הבנות! אל תתביישו! יש הרבה כמותכן וחבל שנמשיך לסבול עם חוט, שעווה ומה לא. יפה והצוות מקסימות! ממליצה בחום!"
נ. (31) לקוחה של סניף ראשל"צ
5/5
"יפה היקרה, המון המון תודה על השירות המדהים והמהיר. בזכותך הגענו להחלטה ששינתה לנו את אורח החיים. הפנים יותר קורנות ויש יותר ביטחון ללכת ברחוב, הטיפול עובד פלאים! שוב, המון תודה, שירה ונטע (התאומות!)"
שירה ונטע
5/5
"יפה ואורנית, בזכותכן, אני הרבה יותר יפה, תודה על שירות נפלא וכייפי, על היחס האישי המדהים, אין עליכן ועל הטיפולים שלכן, הרבה הרבה מקצועיות וסבלנות. תודה רבה ובהצלחה בכל"
מור

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

המגזין וחדשות אחרונות