טכנולוגיות להסרת שיער

טכנולוגיות
להסרת שיער

טכנולוגיות להסרת שיערמרכזי האסתטיקה של יפה מקסימוב מאובזרים במיטב הטכנולוגיות האסתטיות המתקדמות ביותר בעולם אשר פעילותם על העור הוכחו קלינית. המכשור מבטיח פתרונות שונים ומגוונים לכתמים, קמטים ואקנה.

הטכנולוגיות כוללות: פילינג מכאני (מיקרו דרמבריישן), ניקוז לימפטי (VACUM),מכשיר חמצן, מיקרו קארנט, גלי קול (אולטרה סאונד), גלי אור ( IPL ו LED עם יד רובוטית) וגלי רדיו (RF ). כמו כן ניתן לרכוש מוצרים לשימוש ביתי ולהמשך הטיפול.

אבחון ראשוני

אבחון העור הינו חלק חשוב בתהליך הייעוץ שלנו. האבחון המקצועי קובע את דרגות הזדקנות העור על בסיס שיטות אבחון מתקדמות, המאפשרת בניית תוכנית טיפול מדויקת המותאמת למצבב העור של המטופל. תוכנית הטיפול כוללת התייחסות מקצועית לשלוש שכבות העור, השכבהה הקרנית, האפידרמיס והדרמיס ועשויה לכלול מספר בעיות עור המטופלים בו זמנית על מנת להשיג שיקום אופטימלי.

שיטת הטיפול הייחודית של יפה מקסימוב

בשנים האחרונות פיתחה יפה מקסימוב שיטת טיפול ייחודית בישראל "השיטה התלת עומקית" המשלבת את מיטב הטכנולוגיות האסתטיות הקיימות בעולם עם חומרים פעילים מעולם הקוסמטיקה הרפואית אשר מאפשרת שיפור משמעותי בתוצאות הטיפולים האסתטיים. שיטת הטיפול התלת עומקית מנתחת את דרגות הזדקנות העור ומאפשרת התמקדות וטיפול בשלוש השכבות של העור, השכבה הקרנית, האפידרמיס והדרמיס ומאפשרת התאמה מדויקת לכל מצב עור של המטופל את הטיפול האולטימטיבי עבורו. שיטת הטיפול התלת עומקית מאפשרת לראשונה, לצאת מדפוסי המחשבה אשר היו מקובלים בעבר לאפיין את העור לפי סוגו (כגון, עור יבש, שמן או מעורב) ולהתייחס למצב העור ולבעיותיו תוך כדי טיפול מדויק בכל שכבות העור! הטיפולים במרכז מבוססים על הטכנולוגיות והמחקרים המדעיים העדכניים ביותר תוך מחויבות אישית ומקצועית לחתירה למצוינות.

חומרים פעילים מוכחים מדעית

הטכנולוגיות החדישות בהן נעשה שימוש בטיפול נועדו לשפר נגישות טובה יותר לשכבות העור השונות, אך על מנת להשיג תוצאות לטווח ארוך יש להשתמש בחומרים פעילים ומקצועיים, אשר יאפשרו טיפול ברקמת העור הן ברמת השיקום והן ברמת החידוש. החומרים הפעילים בשיטה התלת עומקית של יפה מקסימוב מטפלים בבעיות, מזינים בלחות ויטמינים ומרכיבים חיוניים אחרים על מנת להשיג שיפור משמעותי בדרגת הזדקנות העור, פעילות קולגן מחודשת וחידוש הרקמה. במקרים מסוימים נדרשת המטופלת בטיפול מקדים בבית לפני סדרת טיפולים על מנת להכין את העור בצורה הטובה ביותר לפעילות במכון, ובהמשך טיפול בבית על ידי חומרים פעילים תוך כדי שימת דגש מיוחד על הגנת העור מפני נזקי הסביבה.

טיפולים בשילוב טכנולוגיות

שיטת הטיפול התלת עומקית של יפה מקסימוב משלבת בין הטכנולוגיות והחומרים הפעילים ומעדיפה זאת על פני הגישה הרווחת של סדרת טיפולים בטכנולוגיה אחת בודדת. שיפור בדרגת הזדקנות העור מחייבת התייחסות רצינית לטיפולים ומחייבת בסדרת טיפולים הכוללת אבחון מקצועי, טיפולים אינטנסיביים בהתאם למצב העור והמשך טיפול בבית. סדרת טיפולים איכותית שתשלב מספר טכנולוגיות שונות תקבע לפי צורך המטופלים, תיתן מענה לשיפור העור לטווח הארוך.