טיפול בפיגמנטציה העלמת כתמים בפנים

טיפול בפיגמנטציה
העלמת כתמים בפנים

מעלימים את הכתמים עם טיפול בפיגמנטציה בפנים

כנשים ישראליות החשופות לשמש חזקה לפחות 8 חודשים בשנה, אין אחת מאתנו שלא נתקלה בתופעה – כתמים לא אחידים ולא אסתטיים אשר מופיעים בעורנו בעיקר לקראת סוף גילאי ה- 20 ותחילת העשור השלישי. הם יכולים להיות מביכים ולא אסתטיים, אך חלקם יכולים להוות נורת אזהרה לבאות. גם אם אתן לא מנומשות מטבעכן, סביר להניח שפעם אחת לפחות במהלך חייכן תביטו במראה ותשאלו את עצמכן כיצד להפטר מהכתמים הללו, האם העלמת כתמים בפנים זה אפשרי? אז אחת ולתמיד. אני כאן עם התשובות, הבהרת עור הפנים – זה אפשרי.

פיגמנטציה בפנים – הגורמים והפתרונות להם

החשודה המידית כמובן היא השמש. קרני הקרני השמש מסוג  UVA ו-UVB גורמות לפיגמנטציה. אך זה לא הכל, הרשימה ממשיכה – חוסר איזון הורמונלי, הריונות, תרופות, זיהומים ורגישות לחומרים כגון בשמים ומוצרי טיפוח וכמובן גנטיקה.

הרבה מטופלות מגיעות אליי לקליניקה אחרי שנים של ניסיונות – קרמים הנמכרים ברשתות הפארמים שמבטיחים עור בהיר ואחיד, תרופות סבתא או שלל מרקחות לא מקצועיות. הללו יכולים לעזור במקרה של פיגמנטציה קלה בפנים, אך אם הכתם "יושב" בשכבות העור העמוקות, הקרמים יאבדו באופן דרמטי את יעילותם וידרשו טיפולים ותכשירים אפקטיביים יותר. כמוכן, ברשתות הפארם לא יכולים למכור קרמים עם ריכוזים גבוהים של חומרים פעילים, שרק אלו נותנים באמת תוצאות ואותם ניתן להשיג רק אצל קוסמטיקאיות מורשות.

איך תדעו אם הכתם עמוק? אם הפיגמנט שטחי, הוא יהיה יותר כהה ובולט לעין אך יהיה קל יותר להסירו. דווקא כתמים בפנים שהם בהירים או כתמים בגוונים עמומים מצביעים על פיגמנט הנמצא בשכבות עמוקות של העור וכתמים אלו עיקשים יותר לטיפול  הבהרת עור \ הסרת כתמים מהפנים. אך זהו אינו חוק קבוע, ככל שהכתם ישן כך יותר קשה להסירו (אבל כמעט תמיד אפשרי)

אך לאלו ישנם פתרונות מגוונים, שאני והקוסמטיקאיות שלי בצוות שמחות להעניק למטופלינו.

אז מה הטכנולוגיה והמדע מציעים לנו?

טיפול בפיגמנטציה בפנים באמצעות קרמים

כבר מעל ל- 4 עשורים שהרפואה והקוסמטיקה מכירותה ביתרונותיהן של חומצות –  הן בעלות יכולת לעודד תאי עור להתחדש, מסירות תאי עור מתים, גורמת לצבר המלנין (הצבע/פיגמנטציה) בעור להתפרק באופן טבעי. עניין חשוב הוא מקצועיות הקוסמטיקאית לדעת להתאים את סוג הקרמים והחומצות לגוון העור, סוג פיגמנטציה בפנים שקיימת וכמובן לבדוק רגישות לקרם באיזור נסתר טרם השימוש.

טיפול IPL הבהרת כתמים בפנים באופן טבעי – הבהרת עור הפנים

IPL היא קרן הדומה ללייזר, אך אורך הגל והעוצמה שלה שונה. האנרגיה של קרן האור מועברת באמצעות המכשיר, מתבייתת  על הפיגמנט, מכהה את המלנין ובכך גורמת לכתם "לצוף" ובכך מפרקת אותו. לאחר הטיפול הכתם יהפוך לכהה יותר וייעלם לאחר מספר ימים. שיטה זו מתאימה לכתמי שמש וכתמי גיל. הטיפול אינו כואב כלל וניתנות גם משחות אלחוש המסייעות בהפחתת הכאב. נדרשת סדרת טיפולים לאפקטיביות מלאה, אותה נתאים לך לפי מצבך.

טיפול בלייזר – CLEAR LIFT

הבשורה לכל מי שסובלת מפיגמנטציה בפנים ומעוניינת בטיפול מהיר וללא כאבים, טיפול העלמת כתמים בפנים שעובד  זהו טיפול בפיגמנטציה בפנים לא פולשני במכשירי לייזר בעלי ראשים שונים, אשר כל אחד מהם מותאם לגובה עור שונה ולאינידיקציה אחרת, אשר מעלים כתמים, נמשים, נימי דם, כתמי פיגמנטציה בפנים ובנוסף הוא מסייע לרכך משמעותית את הכתמים. נדרשת סדרת טיפולי הבהרת עור הפנים בהתאם למצב העור בה בכל טיפול נעבוד על העור בצורה טיפה שונה בהתאם להתקדמות. לאחר כמה ימים מהטיפול הראשון תרגישו קילוף קל ומטיפול לטיפול תראו את העור הולך ומתבהר. יש לחזור פעם בשנה לטיפול תחזוקה.

זכרו – במדינה שטופת שמש כמו שלנו, הסרת כתמים מהפנים אינה רק טיפול אסתטי אלא ממש טיפול משמר ונדרש לכל אישה! אצלי בקליניקה אני מציעה לכן את כל השיטות המהירות, המקצועיות וללא כאב כדי להפטר מהכתמים.

טיפול בפיגמנטציה – תמונות לפני ואחרי