טכנולוגיות ושיטות להסרת שיער

ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר!

ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר!

בכל כמה שנים מגיחה לעולם שיטה חדשה להסרת שיער שמבשרת לנו על עידן חדש, חלק מהשיטות האלו נעלמו כלא היו (מי זוכר את הקרמים להסרת שיער?), שיטות להסרת שיער אחרות נמצאות איתנו עוד מימים ימימה ומסרבות להעלם, כמו שעווה, גילוח ומריטה, אבל הטכנולוגיות הטובות ביותר, היעילות ביותר והחדשניות ביותר נמצאות אצלנו, בקליניקות יפה מקסימוב. הסרת שיער גוף בלייזר במכשירי סופרנו פלטינום הנמצאים בחוד החנית הטכנולוגית של עולם הלייזר ושיטת YMAX הייחודית לטיפול בשיער פנים בהתאמה אישית, בבטיחות מקסימלית וללא כאב – הן יבטיחו לך את הטיפול הטוב ביותר להסרת שיער מיותר.

שיטות להסרת שיער
השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

אנו נמצאים היום בשיאה של התפתחות טכנולוגית בעולמות היופי והאסתטיקה, כשהמילה האחרונה בתחום היא התאמה אישית. כשאנו בחרנו את מגוון המכשירים לקליניקות של יפה מקסימוב, זה בדיוק מה שהיה בראש מעיינינו, להעניק לכל מטופל ומטופלת את הטיפול הטוב ביותר עבורם, וכך כמובן גם בטכנולוגיות להסרת השיער.

שיטות להסרת שיער גוף

בקליניקות יפה מקסימוב אנו משתמשים בטכנולוגיית הלייזר מהמתקדמות בשוק – במכשירי הסופרנו פלטינום. לטכנולוגיה זו יתרון מובהק על המתחרות בשוק בזכות השימוש בשלושה אורכי גל שונים שמאפשרים הגעה לעומקי רקמות העור ולחלקי השיערה השונים והתאמה מדויקת של עוצמת החום לגוון העור ולעובי השיערה. אלו מאפשרים טיפול בכל צבעי העור וגם בעור שזוף, ולכל סוגי השיער, גס או דליל, (למעט שיער לבן, ג'ינג'י או בלונדיני). המכשיר משלב גם טכנולוגיית קירור מיוחדת שמונעת כוויות ושומרת על רקמת העור. הטיפול בסופרנו פלטינום אינו כואב ונמשך בין שניות ספורות לכמה דקות, תלוי באזור הטיפול והוא נחשב לבטוח מאוד ומתאים גם לילדים ולנוער.

שיטות להסרת שיער פנים

בטיפול להסרת שיער פנים יש חשיבות רבה באבחנה בשונות שקיימת בין שיער הפנים לשיער הגוף, בסוג השיערה, בעובייה, בצפיפות צמיחת השיער ובכיוון הצמיחה, כמו גם בעור הפנים עצמו הרגיש יותר מאזורים אחרים בגוף. כל אלו משפיעים מאוד על בחירת השיטות להסרת שיער. זו בדיוק הסיבה מאחורי הפיתוח של שיטת YMAX הייחודית ליפה מקסימוב, השיטה הטובה ביותר כיום להסרת שיער פנים בישראל ואף בעולם. שיטת YMAX עושה שימוש בטכנולוגיית קרני אור הממיסה את השיער עד לגובה פני העור ומוליכה את החום אל זקיק השיערה ונים הדם המזין אותה. החום צורב את הזקיק ומנתק אותו מנים הדם ובכך מונע צמיחה חוזרת של השיערה. השימוש בטכנולוגיה זו מאפשרת שמירה על עור הפנים ללא גרימת נזק לרקמות העור וללא כאב. לעומת שיטות אחרות היא אינה מחייבת גילוח הפנים לקראת הטיפול ובכך מאפשרת שמירה על מראה אסתטי לאורך הטיפולים. הטיפול ניתן על ידי מטפלות ביו-טק מוסמכות שעברו הכשרה מותאמת לשימוש במכשירים.

הטכנולוגיות להסרת שיער בקליניקות של יפה מקסימוב, כמו כל המכשירים האחרים, נמצאות בפיקוח של מכון התקנים, משרד הבריאות ובעלות תו תקן ישראלי ותקנים וכן תקנים בין־לאומיים להבטחת בטיחות מקסימלית.

טיפול להסרת שיער גוף ופנים ביפה מקסימוב יאפשר לך להשתחרר מהשיטות הישנות המסורבלות והכואבות ולהתקדם אל עבר העתיד. יפה עומדת מאחורי ההבטחה כי אצלנו תקבלו את הטוב ביותר – כי כשזה נוגע לביוטי-טק, יש לך עסק עם מקצועניות! השאירי פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם לתיאום פגישה.

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני טיפול הסרת שיער YMAX לפני
אחרי טיפול הסרת שיער YMAX אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים