מיצוק העור

להחזיר את הנפח, הגמישות והרכות לעור הפנים

הכירי את מגוון טכנולוגיות הביוטי־טק והשיטות המתקדמות למיצוק עור הפנים בקליניקות של יפה מקסימוב: טכנולוגיות גלי רדיו, לייזר, אולטרה סאונד, HIFU ועוד, מהיעילות והבטוחות ביותר הקיימות כיום בעולם האסתטיקה והיופי. השילוב בין טכנולוגיה מתקדמת, צוות מקצועי והתאמה אישית בשיטת Y360 יאפשרו לך לחדש את מראה הנעורים, להחזיר את הנפח והגמישות שאבדו עם השנים ולהרגיש צעירה ורעננה הרבה יותר. אחרי הטיפולים האלו, אף אחד לא יצליח לנחש בת כמה את באמת…

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

אנו יודעות כי להרגשה הטובה שלנו עם עצמנו, עם גופנו ועם פנינו יש השפעה רבה על התחושה הכללית שלנו, ואין זה פלא כי המושג 'מיצוק עור הפנים' כל כך נפוץ. אך האם אכן אפשר למצק את עור הפנים? כדי לענות לשאלה הזאת חשוב קודם כל להבין מדוע בכלל, ככל שעוברות השנים איכות עור הפנים שלנו יורדת.

החלבון העיקרי בגופנו המהווה כ־80% מהרכב החלבונים בעור הפנים שלנו הוא חלבון הקולגן, והוא האחראי להחזיק את מבנה העור. ככל שהגוף שלנו מייצר פחות קולגן, כך העור נעשה אלסטי פחות וכן כמות השומן הטבעית בשכבות העור העמוקות קטנה ונוצרת צניחה ושקיעה של העור והתרופפות של עור הפנים. העור המתבגר הולך ומצטמק, הגמישות שלו נעלמת והוא נעשה דק יותר.

הטיפולים למיצוק עור הפנים הם טיפולים שמטרתם להחזיר לעור את הנפח והגמישות שאבדה ולטפל בהתרופפות העור, והם עושים זאת על ידי השפעה על תהליכים בעור המעודדים את ייצור הקולגן בעור, תהליכים המזכירים לעור להתנהג כעור צעיר ומחזירים לעור את האיכויות שאבדו עם השנים.

בקליניקות יפה מקסימוב בחרנו בטכנולוגיות הביוטי־טק המתקדמות ביותר לטיפול במיצוק עור הפנים, שיבטיחו יעילות מרבית במינימום כאב ובזמן קצר, טיפולים בטוחים מאוד ללא תופעות לוואי אשר חלקם גם ללא צורך בזמן החלמה. את הטיפולים מעבירות מטפלות ביוטי־טק מומחיות ומקצועיות בעלות ניסיון רב שנים, שהוסמכו לתפעול כל אחת מהטכנולוגיות הבאות, במיומנות גבוהה במיוחד וברגישות רבה:

  • Apollo Duet – מכשיר חדשני המשלב בין שתי טכנולוגיות. הראשונה היא ידית המולטיפולר, ידית מבוססת גלי רדיו. באמצעות ארבע האלקטרודות בראש הידית, האנרגיה החשמלית הופכת לאנרגיית חום במגע עם העור מתפשטת באופן אחיד, מכווצת את סיבי הקולגן ומעודדת בנייה מחודשת של החלבון. ידית האלקטרופורציה והיונטופורזיס של מכשיר Apollo Duet   מסייעת בהעשרת העור בלחות לקראת הטיפול בגלי הרדיו ובכך מגבירה את יעילות הטיפול.

 

  • ClearLift – מכשיר לייזר למיצוק והצערה של עור הפנים. ייחודו של המכשיר הוא בכמה ראשים שונים המאפשרים התאמה של הטיפול לעומק העור ולמצב העור. קרני הלייזר מייצרים פציעה מבוקרת בשכבות העור העמוקות ומעוררות את הייצור המחודש של הקולגן. את התוצאות אפשר לראות במספר טיפולים קצר.

 

  • Cynergy – טיפול לחידוש העור באמצעות שתי ידיות מתקדמות, ידית הפרקשיונל, ידית RF לחידוש העור, הפחתת מראה צלקות, טשטוש קמטים עמוקים, תיקון נקבוביות פעורות וטיפול במרקם העור וידית הדיימונד המשלבת בין RF לפולסים חשמליים. ידית נוספת היא ידית הדיימונד המאפשרת האצה בייצור התאים הפיברובלסטים בעור ומייצרת אפקט מיצוק שאפשר להבחין בו כבר מהטיפול הראשון.

 

  • HIFU –טכנולוגיית אולטרה סאונד להרמה ומיצוק של עור הפנים והצוואר. גלי האולטרה סאונד מגיעים למערכת השריר, גורמת לכיווץ של סיבי הקולגן והאלסטין המתבטאת במתיחת פנים מיידית, ולייצור סיבים חדשים.

 

  • טיקסל – מכשיר חדשני המבוסס על טכנולוגיית TMA להעברת פולסים של חום לעומק העור. ראש הטיטניום של ידית הטיקסל בנוי מפירמידות זעירות המייצרות במגע עם העור נקבים זעירים ובלתי נראים. פעולה זו מעודדת יצירת קולגן ובמקביל מאפשרת לחומרים פעילים המונחים על העור להגיע ביעילות לעומק העור ולעודד תהליכי התחדשות.

 

  • AccentPrime – מכשיר מתקדם למיצוק ועיצוב העור המבוסס על מספר טכנולוגיות: גלי אולטרה סאונד שעוברים דרך ידית ייחודית ופוגעים באופן ממוקד בתאי השומן וגורמים למיצוק העור, ידית מיקרופלזמה שבאמצעות גלי RF והבזקי פלזמה מייצרת נקבים זעירים בעור המעוררים תהליכי התחדשות וידית היוניפולאר, ידית RF למיצוק העור והצערה באמצעות המרצת פעילות התאים הפיברובלסטים.

 

  • Geneo  – מערכת המשלבת שלוש טכנולוגיות במכשיר אחד: טכנולוגיית OxyGeneo לקילוף העור, ניקוי והעשרת העור בחמצן טבעי, ידית ה־ TriPollar RF להפחתת קמטים ומיצוק העור באמצעות גלי רדיו, המייצרת אפקט מתיחה של העור, וטכנולוגיית אולטרה סאונד, טיפול משלים להגברת חדירת החומרים הפעילים לעור.

 

להשלמה של הטיפולים הטכנולוגים למיצוק עור הפנים, אנו מציעים ללקוחותינו מגוון טיפולי הזרקות במחלקה הרפואית של קליניקת יפה מקסימוב, לרבות טיפולים בחומרי הזנה ומילוי איכותיים המעניקים לחות לשכבות העור העמוקות. במחלקה הרפואית רופאות מקצועיות המוסמכות לטיפולים הללו.

כיוון שכל מטופלת ומטופל מגיעים לטיפול במצב אחר, סוג עור אחר, צורך שונה ורקע אחר לגמרי, יש חשיבות רבה בהתאמת הטיפול הנכון. מסיבה זו פיתחנו בקליניקות יפה מקסימוב את שיטת Y360, שיטה חדשנית המבוססת על מערכת מתוחכמת אשר אוספת מידע על מאפייני העור, מטרת הטיפול וציפיות המטופלת ומייצרת מתוכם פלט הכולל שלוש אפשרויות לתוכנית טיפולים לבחירה לפי מדרגות עלות.

את הטיפול במיצוק העור מומלץ לבצע כבר בשנות ה־30 לחיים, כאשר מופיעים סימנים ראשונים לנפילה של העור, והם מומלצים במיוחד בגילאים מאוחרים יותר.

מגיע לך להרגיש טוב עם פניך, ליהנות מעור רך, נעים ורענן, שכן הפנים הם ראי הנפש שלנו. אצלנו את יכולה להשיג את התחושה הזו ולהתעורר איתה כל בוקר מחדש. השאירי פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות.

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני מתיחת פנים ללא ניתוח לפני
אחרי - מתיחת פנים ללא ניתוח אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים

,Hi you

כדי שתהיה לנו התחלה חלקה...​

אחת הנציגות שלנו תתקשר ותזמין אותך​ לפגישת ייעוץ בחינם

מסיכת קולגן בגודל מלא במתנה למגיעות עד סוף השבוע!

השאירי כאן טלפון ונתקשר אליך בהקדם

,Hi you

כדי שתהיה לנו התחלה חלקה...​

אחת הנציגות שלנו תתקשר ותזמין אותך​ לפגישת ייעוץ בחינם

מסיכת קולגן בגודל מלא במתנה, למגיעות עד סוף השבוע!

השאירי כאן טלפון ונתקשר אליך בהקדם