מזותרפיה

טיפול אנטי-אייג'ינג עמוק לתוצאה מושלמת

אם לא שמעת על המזותרפיה אז בהחלט הגיע הזמן – זוהי אחת מהשיטות הפופולאריות בטיפולי אנטי אייג'ינג לחידוש העור ולטיפול בקמטוטים, צלקות וכתמים, סימני מתיחה ועוד. בקליניקות יפה מקסימוב טיפולי מזותרפיה הטובים ביותר, החל ממזותרפיה הקלאסית הידנית, מזותרפיה רפואית ובעיקר שיטות הביוטי־טק המתקדמות כמו מיקרופלזמה וטיקסל וגם המזובוטוקס – השילוב המושלם בין מזותרפיה לטיפולי בוטוקס (רק אם תרצי!). זה הזמן להכיר את מגוון שיטות המזותרפיה ולהעניק לעורך מראה צעיר ורענן!

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

טיפולי המזותרפיה הם טיפולים תת-עוריים שמאפשרים פיזור של חומרים מזינים לשכבות העור הפנימיות. טיפולים אלו מתבצעים כיום בכמה שיטות שונות אשר כולן פועלות על אותו עיקרון – פגיעה מיקרונית בעור על מנת לעודד התחדשות של חלבוני הקולגן והאלסטין והחדרת חומרים מזינים לשכבות העור הפנימיות. בעבר היה נהוג להשתמש בעיקר במזותרפיה הקלאסית, הידנית, וכיום נוספו לה גם שיטות מתקדמות יותר המבוססות על טכנולוגיות חדשניות. הנה כל מה שאת צריכה לדעת על השיטות השונות לטיפולי מזותרפיה:

מזותרפיה קלאסית

עט המזותרפיה הוא טכנולוגיה ייחודית לחידוש ולשיקום העור, להקטנת הנקבוביות, שיפור בקמטים ובקמטוטים, מיצוק, הרמה, העלמת סימני מתיחה ועוד. העט פועלת על שכבת העור העמוקה, שכבת הדרמיס, באמצעות יצירת פציעה מקרונית במחטים זעירות ובמנגנון רטט שאינו כואב, אינו פוגע בעור ומתאים לכל סוגי העור בהתאמה אישית. הפציעה מעודדת תהליכי ריפוי טבעיים וחידוש רשת הקולגן. הטיפול כולל מריחת תכשירים שחודרים לאחר הטיפול בעט בקלות יתרה לשכבת הדרמיס וכוללים ויטמינים, חומצות, מינרלים, אנזימים ועוד. בטיפולי מזותרפיה, חידוש העור מתרחש בתוך מספר טיפולים קצר, והתוצאות נראות לעין מהטיפול הראשון. הטיפול והפציעה המיקרונית בטיפול זה עשוייה ליצור תגובות זמניות של אדמומיות או דימום קל ונקודתי באיזורים בהם עובדים עמוק יותר.

מזותרפיה טכנולוגית

הטכנולוגיות החדשות לטיפולי מזותרפיה מאפשרות לבצע את תהליך החירור המיקורני בעור לחידוש העור גם בלי לגרום לכל פציעה נראית לעין. ביפה מקסימוב אנו משתמשים בכמה מהטכנולוגיות המתקדמות ביותר לחידוש מרקם עור פצוע ולשיקומו, לסימני אקנה (פוסט אקנה), צלקות לסוגיהן, הקטנת הנקבוביות, שיפור במראה הקמטים והקמטוטים, העלמת סימני מתיחה וכיוצא באלה:

  • מיקרופלזמה בטכנולוגיית Accent Prime – המילה האחרונה בתחום המבוססת על טכנולוגיית גלי רדיו (RF). על ידית ה-RF מרכיבים ראש מיוחד המיועד לשיקום העור באמצעות חימום ופציעה מיקרוסקופית של העור. אותו ראש מוחלף במספר וריאציות לפי חידוש העור הרצוי, למשל, סימני אקנה עמוקים או שטוחים, מול סימני מתיחה לסוגיהם; גלי הרדיו המופקים מהידית יוצרים חימום פרקשנלי ותעלות קטנות כאשר סביבן נוצר עור חדש ו"מתוקן".
  • טיקסל – טכנולוגיית TMA החדשנית כוללת ראש טיטניום בעל מבנה ייחודי של 81 פירמידות זעירות. כאשר הראש מוצמד לאזור המטופל, הפירמידות יוצרות פגיעה מבוקרת ובלתי נראית ומייצרת תעלות זעירות המגיעות עד לשכבת העור הפנימית. כמו בשיטות האחרות גם כאן הפגיעה מעוררת ייצור של קולגן ואלסטין ודרך התעלות החומרים נספגים בקלות בשכבת העור העמוקה.

מזותרפיה רפואית

מזותרפיה רפואית נעשית באמצעות החדרה של חומרים כמו ויטמינים, מינרליים, חומצות כמו חומצה היאלורונית ולחוּיות כמה מילימטרים מתחת לעור. הטיפול נעשה על שטח הפנים כולו ובעיקר באזורים הנוטים לקמטים. מזותרפיה רפואית, כשמה כן, ניתנת על ידי רופאים מוסמכים בלבד. מטופלות יפה מקסימוב נהנות מטיפולם המסור של הרופאות והרופאים המקצועיים והמוכשרים שלנו בעלי ידי הזהב ברגישות רבה ובדיוק.

מזובוטוקס

שיטה חדשנית המשלבת בין מזותרפיה ובוטוקס אשר מיועדת לאזור העיניים. השילוב בין הבוטוקס לטכניקת המזותרפיה מאפשרת מראה טבעי ומתיחה קלה של אזור העיניים. החדרת הלחוּיות מאפשרת מתיחה של אזורים קרובים מאוד לעין שאינם ניתנים לטיפול בטיפולי בוטוקס רגילים.

וכשיש כל כך הרבה אפשרויות טובות, איך אפשר לבחור? אל דאגה. בקליניקות יפה מקסימוב אנו מעניקים לפני כל סדרת טיפולים תהליך האבחון Y360, תהליך אבחון קפדני שעושה שימוש במערכת חכמה המשקללת נתונים על המאפיינים של העור ומציעה בסוף התהליך תוכנית טיפוליות לבחירה בהתאם למצב העור שלך ולתקציב הנתון.

זה הזמן להיכנס לעומק הפנים ולהוציא מהם את זוהר הנעורים. השאירי פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם לתיאום פגישת יעוץ ואבחון!

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני טיקסל לפני
אחרי טיקסל אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים