הקפאת שומן

LET IT GO – להיפטר מהשומן העודף בטכנולוגיית הקפאת שומן

איך משיגים גוף מעוצב ומחוטב בצורה טבעית ובטוחה? זה הזמן להכניס ללקסיקון מילה חדשה: קריוליפוליזיס, או במילים פשוטות: הקפאת שומן. הטיפול להצרת היקפים ועיצוב הגוף באמצעות הקור בקליניקות יפה מקסימוב נעשה על ידי טכנולוגיה מתקדמת בעלת תו תקן אירופאי CE אשר פועלת בתהליך יעיל ובטוח באמצעות הקפאת הרקמה השומנית וסילוקה בדרך טבעית על ידי הגוף. היא מתאימה לטיפול בזרועות, בצדי הגב, בבטן, בישבן, בירכיים ועוד, איננה כואבת ומאפשרת חזרה לשגרה מיד בתום הטיפול.

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

יש אזורים בגוף, שלא משנה כמה דיאטות וכמה כפיפות בטן נעשה, נראה שלעולם לא נצליח להפטר מהשומן שהצטבר בהם, והתחושה היא שנגזר עלינו להמשיך 'לסחוב' את הצמיגים הללו שבגופנו, זאת אלא אם נרצה לגרור את עצמנו להליך של שאיבת שומן, הליך פולשני ויקר. אך למעשה יש עוד אפשרות טובה שאינה דורשת ניתוח או הרדמה, אינה פולשנית ומביאה לתוצאות מצוינות – הקפאת שומן. 

הטכנולוגיה שמסלקת את תאי השומן מהגוף

הצרת היקפים באמצעות הקפאת שומן, או קריוליפוליזיס, היא שיטה חדשנית שעובדת על עיקרון פשוט מאוד – הקפאה של הרקמה השומנית מפעילה בגוף תהליך פיזיולוגי שגורם להרס של תאי השומן ופירוקם. בתום הטיפול בהקפאת שומן הגוף מתחיל לעבד באופן טבעי את תאי השומן שנהרסו דרך הפעילות המטבולית הסדירה של הגוף והמערכת הלימפטית.

טכנולוגיית הקפאת שומן היא טכנולוגיה בטוחה המתבצעת בתהליך קירור מבוקר באזורים שבהם קיימים מצבורי שומן, בעוד שהיא אינה פוגעת בתאי השריר, העצבים ותאי העור שאינם רגישים לקור באותה מידה כמו תאי השומן.

הטיפול להצרת היקפים ועיצוב הגוף באמצעות הקור מתאים לטיפול במצבורי שומן בזרועות, בכפלי שומן בצדי הגב, ב'כפלים' שבבטן העליונה והתחתונה, ב'צמיגים' במותניים, בירכיים החיצוניים והפנימיים ובאזור הישבן.

הקפאת שומן – מומחיות הביוטי־טק שלנו איתך לאורך כל הדרך

לאחר ביצוע התאמה אישית על ידי אחת היועצות שלנו והכנת תוכנית טיפולים אפשר לגשת לטיפול. הטיפול ניתן על ידי מטפלת ביוטי־טק מוסמכת שהוכשרה לטיפול בטכנולוגיית הקפאת שומן בקליניקה. הוא אינו דורש הרדמה ואינו פולשני.

בשלב הראשון המטפלת תבדוק את אזור הטיפול, תנקה אותו ותסמן אותו. לאחר מכן תניח על האזור מגבון אנטי־הקפאה ולאחר מכן תצמיד את הידית לאזור הטיפול ותפעיל את המערכת. תהליך הקפאת שומן אינו כואב, הוא נמשך בין 30 ל־60 דקות לכל אזור ובמהלכו המטופלת יכולה לגלוש באינטרנט, לקרוא ואפילו לתפוס תנומה.

בסיום הטיפול אין צורך בזמן החלמה, והמטופלת יכולה לחזור מייד לשגרה. כמו כן, לעומת ניתוחי שאיבת שומן, הטיפול בהקפאת שומן לא מצריך שימוש במחוך לחץ. כמו-כן, יש צורך לחזור על הטיפול עד 3 פעמים על מנת להפטר מהשומן העודף.

אחרי שתסיימי את הטיפול, את בטח תביני על מה פרוזן מדברת כשהיא אומרת "Let It Go", כמה כיף פשוט לשחרר את השומן הזה מהגוף, לא? עשינו לך חשק? השאירי פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם עם כל הפרטים שכדאי לך לדעת על הקפאת שומן ביפה מקסימוב.

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני טיפול גלי רדיו לפני
אחרי - גלי רדיו אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים