גלי רדיו לפנים

גלי
רדיו

רדיו חזק – כל מה שרצית לדעת על טיפול גלי רדיו לפנים

לפני עשור או שניים היית צריכה כמה עשרות אלפי שקלים וסכין מנתחים על מנת להצעיר את עורך, אך כעת עולם היופי עובר מהפכה של ממש!

טיפולים פורצי דרך בטכנולוגיות שנראות כאילו יצאו מסרטי המדע הבדיוני, מחליפים את מקומו של סכין הניתוחים ויותר מכך – ללא כאב מיותר וזמן החלמה ארוך, ניתן להגיע לתוצאות לא פחות טובות. אחת מהטכנולוגיות המהוללות והאפקטיביות במיוחד הינה טיפול גלי רדיו לפנים RF , אנרגיית גלי רדיו בתדירויות שונות, המסייעת במצבים שונים להצערת העור, החלקת קמטים ומיצוק העור. איך זה עובד? המשיכו לקרוא…

אנרגיות טובות

מרבית המכשירים שיצאו לשוק במהלך השנים האחרונות, הינם מבוססי טכנולוגיה אנרגטית – כזו המשתמשת באנרגיות שונות הרס מבוקר של העור על מנת שיתחדש. שיטות אלו מבוססות על מנגנוני ההגנה הטבעיים של עורנו. המכשירים גורמים לפציעה מקרוסקופית בשכבות העור השונות המעודדת את הגוף להפעיל את ההגנות הטבעיות שלו וכפעולה יוצאת מכך לגרום לייצור מוגבר של החלבונים החשובים (קולגן) למראה עור צעיר ורענן.

המכשירים החדישים מגיעים לכמה רמות עומק בעור באמצעות וויסות של המטפלת ומעוררים את האלסטין והקולוגן, האחראיים על גמישות העור והמראה החלק של העור, לרפא את הפציעה המיקרוסקופית שהם יוצרים. כשהעור עוסק בתהליך הריפוי, בד בבד הוא מחדש את מלאי החלבונים והתוצאה הינה מראה עור הרבה יותר מתוח וצעיר.

מכשיר ה RF מבוסס על טכנולוגית גלי רדיו שהינם בעצם גלים של אנרגיה חשמלית בתדירויות ואורכי גל שונים, היוצרים חימום כתוצאה מהתנגדות של רקמת העור שאינה מושפעת מפיגמנט ולכן יש לה השפעה עמוקה הרבה יותר. החימום בשכבות העור העמוקות ביותר מגיע עד לסיבי הקולוגן והאלסטין, יוצר מצב של פציעה מיקרוסקופית ומיד סיבי הקולוגן והאלסטין מתחילים ביצור סיבים חדשים והתוצאה היא מתיחה של אזור הפציעה. מכיוון שהפציעות הינן ברמה מיקרוסקופית העור מתמלא באלסטין ובקולוגן במהירות ואנו יכולים לראות הבדל משמעותי בטיפולים מועטים בלבד ללא כאב ההחלמה של ניתוח מתיחת פנים רגיל.

פתחו את הרדיו – יתרונות טיפול גלי רדיו לפנים

בקליניקות שלי, יפה מקסימוב, אני מציעה לכם מגוון טיפולים במכשיר בגלי רדיו RF המציע לכן הלקוחות, מספר יתרונות. לרוב טיפולים באנרגיית לייזר, או אור מתקבלים יפה בעור בהיר ללא הותרת סימן. אך בעור כהה יותר, הנפוץ אצלנו בארץ השמש, יש לחדור עמוק אל תוך הרקמה ובו זמנית להקפיד על כך שגלי הרדיו לא יספגו במלנין או בהמוגלובין. לכן למכשיר בטכנולוגיית גלי רדיו יש יתרון מובהק עבור בעלות עור כהה ואפקטיביות מקסימלית לכל סוגי העור. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר הוא, שהשימוש בגלי רדיו אמנם החל בהצערת הפנים, אך מהר מאוד התגלה כי הוא אפקטיבי לא פחות בהצרת היקפים והעלמת צלוליט במהירות ואפקטיביות.

יתרון נוסף – בטיפול גלי רדיו RF ניתן לבצע טיפול בכל חלק של הגוף – למיצוק הצוואר, הדקולטה, פנים, ידיים, בטן ורגליים.

גלי רדיו לפנים – למי הטיפול מתאים?

מומלץ להתחיל בטיפולים כבר בשלהי שנות השלושים על מנת לשמר את גמישות וחיות העור וניתן גם להגיע בגילאי ה50 כדי לחדש ולעבור תהליך עמוק של שיפורושימור מצב העור. כשתגיעי אלי לרשת הקליניקות של יפה מקסימוב, יחכה לך צוות מקצועי שיאבחן אותך ויתאים לך את סדרת הטיפולים הנכונה לגופך ולעורך והכי חשוב לשביעות רצונך.

איך מתבצע הטיפול?

טיפול גלי רדיו לפנים נעשה באמצעות מספר טכנולוגיות שיותאמו לך לפי מצב עורך כשהמטרה היא להעניק לך אפקט מתיחה; להלן דוגמה לשילוב טיפולי:

ידית הפרקשיונל

עובדת באמצעות גלי רדיו ומייצרת בעור תעלות מיקרוניות , הגורמות לתהליכי חידוש העור בעומק הרקמה בשילוב עם החימום שנוצר מגלי הרדיו שגורמים להעצמה והאצה של תהליכים חיוניים בעור. העור נבנה מחדש, התאים המתים מוסרים ומתחילה האצה של בניית תאים חדשים בעומק הרקמה ועל פני העור.

ידית הדאיימונד

שתי טכנולוגיות משולבות שהופכות את הטיפול בידית זו לחדשני ופורץ דרך – טכנולוגיות גלי רדיו ופולסים אלקטרומגנטיים. שילוב הטכנולוגיות ייחודי לידית זו.

הפולסים האלקטרומגנטיים גורמים לשחרור של גורמי גדילה ברקמה (FGF-2: Fibroblast growth factor) בנוסף, גלי הרדיו מחממים את הרקמה וגורמים לפיברובלסטים הקיימים והחדשים לייצר קולגן חדש. בעזרת טכנולוגיות אלו נבנים סיבי קולוגן ואלסטין מחדש, ובמהלך הטיפול מטשטשים הקמטוטים, ממזערים את עומק הקמטים ומעניקים לעור מראה רענן, זוהר וחיוני.

ידית הפוטורג'ובנשיין

עובדת באמצעות קרן אור ומייצרת חימום ממוקד בפרט באזורים כהים יותר בעור, החימום יוצר גלד עדין שמתקלף לאחר מספר ימים.הקילוף חושף תחתיו עור חדש ובריא, בעל מרקם חלק יותר וגוון אחיד.

סקרנית לדעת האם את מתאימה לטיפול גלי רדיו לפנים? בואי לפגישת ייעוץ ברשת הקליניקות שלי, יפה מקסימוב.