העלמת קמטים בפנים

להעלים את סימני הגיל לעור צעיר ונקי מקמטים

קמטים וקמטוטים הם חלק מתהליך ההזדקנות הטבעי של העור אבל זה לא אומר שאנו מוכרחות להשלים איתן. מגוון האפשרויות לטשטוש והעלמת הקמטים בקליניקות יפה מקסימוב הוא רחב, והוא מאפשר לנו להתאים לך את הטיפול הטוב ביותר עבורך – טכנולוגיות ביוטי־טק מתקדמות על בסיס לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, מזותרפיה, טכנולוגיות תרמיות, הזרקות בוטוקוס, חומצה היאלורונית ועוד! וכל אלו בהתאמה אישית למה שהעור שלך צריך.

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

הסוד לשמירה על עור פנים גמיש, צעיר ורך נמצא בהסתכלות כוללנית על כלל שכבות העור: הפיבורבלסטים, תאי סיב שנמצאים בשכבת העור מייצרים את חלבון קולגן והאלסטין המעניקים תמיכה, נפח, גמישות וחוזק לעור, שם גם נמצאת החומצה היאלורונית החשובה לשמירה על נפח העור ולחות העור.

עם הגיל ייצור רכיבים אלו הולכת ויורדת, וכך העור מאבד כוח וגמישות, העור נעשה רפוי יותר ומופיעים קמטוטים וסדקים בולטים יותר בעור. ישנם גורמים נוספים שיכולים להאיץ את הופעת הקמטים כמו חשיפה לשמש הגורמת לפירוק של רקמת החיבור, עישון ומזהמים אחרים המשפיעים ככל הנראה על יצירת הקולגן וכמו תמיד גם לגנטיקה יש משקל משמעותי.

הצערת עור הפנים – כיצד זה נעשה?

השפעה על אותם תהליכים שגורמים להזדקנות העור יכולה להביא גם לפעולה ההפוכה – הצערת עור הפנים. זו הסיבה שכל אחת מהשיטות לטשטוש והעלמת הקמטים בפנים ביפה מקסימוב פועלות לחיזוק אותה רקמת חיבור, בין שזה נעשה באמצעות טכנולוגיות לייזר מתקדמות, בגלי רדיו, באולטרסאונד, בטכנולוגיות תרמיות ועוד או בטיפולי רפואה אסתטית כמו הזרקות באמצעות חומרים איכותיים.

 

העלמת קמטים בפנים

הבחירה בשיטה המתאימה או בשילוב הטוב ביותר עבור הצעת עור הפנים נעשית בהתאם לסוג העור, לשורש הבעיה, לגיל המטופלת וכיוצא בזה, כל זאת באמצעות שיטת אבחון Y360 שיטת האבחון הייחודית ליפה מקסימוב המשקללת את כל הנתונים הללו במערכת חדשנית ובסופו של דבר מייצרת פלט ובו תוכנית הטיפולים הטובה ביותר.

חשוב להדגיש כי העלמת קמטים מוחלטת של קמטוטים וקמטים יכולה להתבצע במקרים קלים, ואילו במקרים מתקדמים, במקרה של קמטים עמוקים, העלמת קמטים לא בהכרח מתאפשרת לחלוטין. בסופו של דבר מידת העלמת קמטים תלויה בגורמים רבים, אם בעומק הקמט אך גם במצב העור, בגיל האישה וכיוצא באלו. בכל מקרה אפשר בהחלט להגיע לטשטוש ולמראה עור אחיד, זוהר וחלק. 

זה הזמן להציג את השיטות המתקדמות ביותר לטשטוש והעלמת קמטים וקמטוטים:

Clearlift: טכנולוגיית לייזר מתקדמת המבוססת על קרן לייזר המייצרת הדף מיקרוסקופי בלתי נראה בשכבת הדרמיס ובכך מעוררת את תהליכי הבנייה של העור ושל רקמת החיבור. טיפול ב־ClearLift מאפשר טשטוש או העלמת קמטים בעור במספר טיפולים קצר, ללא כאב וללא צורך בזמן החלמה ממושך.

Cenergy: טכנולוגיית גלי הרדיו מבית venus כוללת למעשה שתי ידיות תפעוליות, אחת פועלת על גלי רדיו ננו-פרקשיונלים המחדשים את העור דרך פציעה מקרונית בעור וזירוז תהליכי הבנייה של הרקמה. הידית השנייה ממריצה את יצירת התאים הפיברובלסטיים באמצעות פולסים אלקטרומגנטיים.

Accent Prime: טכנולוגיה נוספת שעושה שימוש בגלי רדיו באמצעות ידית היוניפולור. הידית מייצרת חימום עדין ומבוקר של רקמות העור ומעודדת בכך יצירת קולגן, אלסטין וחומצה היאלורונית, לטכנולוגיה גם ידית נוספת שפועלת על טכנולוגיית האולטרה סאונד לטיפול במצבורי שומן במקומות שונים בפנים.

Hifu: טכנולוגיה נוספת ומתקדמת הפועלת על טכנולוגיית אולטרה סאונד באופן ממוקד,עובדת על רקמת הSMAS וגורמת להתכווצות של סיבי הקולגן והאלסטין הקיימים ומעודדת יצירת סיבי קולגן ואלסטין חדשים.

Tixel: מכשיר חדשני הפועל על טכנולוגיה תרמית. ידית המכשיר בעלת מבנה מיוחד של 81 פירמידות זעירות מעביר אנרגיית חום המייצרת פגיעה מבוקרת ובלתי נראית בעור, המעוררת את ייצור הקולגן והאלסטין. בפעולה זו היא גם מייצרת תעלות זעירות המאפשרות חדירה טובה יותר של תכשירים בעלי רכיבים חיוניים לעור.

טיפולי העלמת קמטים וטשטוש משלימים במחלקה הרפואית

לצד טכנולוגיות הביוטי־טק הללו, עומדת לרשות הלקוחות גם המחלקה הרפואית שבה ניתנים טיפולים מתקדמים מאוד בהזרקות על ידי רופאות מוסמכות ומיומנות. אלו הטיפולים המוצעים במחלקה זו לטיפול בקמטי הפנים:

Dysport: חומר מתקדם מאוד מבין טיפולי הבוטוקס הקיימים, המתאים לטיפול בקמטים וקמטוטים באזור המצח, בין הגבות, בצדי האף ובצדי העיניים. הדיספורט פועל באמצעות הרפיה של השריר באזור הטיפול ומביא לתוצאה מדויק הנשמרת לאורך זמן.

חומצה היאלורונית: חומר מילוי המורכב מחומצה היאלורונית המיוצרת בתהליכי מעבדה מתקדמים ומחקה את תפקיד החומצה ההיאלורונית הטבעית בפנים. הזרקה של חומצה היאלורונית לדרמיס מסייעת בתיקון קמטוטים וקמטים בפנים, בצוואר, במחשוף ובגב כף היד.

רדיאס: חומר מילוי מבוסס סידן המורכב מרכיבים טבעיים בלבד. הטיפול ברדיאס נשמר למשך חודשים רבים ואף מעל לשנה, ומלבד מילוי הקמטים ועיצוב תווי פנים, רכיבי הרדיאס פועלים לעידוד ייצור הקולגן בעור באופן טבעי ובכך מאפשרים הצערת עור הפנים.

סקין בוסטר: חומר המשלב חומרי הזנה חיוניים המעודדים ייצור של קולגן ואלסטין בעור, ובכך משפרים את הטקסטורה של העור ומטשטשים קמטוטים עדינים.

הדרכים להעלמת קמטים וכן הצערת עור הפנים, כפי שבטח שמת לב עד כה, רבות ומגוונות, ולכן חשוב להתאים לכל מטופלת את הטיפול הנכון לה. את ההתאמה האישית הזו אנו מבטיחים לך בזכות שיטת Y360, שיטה חדשנית המעניקה אבחון עמוק של עור הפנים, מצב העור והטיפול הדרוש והתאמה למגוון הטכנולוגיות הקיימות בקליניקות של יפה מקסימוב, שיטה שמבטיחה לך את תוכנית הטיפולים המדויקת עבורך.

מוכנה להתקדם לטכנולוגיה מבוססת BI אשר אותך לתוצאות הטובות ביותר? השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ ואבחון ראשונית ללא עלות!

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני טיפול גלי רדיו לפני
אחרי - גלי רדיו אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים