הצרת היקפים RF

הצרת היקפים בגלי רדיו

תוכלו להנות מגוף מחוטב ומאורח חיים איכותי יותר וזאת אודות לשיטת טיפוליי הצרת היקפים המתבססת על טכנולוגיית גלי הרדיו (™RF), אשר תורמת לתהליכים הפיזיולוגים של הגוף. החל מטיפול בצלוליט, שיפור מראה העור, שיפור תהליכים מטבוליים בגוף, הפחתת שומן באזורים המועדים לפורענות, הצרת היקפים ומיצוק עור הפנים והגוף.

הטיפולים שלנו להצרת היקפים נעשים בטכנולוגיות נוספות כמו גם באמצעות טכנולוגיית גלי הרדיו (Radio Frequency RF™) אשר משפרת את קצב חילוף החומרים, זרימת הדם והניקוז הלימפתי. הליך זה גורם לשחרור עודפי שומן, נוזלים ושאר חומרים שאינם רצויים ומועילים לגוף. שימוש באמצעות טכנולוגיית ה-RF™, אשר גורמת לחימום פנימי ועמוק של רקמת השומן ובתוך כך מאיצה את זרימת הדם. תהליך זה תורם להאצת קצב חילוף החומרים.

בנוסף, טכנולוגיה זו פועלת בעצמה ובתדר הגבוהים ביותר בתחום טכנולוגיות גלי הרדיו, המשפיעים על היעילות בהפקת אנרגיה תרמית – חימום מהיר ולאורך זמן ברקמה וזאת בכדי להגיע לטמפרטורה הנדרשת לטיפול אפקטיבי ויעיל.

תכנית הטיפולים אצלנו מותאמת ומובנית לכל אחד ואחת על פי מצב הגוף והעור, תכנית המשלבת בין שיטות טיפול שונות כמו הקפאת שומן, אלקטרודות למיצוק שרירים, טכנולוגיית והצרת היקפים באמצעות גלי רדיו לפנים ולגוף.

הצלחת התהליך בנויה ממספר מפגשים וסדרת טיפולים, באמצעות המכשיר שמחולל מהפך בגוף מחטב וממצק את הגוף.

תהליך הטיפול:

הטיפול החדשני להצרת היקפים, מונה 6-10 סדרת טיפולים. את התוצאות המרשימות רואים כבר לאחר הטיפול הראשון.
משך זמן הטיפול בין 60-90 דקות.
תכיפות הטיפולים במהלך כל שבועיים.

אזורים שבהם ניתן לעשות את הטיפול:

בטן, ישבן, ירכיים, זרועות, גב, מותניים, שוקיים.

 

הצרת היקפים RF