הצרת היקפים RF

הצרת היקפים – תגידו שלום ולא להתראות לשומן העודף!

טכנולוגיית גלי רדיו חדשה (RF) להצרת היקפים ביפה מקסימוב היא הפתרון האולטימטיבי להעלמת השומן ולהצרת ההיקפים, וכמובן דרך מצוינת להיפטר מהצלוליט אחת ולתמיד. הצרת היקפים בטכנולוגיות גלי רדיו היא עוד אחת מטכנולוגיות הביוטי-טק הטובות ביותר שנמצאות אצלנו בקליניקות יפה מקסימוב. טכניקה זו מאפשרת פירוק של תאי השומן במקומות המועדים לפורענות, כמו הבטן, הירכיים, הזרועות ועוד, בלי כאב ובכמה טיפולים פשוטים ויעילים

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

מה עושים עם תאי השומן העקשניים שמצטברים בכל מיני מקומות בגוף ופשוט מסרבים להיעלם? הכוונה היא לכל אלו שאחראים על ה'מדלדל' מתחת לזרוע, ה'צמיגים' בצידי הגב או הכפלים בשיפולי הבטן שהיינו שמחים להיפרד מהם, אלו שגורמים לנו בכל בוקר להתלבט שעות מול הארון בחיפוש אחר הבגד שיסתיר בצורה הטובה ביותר את האזורים האלו. מה שאנחנו בעצם רוצים להשיג הוא הצרת היקפים, אך האם יש דרך טובה להצרת היקפים שלא עוברת בחדר הניתוח? בהחלט – בזכות טכנולוגיית RF, טכנולוגיית גלי רדיו חדשה, יעילה ובטוחה שתסייע לכם להיפטר מתאי השומן בקלות ובלי כאב.

הצרת היקפים טבעית היא רק אחת מתוך כמה תוצאות שמעניקה טכנולוגיית RF בקליניקת יפה מקסימוב, טכנולוגיה זו היא גם הדרך הטובה ביותר לטיפול בצלוליט, לשיפור מראה העור ולשיפור תהליכים מטבוליים בגוף, להפחתת שומן ולמיצוק עור הפנים והגוף. את הטיפול אנו מעניקים באזורים שונים בגוף, לרבות הבטן, הישבן, הירכיים, הזרועות, הגב, המותניים והשוקיים.

הסוף לתאי השומן העקשניים

הטכנולוגיה של גלי הרדיו להצרת היקפים פועלת בשיטת חימום פנימי ועמוק של רקמת השומן, בשיטה זו גלי הרדיו שחודרים דרך העור עד לרקמות השומן מעודדים האצה של זרימת הדם והגברת קצב חילוף החומרים, ובמקביל מביאים להגברת תהליך הניקוז הלימפתי. תהליך זה גורם לשחרור עודפי שומן, נוזלים ושאר חומרים מזיקים מהגוף.

כיוון שהטיפול להצרת היקפים בגלי רדיו גורם לפירוק השומן באזור המטופל, ומאחר שמספר תאי השומן בגופנו הוא סופי ונקבע עד לסוף גיל ההתבגרות, לאחר שהתא מפורק בטיפול הוא לא יכול לגדול מחדש, זו הסיבה שהטיפול נחשב ליעיל כל כך.

לא רק זאת, שיטת טיפולי הצרת היקפים בטכנולוגיית גלי רדיו (RF) הקיימת בקליניקות יפה מקסימוב משתמשת בתדר הגבוה בתחום טכנולוגיות RF, ובכך היא משפיעה על יעילות הפקת האנרגיה התרמית. אנרגיה זו פועלת לחימום מהיר ולאורך זמן ומסייעת להגיע לטמפרטורה הרצויה עבור טיפול אפקטיבי ויעיל.

הצרת היקפים בהתאמה אישית

טיפול הצרת היקפים בטכנולוגיית RF מותאמת אישית לכל מטופלת לאחר אבחון מעמיק של מצב עורה, מצב הגוף וציפיות המטופלת מהטיפול. הטיפול משלב לא אחת גם שיטות ביוטי-טק נוספות לרבות הקפאת שומן ואלקטרודות לחיטוב השרירים.

כדי להגיע לתוצאות מיטביות יש צורך ב-6  עד 10 מפגשים, בהתאם לאזור הטיפול ולמצב ההתחלתי של כל מטופלת, בתדירות של אחת לשבוע-לשבועיים, אך את התוצאות תוכלי לראות כבר החל מהטיפולים הראשונים! כל טיפול נמשך בין שעה לשעה וחצי בלבד, שאחריהם אפשר לחזור מייד לשגרת היום.

רוצה לנסות בעצמך? השאירי פרטים וצוות יפה מקסימוב יחזור אליך במהרה עם כל הפרטים שכדאי לך לדעת על הדרך שלך לגוף מוצק וחטוב.

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני טיפול גלי רדיו לפני
אחרי - גלי רדיו אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים

,Hi you

כדי שתהיה לנו התחלה חלקה...​

אחת הנציגות שלנו תתקשר ותזמין אותך​ לפגישת ייעוץ בחינם

הטבות נוספות למגיעות עד סוף השבוע!

השאירי כאן טלפון ונתקשר אליך בהקדם

,Hi you

כדי שתהיה לנו התחלה חלקה...​

אחת הנציגות שלנו תתקשר ותזמין אותך​ לפגישת ייעוץ בחינם

הטבות נוספות למגיעות עד סוף השבוע!

השאירי כאן טלפון ונתקשר אליך בהקדם