שיטת אבחון Y360

תוכנית טיפולים מתקדמת בהתאמה אישית

היכונו לבשורה החדשה בתחום האסתטיקה, מענה איכותי וכולל לכל בעיות העור בטכנולוגיה מתקדמת ובהתאמה אישית, גם לעור הפנים וגם לכיס! שיטת Y360 פותחה בקליניקות של יפה מקסימוב ומבוססת על מערכת מתוחכמת שאוספת מידע על מאפייני העור, על מטרת הטיפול ועל ציפיות המטופלת, משקללת אותם יחד ולבסוף מייצרת שלוש אפשרויות לתוכניות טיפולים לבחירה לפי מדרגות עלות.

שיטת Y360 בקליניקות יפה מקסימוב – בזכות מגוון טכנולוגיות הביוטי־טק החדשניות בעולם ושיטות הטיפול המתקדמות, מגוון שאי אפשר למצוא באף מקום אחר! הדרך המושלמת להשיג את עור הפנים שתמיד חלמת עליו, מהחלום למציאות!

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

חשוב לכם לטפל בעורכם, אבל אתם לא בטוחים איפה עליכם להתחיל, ובמה לטפל קודם? אולי בנקודות השחורות העקשניות שלא נעלמות, או הקמטים החדשים שהופיעו בשנים האחרונות? ואולי הגיע הזמן לטשטש את כתמי הפיגמנטציה? האם כל זה בכלל אפשרי? התשובה היא שבהחלט כן, ומוטב מוקדם ממאוחר. בעידן של היום, כמעט שאין בעיית עור שאי אפשר לטפל בה באמצעות פתרונות טכנולוגיים יעילים וטובים.

שיטת Y360, שפותחה בקליניקות של יפה מקסימוב, מעניקה לכל מטופל או מטופלת מעטפת טיפולים טכנולוגיים בהתאמה אישית מרבית לכל סוגי העור ובעיות העור.

ייחודה של השיטה היא במגוון הטכנולוגיות החדישות ושיטות הטיפול המתקדמות ביותר הקיימות בקליניקות יפה מקסימוב לטיפול בעור הפנים:

  • Hifu – מכשיר ה־ Ultraformer III בטכנולוגיית HIFU המבוססת על גלי אולטרסאונד. להרמת עור רפוי בפנים ובצוואר, עידון קמטים, מיצוק עור, שיפור אלסטיות העור. הטכנולוגיה מאפשרת הגעה ממוקדת לשכבות העור העמוקות.
  • Tixel – טכנולוגיה חדשנית המבוססת על העברת אנרגיית חום בצורה מבוקרת. לטשטוש כתמי עור, צלקות וסימנים אקנה ולטיפול בסימני מתיחה. המכשיר כולל ידית ייחודית עם ראש ייחודי המורכב מ־81 פירמידות זעירות המייצרות חימום מבוקר בעור ומעוררות את התחדשות העור. השימוש בטכנולוגיה מאפשר גם חדירה טובה יותר של חומרים המונחים על העור.
  • Accent Prime – מערכת משולבת אולטרסאונד וגלי רדיו למיצוק וחידוש עור הפנים ועיצוב הגוף; ידית היוניפולר למיצוק והצערת העור בגלי רדיו המעוררים את פעילות התאים הפיברובלסטים; ידית המיקרופלזמה המייצרת באמצעות הבזקי פלזמה תעלות זעירות עבור תהליכי התחדשות בעור ומביאות לשיפור במראה הקמטים והקמטוטים, בצלקות אקנה, במרקם העור ובסימני מתיחה; וידית האולטרסאונד המעניקה טיפול ממוקד בתאי השומן לפיזור ומיצוק מצבורי שומן בגוף ובפנים (למשל באזור הסנטר).
  • Clearlift – טכנולוגיית לייזר לטיפול בכתמי פיגמנטציה, טשטוש מראה קמטים וקמטוטים, סימני מתיחה וצלקות אקנה. שימוש בראשים שונים המותאמים לאזורי טיפול שונים בפנים. קרן הלייזר מייצרת הדף מיקרוסקופי בשכבת הדרמיס המעורר את תהליכי הבנייה ברקמות החיבור בעור.
  • IPL – טכנולוגיות IPL מבוססת על קרני אור באורכי גל שונים למגוון שימושים: לטיפול במצבי אקנה קרני האור משמידות את חיידקי האקנה בלי לפגוע ברקמת העור מסביב, להבהרת כתמי פיגמנטציה קרני האור מתבייתים על תאי הפיגמנט, מכהים את המלנין ובכך מפרקים את הכתם. טכנולוגיית IPL משמשת גם לטיפול יעיל להסרת שיער בפנים ללא כאב.
  • LED ומנורות ביו פטרון – לטיפול במצבי אקנה ולהאצת תהליכי הריפוי של העור בטכנולוגיה המסייעת בהמרצת התאים ובעלת השפעות אנטי דלקתיות על העור.
  • הזרקות והמחלקה הרפואית – במחלקה הרפואית בקליניקות יפה מקסימוב מגוון טיפולים לעיצוב תווי הפנים, מיצוק והחזרת נפחים לעור, לרבות טיפול ברדיאס, דיספורט, סקין בוסטר חומצה היאלורונית, מזותרפיה רפואית, מזובוטוקס ועוד מגוון של טיפולים הניתנים על ידי צוות רופאות מיומן, בעלות ניסיון של שנים רבות.
  • דרמה־קליר – טכנולוגיה מתקדמת לניקוי פנים עמוק בשלושה שלבים: שלב הפילינג הפועל על שכבת העור העליונה באמצעות בחומצת אלפא הידרוקסי להסרת תאים מתים, הפחתת קמטים וקמטוטים והבהרה של העור, שלב ניקוי העור באמצעות חומצה סליצילית בטא הידרוקסית המחטאת את תעלות השומן ושלב ההזנה שבו מוחדר לעור סרום הזנה המורכב בין היתר מנוגדי חמצון, מינרלים וויטמינים החודרים לשכבת העור העמוקה ומאטים את תהליכי הזדקנות העור.
  • מולטי 8 – טיפול משולב הכולל שמונה פונקציות שונות: גלי רדיו, פילינג יהלום להסרת תאי עור מתאים, ידית קרח להרגעת העור, התזת חמצן טהור, ראש זכוכית לטיפול באקנה דלקתית, מזותרפיה ללא מחטים, ביו־קרנט להחלקת קמטים וקמטוטים וידית סקרב דו־קוטבית לניקוי העור והחדרת חומרים.

ועם מגוון כה רחב של טכנולוגיות ושיטות טיפול, השאלה היא כמובן מה בעצם מתאים לכם. שימוש בטכנולוגיה, משוכללת ככל שתהיה, לא בהכרח תשפיע על כולם באופן זהה. איך אפשר לדעת מהו הטיפול הנכון ביותר לגוון עור כזה או אחר? או לסוג העור? איזה טיפול ישיג לכם הטבה אמיתית במצב הפיגמנטציה בעור? איך אפשר לטשטש את הקמטים? להקטין את הנקבוביות? האם די בטיפול באקנה או שיש צורך גם בהפחתת השומניות? לכל השאלות האלו תוכלו לקבל מענה מדויק ונכון לעור שלכם בשיטת Y360 החדשה.

תהליך Y360 – הדרך הנכונה והמדויקת ביותר לעור פנים שתמיד רצית

שיטת Y360 מתחילה בפגישת ייעוץ שבה עוברים המטופל או המטופלת תהליך אבחון באמצעות מערכת מתוחכמת. במערכת מצולמות פני הלקוחות ונאסף מידע על מאפייני העור כמו סוג עור, כמות פיגמנטציה, אחוז קמטים וכיוצא בזה, וכן על מטרת הטיפול ועל הציפיות מהטיפול. המערכת משכללת את כל הנתונים האלו יחד ובסוף התהליך מתקבלות שלוש אופציות לבחירה לפי מדרגות עלות וגודל התוכנית, כך שאפשר יהיה להתאים את הטיפול לכל כיס. כל אחת מהאפשרויות מבוססת על שילוב ידע נתון עם הנתונים שמתקבלים מהמצלמה ובמהלך האבחון, כך שהיא מותאמת במדויק למצב עורכם. תוכנית הטיפול כוללת כמובן שימוש במגוון הטכנולוגיות החדישות ביותר הקיימות בקליניקות יפה מקסימוב בהתאם לצורך שנמצא באבחון.

מתוך שקלול של כל הנתונים האלו יתקבל בסופו של דבר פרוטוקול הטיפול המומלץ בצורה מפורטת באשר לכל טיפול וטיפול, חוות דעת של המאבחנת והצעת מחיר לטיפול המלא. ברגע שיש בידיכם את תוכנית הטיפולים נוכל לצאת לדרך.

צוות הקליניקה המקצועי כמובן ילווה אתכם לכל אורך התוכנית, ותוכלו לקבל הסבר מלא ומענה לכל שאלה בנושא הטיפולים השונים, ההנחיות וכן הלאה, עד שבסופו של דבר תתקבל התוצאה הרצויה, עור פנים זוהר, מוצק נקי והכי קרוב למושלם!

במקום להתלבט במה לטפל קודם ואיך, כל שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים וליהנות מהפתרון האולטימטיבי לכל בעיות העור: טיפולי Y360 לעור בריא, צעיר ורענן.

Testimonials

הלקוחות שלנו כותבות

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני טיפול אקנה לפני
אחרי טיפול באקנה אחרי
לפני קוסמלאן לפני
אחרי קוסמלאן אחרי
לפני טיפול גלי רדיו לפני
אחרי - גלי רדיו אחרי
לפני טיפול הסרת שיער YMAX לפני
אחרי מילוי שפתיים אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים