העלמת קמטים בפנים

העלמת
קמטים

מרכזי האסתטיקה מאובזרים בטכנולוגיות החדישות ביותר להעלמת קמטים, החידוש האחרון הינו טכנולוגית גלי הרדיו RF – Radio Frequency

החידוש המלהיב ביותר של המכשיר-ידית מיוחדת המאפשרת מתיחת פנים ללא צורך בסכין המנתח וללא כאבים או סימנים תוך כדי שימור תווי הפנים! בעזרת טכנולוגיה חדשה וייחודית זו, ניתנת האפשרות גם להצר היקפים, להמיס צלוליט ושומן ואף למתוח עור עודף באזורים רבים בגוף (יד עליונה "מדלדל", סנטר כפול ונפול, בטן לאחר הרזייה או לידה ועוד).

מהו התהליך של העלמת קמטים בפנים?
הצערת עור הפנים

באזור הפנים, הגוף משמר ושולט על גמישותו בעזרת תגובות כימיות בתוך ובין התאים של העור. תגובות אלו מופעלות על ידי פולסים חשמליים. עם הזדקנות העור, התגובות הללו מואטות והעור מאבד את גמישותו וחיוניותו. הטכנולוגיה משפרת את זרימת הדם ואת הניקוז הלימפטי עוזרת לגוף לחדש תאי קולגן ואלסטין טבעיים הגורמים למיצוקו וחידושו של העור, מה שיוצר מראה של הצערת עור הפנים.

בשאר חלקי הגוף תהליך הפירוק מאפשר סילוק של  עודפי שומן, נוזלים וחומרים בלתי רצויים מהגוף דרך הפתחים הקיימים בקרומי התא. בעזרת גלי הרדיו תאי השומן קטנים, ומצטמצמים המרווחים ביניהם.

טכנולוגית גלי הרדיו הנה טכנולוגיה חדשנית והבטוחה ביותר בעולם האסתטיקה. היא מאפשרת לבצע טיפולים ללא כאב, במהירות ותוצאות יעילות ומיידיות. הטכנולוגיה פותחה כדי להעניק טיפול הצערת עור הפנים באופן מקיף בעור הפנים והגוף ללא כאב, והשגת תוצאות אפקטיביות ומיידיות לאחר מספר מצומצם של טיפולים.

באיזה אזורים ניתן להעלים קמטים?
גיהוץ קמטים

בעזרת טכנולוגיה ייחודית זו ניתנת האפשרות לטיפול בקמטים וקמטוטים, מתיחת פנים ללא ניתוח, הצרת היקפים, עיצוב וחיטוב הגוף; יד עליונה, פנים, צוואר וקמטי הבעה. כמו כן, גם טיפול בסנטר כפול ו/או נפול.

יתרון נוסף ומשמעותי הוא לעזור לך לשמר את עורך ולהצעיר אותו מבלי לשנות את תווי פנייך המקוריים, כפי שקורה לעיתים קרובות בהזרקות ובניתוחים.

למה בכל זאת כדאי לחכות עם הניתוח או ההזרקה?

הקוסמטיקאית משקמת את מרקם העור, מה שהפלסטיקאי לא עושה! חשוב לדעת שניתוח או הזרקות אינם מחליפים את הטיפוח הקוסמטי. עור "מוזנח", שלא עובר תחזוק טוב, מאבד מהאלסטיות ברמה משמעותית ויהפוך לעור דק ומבוגר עם השנים. תחזוקה טובה של העור תעזור לעור לשמר את האלסטיות שלו, תאט את הזדקנות העור, ובנוסף תרחיק את הצורך בהזרקות ו/או בטיפול כירורגי. בנוסף, העור יישאר עבה, ויהיה ממוצק יותר.

למי מתאים טיפול העלמת קמטים?

בעולם המודרני, כולם רוצים להיראות צעירים, בריאים ויפים, ולכן, טכנולוגיה חדשנית זו פותחה כדי לתת מענה לכל גיל ולכל גוון עור! הטיפולים של הצערת עור הפנים והגוף מתאימים לנשים וגברים כאחד המעוניינים לשפר את מראה הצלוליט, שיפור במתאר הגוף, עיצוב וחיטוב הגוף, מיצוק העור והצרת היקפים.

מהו משך הטיפול?

כל טיפול אורך בין 45-90 דקות כאשר מספר הטיפולים נע בין 2-6 בלבד בהתאם למצב העור. תוצאות ניתן לראות כבר לאחר הטיפול הראשון!

מי מבצע את הטיפול?

את טיפול האסתטיקה הללו מבצעות אחיות ורופאה מדופלמות ומנוסות, שעברו בנוסף הדרכה מיוחדת על מכשירי המרכזים.