הסרת שיער לנשים

הסרת שיער
לנשים

הסרת שיער לנשיםלהיות חלקה זה ממזמן IN ועכשיו רק נשאר להתאים לך את שיטת הטיפול המתאימה לך באופן אישי, וזאת באמצעות המכשור החדשני במרכזים.

את מוזמנת לאבחון ראשוני ולייעוץ, כמובן ללא תשלום, בו תוכלי להתרשם ולקבל הצעת מחיר בהתאם לאזורים הנדרשים ולתקציב שלך.

מחלקת הסרת שיער לנשים במרכזי יפה מקסימוב כוללת שילוב של שיטות מכשור מתקדם וקסמטיקאיות בעלות ניסיון וידע שהשתלמו בתחומי הטיפול המוענקים במכון.הסרת שיער שלנו; טיפול "בר השגה" – בעבר, טיפולי הסרת שיער בפנים לנשים עלו הון תועפות; לדוגמה, טיפול אחד של הסרת שיער בשפם עלה בשנת 2000 כ500 ש"ח כשכיום, אותו טיפול בממוצע 50 ש"ח. הירידה לא הייתה דראסטית, אלא נוצרה בעקבות פתיחת השוק לקוסמטיקאיות עם השנים, יצירת המכשור הישראלי, האינפרא וה-IPL, ושדרוגם עם השנים למכשור טוב יותר ומוצלח יותר אפילו ממכשירי הלייזר.

מרבית הטכנולוגיות בהן אנו משתמשים במרכזי האסתטיקה הן טכנולוגיות מבוססות קרן אור (IPL Intense pulsed light) וודאי שמעתן את המושג הסרת שיער IPL עם ספקטרום רחב אנרגיית האור והחום מגוייסת על מנת לעורר שינוי בעור.

מכשירי IPL מספקים שימושים נוספים כמו אנטי אייג'ינג (פוטו-רג'וביניישן), טיפול בכתמי שמש וגיל וטיפול באקנה. הטיפול פועל על המלנין, המוגלובין ומים בעור כאשר התוצאה הרצויה תלויה באורך ובאינטנסיביות של פעימות האור. ברגע ההבזק, אנרגיית האור הופכת לאנרגיית חום, התאים המכילים כרומופורים מתחממים עד לטמפרטורה מסוימת שבה מופעלים תהליכים ביוכימיים המביאים לחידוש העור.