טיפול בפיגמנטציה העלמת כתמים בפנים

הדרך הטובה ביותר להבהרת הכתמים

מה עושים עם הכתמים המופיעים על פנינו לקראת סוף שנות ה־20 ותחילת ה־30? אסתטיים הם לא, הם גם פוגעים באחידות העור ובעיקר קשה מאוד להסתיר אותם, אבל למה להסתיר כשאפשר פשוט להעלים? זה הזמן להכיר את מגוון אפשרויות הטיפול בכתמי פיגמנטציה: טכנולוגיות IPL ,ClearLift וטיפול אפקטיבי ומדויק בחומצות; כולן עומדות לרשותך בקליניקות יפה מקסימוב בשיטת Y360 המעניקה מעטפת טיפולית טכנולוגית בהתאמה אישית ובתהליך אבחון מדויק עם המטפלות הטובות ביותר.

טיפול בפיגמנטציה העלמת כתמים בפנים
השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

אם גם את גילית על פניך כתמים חדשים, דעי לך שאת לא לבד, מדובר בתופעה נפוצה למדי, בעיקר בישראל שטופת השמש, שכן אחד מהגורמים להופעת הכתמים היא חשיפה לקרני UVA ו-UVB. אך כתמים יכולים להופיע גם בשל חוסר איזון הורמונלי, הריונות, תורשה, טיפול בתרופות מסוימות, זיהומים ורגישות לחומרים כמו מוצרי טיפוח ובשמים.

האחראי לכתם הוא מלנין, חומר המופרש לעור מתאי מלנוציטיים הנמצאים בשכבת העור העליונה. התפקיד של המלנין הוא לבלוע את קרינת השמש ובכך להגן על העור מנזקי הקרינה, אך לעיתים התאים האלו מפרישים מלנין יתר על המידה ובאותם מקומות מופיעים הכתמים:

טיפול בפיגמנטציה העלמת כתמים בפנים

איך מטפלים בכתמים הללו? בקליניקות של יפה מקסימוב אנו ממליצים על כמה שיטות יעילות מאוד להבהרת העור ולהעלמת הכתמים. הטיפולים מותאמים לכל מטופלת לאחר אבחון עור מעמיק בשיטת Y360 הייחודית ליפה מקסימוב. בסיום תהליך האבחון מקבלת כל מטופלת תוכנית טיפולים הכוללת אחת או יותר מהשיטות המתקדמות הבאות:

טיפול IPL להבהרת עור הפנים

טכנולוגיות IPL היא שיטה המתאימה להבהרת כתמי שמש וגיל במינימום של כאב. בעזרת הטכנולוגיה, אנרגיית אור הנפלטת מידית המכשיר מתבייתת על תאי הפיגמנט, מכהה את המלנין וגורמות לכתם לצוף מעלה על פני העור ובכך מפרקת אותו. הטיפול כולל סדרה של מפגשים, אך כבר ימים ספורים לאחר הטיפול הראשון הכתם הולך ומתכהה עד שנעלם.

ClearLift בטכנולוגיית לייזר

מכשיר ה-ClearLift הוא טיפול לא פולשני הפועל לריכוך הכתמים ולהעלמה של כתמי פיגמנטציה עמוקים ונמשים. טכנולוגיית ClearLift מבוססת על שימוש בראשים שונים המאפשרים התאמה למיקום הכתם בעור על פי מצב הכתם, גיל הכתם המשוערך וההתקדמות בטיפול. כבר לאחר הטיפול הראשון אפשר יהיה להבחין בהתקלפות קלה של העור אשר ילך ויתבהר ככל שהטיפול יתקדם. יש צורך לתחזק את הטיפול כשנה לאחר תום סדרת הטיפולים כדי לשמר את תוצאות הטיפול.

טיפול בתכשירים

ביפה מקסימוב הטיפול ניתן בתכשירים אפקטיביים ביותר, הכוללים חומצות שונות הגורמות לתהליכי התחדשות העור, להשלת תאי עור מתים ולפירוק מצבורי מלנין בתאים. זאת לעומת התכשירים הנמכרים בפארמים שאינם יכולים להכיל ריכוז גבוה של חומרים פעילים ולכן יכולים לסייע רק במקרה של כתמים שטחיים (לרוב כתמים כהים ובולטים בעין). תכשירים אלו לא ייצרו תוצאה אפקטיבית במקרה של כתם שנמצא בשכבות העור העמוקות או במקרה של כתמים ישנים הקשים יותר להסרה.

בטיפול בתכשירים בעלי ריכוז חומר פעיל גבוה, יש חשיבות גבוה לבחירת הקוסמטיקאית; רק קוסמטיקאית או אשת מקצוע אשר עברה הדרכה על מרכיבי הקרמים, תדע לבחור את התכשיר הבטוח והאפקטיבי ביותר לגוון העור ולסוג הפיגמנטציה. למשל, כאשר יש צורך בחידוש מאסיבי, אנו ממליצים על הבהרה באמצעות תכשירי קוסמלאן.

כמו במגוון טיפולי הפנים הניתנים בקליניקות יפה מקסימוב, גם הטיפול בפיגמנטציה כולל את שיטת Y360 המאפשרת התאמה אישית מבין מגוון הטכנולוגיות והשיטות המתקדמות הקיימות ביפה מקסימוב. בשיטה זו מתבצע תהליך אבחון מדויק, שבמהלכו מזינה יועצת הביוטי־טק נתונים על מאפייני העור, צורכי המטופלת וכיוצא בזה לתוך מערכת מתוחכמת. המערכת משכללת את המידע ומציעה בסוף התהליך תוכנית טיפולים מותאמת אישית.

את יכולה להחזיר לפנייך את מראה העור האחיד והצעיר בטיפול בכתמי הפיגמנטציה בעזרת מגוון הטיפולים בקליניקות שלנו. השאירי פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם לקביעת פגישת יעוץ ואבחון ללא עלות!

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני
אחרי

המגזין וחדשות אחרונות