מזותרפיה

טיפולי
מזותרפיה

חידוש עור אקטיבי

עד היום הקוסמטיקאיות יכלו להשפיע ולשפר רק את שכבת העור העליונה – האפידרמיס. לאחרונה הושק בעולם הטיפול המתקדם ביותר- מזותרפיה- לחידוש ושיקום עור, טיפול המטפל בשכבת הדרמיס- השכבה השניה והעמוקה יותר האחראית על ייצור הקולגן בעור.

עט המזותרפיה הינו מכשיר מהפכני בעל מנגנון רטט ומחטים קטנטנות, המעודד באופן טבעי ייצור קולגן ואלסטין מבלי לפגוע בעור.

עט המזותרפיה יוצר פציעה מיקרונית דבר שבעצם "מכריח" תהליכי ריפוי טבעיים בגוף – העט פוצעת, המוח מזהה פגיעה ובדומה לשריטה שחטפנו- המוח מצווה על חידוש רשת הקולגן שממלאת את העור.

הטיפול מכריח את העור לייצר קולגן – חומר שאין לנו "מחסנים" שלו (בשונה משומן)  ואחד מהמרכיבים החשובים של רקמות החיבור בגופנו ובעורנו. הוא נותן חוזק מבני לעור וחוסרו הוא הסיבה העיקרית לרפיון העור.

כפי שניתן להבין הטיפול נעשה בדרמיס – השכבה האמצעית של העור – דבר שעד היום קוסמטיקאיות לא יכלו לעשות – רק רופאים בפרוצדורה כירורגית ועל כן החידוש המהפכני, עם זאת הדגש הוא על טיפול בטוח ולא חודרני, באמצעות מחטים מיקרו-קטנטנות!

הטיפול גורם לעור להיות חדיר לתכשירים פי כמה ולכן לאחר הטיפול המבוקר נמשיך עם מריחת תכשירים משקמים בעלי איכויות של חידוש עור המכילות רכיבים כמו חומצה היאלרונית, וויטמינים, חומצות אמינו, פפטידים, פקטורי גדילה, מינרלים, אנזימים ועוד.

התוצאה הרצויה הינה חידוש עור באופן משמעותי בתוך מספר טיפולים, באופן טבעי ונראה לעין במהירות כבר לאחר טיפול ראשון! כל זאת ללא כאב ובטיפול קצר יחסית 30-45 דקות כולל החדרת חומרים.

למי זה מתאים?
הטיפול מתאים לכל סוגי העור, אינו כואב וניתן להתחיל בו כבר בגיל  25, ממש מהרגע שמופיע הקמט הראשון. עם זאת כל מקרה יבחן לגופו על ידי יועצות האסתטיקה שלנו.

הטיפול יעיל ביותר למצבי העור הבאים: