הסרת שיער בשיטת IPL

קרני האור שמטפלות בשיערות הסוררות

הגיע הזמן לשים את הפינצטה והשעווה בצד ולהתקדם לטכנולוגיה החדשנית והיעילה ביותר להסרת שיער פנים בהתאמה אישית, טכנולוגית IPL נותנת מענה יעיל ומדויק להסרת שיער באזורי הפנים ללא כאב ובבטיחות מקסימלית. באבחון מדויק, שימוש במכשירים החדישים ביותר המופעלים על יד מטפלות ביוטי-טק מנוסות והטובות ביותר בתחום, בקליניקות יפה מקסימוב תוכלי לעלות בקלות ומהירות על הדרך לפנים חלקות ונקיות משיערות סוררות.

הסרת שיער IPL
השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

שיטת IPL, או Intense Pulsed Light, היא טכנולוגיה המבוססת על קרני אור בספקטרום רחב. כמו לייזר, גם IPL פועלת באמצעות מעבר של אנרגיית האור לאנרגיית חום, אך בשיטת IPL קליטת הפיגמנט נעשית על ידי מאות גלי אור באורכים שונים שאותם אפשר להתאים על פי סוג השיער והעור. קרני האור מוליכות את החום אל זקיק השערה, צורבות אותו ומנתקות אותו מנים הדם. בתהליך זה הן ממיסות את השערה עד לגובה פני העור ובמקביל מונעות צמיחה מחודשת מבלי לפגוע בתאים בסביבת השערה. השיטה מתאימה לכל גווני העור, לרבות עור כהה ולרוב גווני השיער, למעט בעלות שיער בלונדיני, לבן או ג'ינג'י.

אותה טכנולוגיה בהתאמה שונה מסייעת גם לעידוד ייצור הקולגן והאלסטין בעור ולתהליכי התחדשות העור ולכן היא משמשת גם לטיפולים למיצוק העור, טיפולים באקנה, להבהרת כתמי עור וכיוצא בזה. בעבר נהוג היה לטפל בטכנולוגיית IPL גם להסרת שיער גוף באזורים נרחבים אך כיום, ההתקדמות הטכנולוגית במכשירי הלייזר הופכת את הלייזר לשיטה עדיפה להסרת שיער גוף. לצד זאת,

לטכנולוגיית IPL יתרונות משמעותיים בטיפול באזור הפנים. כך למשל טכנולוגיית IPL  בשיטת YMAX מייתרת את הצורך בגילוח השיער לפני כל טיפול, כפי שמקובל בטיפולי הסרת לייזר, וכן בטכנולוגיית IPL בשיטת YMAX אין צורך להמתין עד שהשערה תצמח לאורך מסוים, כמו שנדרש בטיפולי שעווה, אלא די בכך שזקיק השיער יבצבץ מעל העור. טכנולוגיית IPL בשיטת YMAX להסרת שיער מתאימה גם לנשים שסובלות מצמיחת שיער פנים מוגברת בשל תופעת השחלות הפוליציסטיות וכן בקרב נערות צעירות כחלק מהתבגרות מינית מוקדמת.

משך כל טיפול קצר מאוד והטיפול עצמו אינו גורם לכאב, כך שבסיומו אין צורך בזמן התאוששות ואפשר לחזור מיד לפעילות ולשגרת היום. תדירות הטיפולים משתנה ממטופלת למטופלת על פי קצב צמיחת השיער, הרקע הגנטי, דרך הגורמים לצמיחה וכיוצא בזה. 

הסרת שיער פנים בשיטת YMAX

שיטת הטיפול YMAX של יפה מקסימוב מבוססת על טכנולוגיית IPL תוך התאמה ייחודית למאפייני שיער הפנים, השונה משיער הגוף בכל הנוגע לסוג השיער, עובי השערה, הצפיפות וכיוון הצמיחה. כל אחת מהמטפלות בשיטת YMAX הן קוסמטיקאיות מוסמכות בעלות ותק רב אשר נבחרו בקפידה ועברו הכשרה מקצועית בטיפול בשיטה זו. שיטת YMAX כוללת תהליך אבחון עמוק הכולל אבחון העור והשערה תוך שימוש במצלמה מיקרוסקופית ולאחר מכן שקלול של נתונים שונים כמו גיל, מאפיינים גנטיים, מצב הורמונלי, היסטוריית טיפולים וכיוצא בזה. משלב האבחון, ועד לסיום תוכנית הטיפולים, מומחיות הביוטי-טק של יפה מקסימוב ילוו אותך לאורך כל הדרך בכל שאלה, יסייעו לך בקביעת הטיפולים הבאים וינחו אותך כיצד להתכונן לקראת כל טיפול.

הסרת שיער בטכנולוגיית IPL היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר להסרת שיער פנים, הצטרפי גם את למהפכה של YMAX ותיהני מפנים חלקות יותר ולאורך זמן. השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם לקביעת פגישת יעוץ ואבחון ללא עלות!

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני
אחרי

המגזין וחדשות אחרונות