צלקות אקנה

ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר!

איך מראה עור פנים צעיר, רענן ונקי מצלקות אקנה נשמע לכם? עם הטיפול לטשטוש צלקות וסימני אקנה בקליניקות יפה מקסימוב תוכלו להגיע לתוצאות נהדרות במינימום של כאב ובבטיחות מקסימלית. טכנולוגיות גלי רדיו פרקשיונליים וטכנולוגיות תרמיות חדשות הזמינות בכל הקליניקות שלנו, וטיפול המותאם בדיוק לכם וניתן על ידי צוות מטופלות מוסמך ומיומן, כל אלו יסייעו לכם להגיע לתוצאה הרצויה ולהביט בכל בוקר מחדש במראה בחיוך ובהנאה, ואולי גם יעזרו להיפטר מכמה שכבות איפור.

צלקות אקנה
השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

יכול להיות שעברו שנים מאז הופיע פצעון על פניכם או שאולי רק עכשיו סיימתם עוד טיפול באקנה, אך נותרה עוד תזכורת אחרונה, צלקת, סימן אדום, כתם או חטטים שנותרים על פני העור לאחר האקנה. הסימנים האלו נוצרים כשדלקת האקנה מפריעה לריפוי העור. הרקמה הסיבית הנבנית על גבי אזור האקנה היא בעלת טקסטורה שונה משאר העור והיא גורמת למראה עור לא אחיד ולא אסתטי.

ישנם סוגים שונים של צלקות אקנה, בדרגות חומרה שונות ובצורות שונות, למשל Ice pick הן צלקות הנראות כמו חורים קטנים, Boxcar  נראות כמו צלקות שקועות, צלקות היפרטרופיות הן צלקות המורמות מהעור ועוד. חלק מהצלקות יכולות להעלם עם הזמן והסיבה לכך ככל הנראה קשורה ליכולת הריפוי של העור.

 צלקות אקנה

לעיתים אפשר להשפיע במידת מה על הופעת הצלקות הללו בזמן האקנה, כמו הקפדה על היגיינת העור והימנעות ממגע עם הידיים ו'פיצוץ' הפצעים. כמו כן חשוב להקפיד להשתמש בתכשירים מתאימים לטיפול באקנה ולהימנע מחשיפה יתרה לשמש.

אך מה עושים לאחר שצלקות האקנה כבר הופיעו? בשביל זה אנחנו כאן, שהרי הפתרון הטוב ביותר לטיפול בצלקות האקנה נמצא אצלנו, בקליניקות של יפה מקסימוב!

מטרת הטיפול בצלקות אקנה היא להביא להתחדשות של העור. פגיעה ברקמת העור המצולקת והגברת ייצור סיבי הקולגן והאלסטין גורמים לבנייה חדשה של שכבת עור בריאה. הפעולה הזו אפשרית היום בעזרת טכנולוגיות ביוטי־טק חדשניות הפועלות לחידוש העור בצורה יעילה, בטוחה מאוד ולא כואבת:

AccentPrime:  מערכת משולבת אולטרסאונד וגלי רדיו המיועדת לטיפולי עור פנים וגוף, לעיצוב העור וכן לטשטוש כתמים, סימנים וצלקות. ייחודה של ה־AccentPrime בטיפול לטשטוש צלקות וסימנים הוא בידית המיקרופלזמה שלה. ידית ייחודית אשר בעזרת טכנולוגיית גלי רדיו ובהבזקי פלזמה מייצרת תעלות זעירות ובלתי נראות אשר מעודדות את תהליך הבנייה המחודש של העור.

Tixel: מכשיר המבוסס על טכנולוגיה תרמודינאמית וידית מיוחדת המשלבת 81 פירמידות זעירות המוליכות חום אל שכבת העור העמוקה. הולכת החום מייצרת נקבים מיקרוסקופיים שמעודדים ייצור מוגבר של חלבוני הקולגן והאלסטין ומעוררים את תהליכי ההתחדשות של העור. אותם נקבים גם מאפשרים חדירה טובה יותר של תכשירים שונים המעודדים את השלמת תהליך התחדשות העור.

הטיפולים בצלקות ובסימני אקנה מתאימים לכולם, גברים ונשים, צעירים ומבוגרים כאחד. התאמה של הטיפול המיטבי לכל אחת ואחד מתבצעת על ידי שיטות אבחון חדשנית שפותחה על ידי יפה מקסימוב, שיטת Y360. בשיטה זו יועצת הביוטי־טק מזינה למערכת ממוחשבת נתונים על מצב העור, סוג העור, אזור הטיפול הנדרש וכיוצא בזה. המערכת משקללת את כל הנתונים ומציעה תוכנית טיפולים ייחודית המותאמת באופן אישי למטופל על פי שלוש מדרגות מחיר.

הטיפול עצמו יכול לכלול שילוב של כמה שיטות טיפול, מספר הטיפולים יכול להשתנות בין מטופל למטופל על פי חומרת הבעיה ומאפייני העור, אך את השפעת הטיפול אפשר להתחיל לחוש כבר לאחר הטיפול הראשון.

טיפול בצלקות אקנה אצל יפה מקסימוב יכול להביא לשיפור משמעותי של מראה עור הפנים ולאפשר לכם התחלה חדשה של עור פנים חלק, צעיר ורענן. השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות!

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני
אחרי

המגזין וחדשות אחרונות