הצרת היקפים RF

תגידו שלום ולא להתראות לשומן העודף!

טכנולוגיית גלי רדיו חדשה (RF) להצרת היקפים ביפה מקסימוב היא הפתרון האולטימטיבי להעלמת השומן ולהצרת ההיקפים, וכמובן דרך מצוינת להפטר מהצלוליט אחת ולתמיד. הסרת היקפים בטכנולוגיות גלי רדיו היא עוד אחת מטכנולוגיות הביוטי-טק הטובות ביותר שנמצאות אצלנו בקליניקות יפה מקסימוב. טכניקה זו מאפשרת פירוק של תאי השומן במקומות המועדים לפורענות, כמו הבטן, הירכיים, הזרועות ועוד, בלי כאב ובכמה טיפולים פשוטים ויעילים

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

הצרת היקפים טבעית היא רק חלק אחד מהתוצאות שמעניקה טכנולוגיית RF בקליניקת יפה מקסימוב, טכנולוגיה זו היא גם הדרך הטובה ביותר לטיפול בצלוליט, לשיפור מראה העור ולשיפור תהליכים מטבוליים בגוף, להפחתת שומן ולמיצוק עור הפנים והגוף. את הטיפול אנו מעניקים באזורים שונים בגוף, לרבות הבטן, הישבן, הירכיים, הזרועות, הגב, המותניים והשוקיים.

הטכנולוגיה של גלי הרדיו פועלת בשיטת חימום פנימי ועמוק של רקמת השומן, בשיטה זו היא גורמת להאצה של זרימת הדם והגברת קצב חילוף החומרים וכן הגברת תהליך הניקוז הלימפתי שגורם לשחרור עודפי שומן, נוזלים ושאר חומרים מזיקים מהגוף.

כיוון שהטיפול גורם לפירוק השומן באזור המטופל, ומאחר שמספר תאי השומן בגופנו הוא סופי ונקבע עד לסוף גיל ההתבגרות, לאחר שהתא מפורק בטיפול הוא לא יכול לגדול מחדש, זו הסיבה שהטיפול נחשב ליעיל כל כך.

לא רק זאת, שיטת טיפולי הצרת היקפים בטכנולוגיית גלי רדיו (RF) הקיימת בקליניקות יפה מקסימוב משתמשת בתדר הגבוה בתחום טכנולוגיות RF, ובכך היא משפיעה על יעילות הפקת האנרגיה התרמית. אנרגיה זו פועלת לחימום מהיר ולאורך זמן ומסייעת להגיע לטמפרטורה הרצויה עבור טיפול אפקטיבי ויעיל.

טיפול הצרת היקפים בטכנולוגיית RF מותאמת אישית לכל מטופלת לאחר אבחון מעמיק של מצב עורה, מצב הגוף וציפיות המטופלת מהטיפול. הטיפול משלב לא אחת גם שיטות ביוטי-טק נוספות לרבות הקפאת שומן ואלקטרודות לחיטוב השרירים.

הטיפול עצמו נמשך בין 6 ל-10 מפגשים, אחת לשבוע- לשבועיים, וכל טיפול נמשך בין שעה לשעה וחצי בלבד.

את התוצאות תוכלי לראות כבר החל מהטיפולים הראשונים!

רוצה לנסות בעצמך? השאירי פרטים וצוות יפה מקסימוב יחזור אליך במהרה עם כל הפרטים שכדאי לך לדעת על הדרך שלך לגוף מוצק וחטוב.

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני
אחרי

המגזין וחדשות אחרונות