שיטת YMAX

שיטת YMAX – הדרך האולטימטיבית להסרת שיער פנים

רבבות של נשים בישראל כבר גילו – שיטת YMAX להסרת שיער פנים היא שיטה יעילה ומדויקת הכוללת את הטכנולוגיה המהפכנית ביותר בתחום, השיטה היחידה שבאמת משחררת מדאגות שיער הפנים, המספקת מראה חלק ונקי כבר מהטיפול הראשון, ללא גילוח, ללא כאב, ללא צורך באלחוש או בהרדמה. שיטת YMAX – לתוצאה הטובה ביותר

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

בכל יום נכנסות לקליניקות יפה מקסימוב מאות לקוחות לטיפול בשיער הפנים בשיטת YMAX ונהנות מטיפול שמביא לתוצאות מצוינות, עם עור נקי יותר משיער מיותר ולחיים נטולי דאגות. כעת אני מזמינה גם אותך להצטרף למהפכת הטיפולים הגדולה בישראל להסרת שיער פנים.

למה הסרת שיער רק אצל מומחית?

שיעור יתר בפנים היא תופעה נפוצה מאוד אצלנו בישראל, ונשים רבות נאלצות לבזבז זמן רב על עיסוק בשיער הפנים, ורבות הולכות לאיבוד מול ההבטחות השונות להסרת שיער פנים לצמיתות. לא אחת, שיטות כאלו ואחרות לטיפול בשיעור יתר בפנים לא רק שאינן מייצרות את התוצאה הרצויה אלא אף מחמירות את הבעיה. טיפול בשיער פנים לא יכול להיות דומה לטיפול להסרת שיער גוף, זאת משום שלשיער הפנים מאפיינים שונים משיער הגוף, עובי השערה אחר, צפיפות השיער וכיוון הצמיחה אחרים. שיטות להסרת שיער גוף כמו גילוח ושעווה לא רק שאינם מתאימים לשימוש בעור הפנים אלא עלולים להביא לתוצאה הפוכה ולהביא להגברת הצמיחה. ועל כן, בכל הנוגע לטיפולי הסרת שיער פנים – חשוב מאוד לעשות רק אצל מטפלים מוסמכים ומקצועיים בשיטות שמותאמות במיוחד לאזור הפנים. זה בדיוק מה שתמצאי אצלנו בקליניקות יפה מקסימוב.

למי מתאימה שיטת YMAX?

שימי לב: שיטת YMAX מתאימה לטיפול בשיעור יתר בכל דרגה, משיעור קל ועד לשיעור קשה. השיטה מתאימה לנשים שסובלות מתסמונת השחלות הפוליציסטיות, תסמונת נפוצה למדי שבאה לידי ביטוי, בין היתר, בהגברת צמיחת שיער הפנים. השיטה מבוססת על קליטת פיגמנט השערה על גבי העור, ועל כן היא מתאימה למקרים שבהם שיער הפנים כהה מגוון העור, כמו במקרים של שיער חום או שחור. במקרה של שיער בגוון מעורב, הכולל גם שיער כהה וגם בהיר, כמו בלונדיני, ג'ינג'י ולבן, נציע טיפול משולב באמצעות אפילציה. 

מה החידוש של שיטת YMAX?

שיטת YMAX  מבוססת על טכנולוגית קרני אור המותאמת באופן ספציפי לשיער הפנים, בעזרת מכשור המותאם גם כן לטיפולים אלו. גלים של קרני האור ממיסים את השערה עד לגובה פני העור ומוליכים את החום אל זקיק השערה, החום צורב את הזקיק ומנתק אותו מנים הדם שמזין את השערה, ובכך לא מתאפשרת צמיחה חוזרת. שיטה זו, בשונה מאפשרויות הקיימות היום במכונים אחרים, מאפשרת להסיר את השיער בלי צורך לגלח את עור הפנים קודם לכן!

כמה טיפולים צריך?

כדי לקבוע את מספר הטיפולים הדרוש, כל מטופלת עוברת בפגישת הייעוץ אבחון באמצעות מצלמה מיקרוסקופית הבוחנת את נתוני הצמיחה. בפגישת הייעוץ נבחנים נתונים נוספים כמו גיל המטופלת, מוצא ומאפיינים גנטיים רלוונטיים, מצב הורמונלי, סדירות המחזור, היסטוריית טיפולי שיער וכיוצא בזה. לא אחת, טיפול באמצעים שונים כמו חוט, שעווה או פינצטה עלולים להביא לצמיחה לא אחידה. על כן, כדי לאפשר טיפול אחיד בכל השערות, אנו מתחילים מארבעה טיפולים המתבצעים בתדירות של אחת בשבוע.

איך מתכוננים לטיפול?

לקראת הטיפול אין צורך להמתין לצמיחה משמעותית של שיער הפנים, כמו שנדרש בטיפולים בשעווה, אלא די בכך שנוכל להבחין בזקיק השערה. ובכל מקרה להימנע מהסרת שיער הפנים בשיטות אחרות לפני הטיפול או בין הטיפולים. במהלך כל תקופת הטיפולים חשוב להקפיד על שימוש במקדמי הגנה ולהימנע משיזוף הפנים. בכל חשיפה לשמש יש לחבוש כובע רחב שוליים.

מיהן המטפלות בשיטת YMAX?

צוות מומחיות הביוטי־טק ביפה מקסימוב נבחר בקפידה רבה, ולכן תמצאו שם רק מטפלות שצברו ניסיון של לפחות שלוש שנים בטיפול במכשור להסרת שיער. כל מטפלת בשיטת YMAX עוברת הדרכה יסודית אצל היצרן וכן הדרכות בקליניקה, וכל מטפלת נדרשת למאה שעות התמחות אצל מטפלת בכירה. 

מתי אפשר להתחיל?!

בכל רגע שתרגישי מוכנה להצטרף למהפכה של YMAX ולהשאיר מאחור את ההתעסקות בשיער הפנים שגוזלת ממך זמן כה יקר! השאירי פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ ואבחון – ללא עלות!

Testimonials

הלקוחות שלנו כותבות
השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני
אחרי
לפני הסרת שיער YMAX לפני
אחרי טיפול הסרת שיער YMAX אחרי
לפני טיפול הסרת שיער YMAX לפני
אחרי טיפול הסרת שיער YMAX אחרי
לפני טיפול הסרת שיער YMAX לפני
אחרי טיפול הסרת שיער YMAX אחרי
לפני טיפול הסרת שיער YMAX לפני
אחרי טיפול הסרת שיער YMAX אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים

,Hi you​

כדי שתהיה לנו התחלה חלקה...​

אחת הנציגות שלנו תתקשר ותזמין אותך​

לטיפול ניסיון מתנה, למגיעות עד סוף השבוע!

השאירי כאן טלפון ונתקשר אליך בהקדם

,Hi you

כדי שתהיה לנו התחלה חלקה...​

אחת הנציגות שלנו תתקשר ותזמין אותך​

לטיפול ניסיון מתנה, למגיעות עד סוף השבוע!

השאירי כאן טלפון ונתקשר אליך בהקדם