הזרקות בוטוקס

בוטוקס – למראה טבעי לאורך זמן

אחד מהטיפולים המוכרים, הוותיקים והפופולאריים ביותר בעולמות האסתטיקה הוא טיפול הזרקות בוטוקס, כמו בוטוקס במצח, בוטוקס בשפתיים בין הגבות או סביב העיניים, לטיפול בקמטי הבעה. בזכות השימוש בדיספורט, טיפול הבוטוקס המתקדם ביותר, שיטת האבחון המתקדמת להתאמה טובה של הטיפול ורופאות הרשת המיומנות, בקליניקות יפה מקסימוב בטיפול קצר ופשוט אפשר להגיע לתוצאה מדהימה וטבעית של טשטוש והעלמת קמטי ההבעה שאחריהם תתחילו לחייך הרבה יותר, בלי לדאוג מהקמט…

הזרקות ומחלקה רפואית
השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

כשאנו מביעים שמחה, עצב, זעם או מאמץ אנו מפעילים את שרירי הפנים שגורמים לעור 'להתקפל' באזורים מסוימים ולהופעת קמטי ההבעה. בצעירותנו הקמטים האלו מתיישרים בחזרה כשהבעת הפנים נעלמת, אך ככל שאנו מתבגרים, הם הולכים ומתקבעים בעור. זה קורה בגלל ירידה בכמות האלסטין, הקולגן והחומצה ההיאלורונית שאחראים בין היתר על רכות העור, הגמישות והאלסטיות שלו, ובעיקר בגלל הרגלי הבעות פנים.

מבין הטיפולים הוותיקים שהופיעו בתחילת שנות התשעים של המאה הקודמת ונותרו פופולאריים עד היום, הוא הזרקות בוטוקס. הבוטוקס הוא חומר שבהזרקתו לשריר שמתחת לקמט גורם לחסימת אותות העצב לשריר, ובכך הוא מרפה את השריר ומונע ממנו להתכווץ. התוצאה של הזרקת בוטוקס היא טשטוש והעלמת הקמטים, תלוי באזור הטיפול ובעומק הקמט. אזורי הטיפול המקובלים הם הזרקת בוטוקס במצח, בין הגבות וסביב העיניים ובוטוקס בשפתיים (או ליתר דיוק בקמטים הנוצרים סביבם) היכן שמופיעים קמטי ההבעה.

הדור המתקדם של הזרקות בוטוקס

עם השנים הטכנולוגיה הלכה והשתפרה והופיעו טיפולי הזרקות בוטוקס חדשים ומשופרים שפועלים על אותו בסיס. אחד מהטיפולים המתקדמים ביותר, וזה שנבחר על ידי קליניקות יפה מקסימוב, הוא ה'דיספורט', המיועד לטיפול בקמטי הבעה בצדי העיניים, בין העיניים, במצח, בגשר האף ובסנטר, וייחודו בכך שהוא מספק תוצאה מהירה ומחזיק זמן רב יותר ביחס לטיפולי הבוטוקס האחרים.

בנוסף לטיפול הזרקת בוטוקס, טיפול נוסף וחדשני במיוחד שניתן ללקוחות יפה מקסימוב הוא טיפול מזובוטוקס, הניתן בשיטה המשלבת בין הבוטוקס לטכניקת המזותרפיה, הזרקה מפושטת ולא נקודתית והחדרת לחויות המאפשרת מתיחה של אזורים קרובים מאוד לעין שאינם ניתנים לטיפול בהזרקות בוטוקס רגילים. הטיפול במזובוטוקס מאפשר מתיחה קלה יותר שמעניקה מראה דינמי וטבעי.

בוטוקס במצח, בין העיניים או גם וגם? כך תקבלו את תוכנית הטיפולים המושלמת

הטיפול בדיספורט ובמזובוטוקס ניתנים ביחד עם עוד מגוון טיפולי הזרקות בחומרי מילוי והזנה במחלקה הרפואית של קליניקות יפה מקסימוב. תהליך הטיפול מתחיל בפגישת ייעוץ ואבחון שבו מצפה לך אבחון בשיטת Y360. בפגישה, היועצת תאסוף נתונים שונים על הציפיות שלך מהטיפול, ההיסטוריה הרפואית שלך, הגיל וכן הלאה ותשתמש במצלמה מיוחדת שיכולה לספק מידע על סוג העור, אחוז קמטים וכיוצא באלה. כל המידע הזה נאסף יחד למערכת חכמה שמשקללת את הנתונים ומציעה תוכנית טיפולים מותרמת אישית.

במחלקה הרפואית ימתינו לך רופאות הרשת, רופאות מוסמכות ומיומנות, הטובות ביותר בתחום הרפואה האסתטית. רופאות קשובות שיטפלו בך במסירות, ברגישות רבה וביעילות, כדי לספק את התוצאה הטובה ביותר לטשטוש והעלמת קמטי ההבעה מפניך.

שאלות – תשובות

ש: האם טיפול בבוטוקס יגרום למראה קפוא?

ת: רבים חוששים שטיפולי הזרקות בוטוקס יגרמו למראה קפוא ומתוח, ועל כן ישלמו על הזרקת בוטוקס מחירים חברתיים ותקשורתיים – שכן לא יבחינו מתי אתם שמחים או עצובים. חשוב להבהיר כי בטיפולי דיספורט הניתנים בקליניקות, התוצאה שמתקבלת טבעית מאוד. החומר אומנם מרגיע את שרירי הפנים שיוצרים קמטים, אבל הוא אינו משפיע לא על שרירי הפנים המשמשים להבעות פנים כלליות.

ש: האם הבוטוקס מתאים לטיפול בכל סוגי הקמטים?

ת: לא, הבוטוקס נועד לטיפול בקמטי הבעה, למשל 'קמטי הצחוק' המופיעים בצידי העיניים, אלו המופיעים בין הגבות ומכונים 'קמטי זעף' ובוטוקס במצח לטיפול בקמטי המצח האופקיים. לעומת זאת, טיפולים אלו לא מתאימים לקמטים סטטיים, כלומר הקמטים שמופיעים גם בזמן מנוחה ונגרמים מאובדן אלסטיות העור או עבור קמטים בצידי הפה.

ש: האם בוטוקס בשפתיים מומלץ לעיבוי השפתיים?

ת: הבוטוקס איננו חומר מילוי ולא מיועד לפיסול השפתיים, ולכן טיפול בוטוקס בשפתיים בטח לא יביא לעיבוי השפתיים. ואם לא בוטוקס בשפתיים, מה כן? אנחנו ממליצים על חומצה היאלורונית, חומר מילוי שמספק תוצאה טבעית לשפתיים רכות אך מודגשות. לעיתים, כשמדברים על בוטוקס בשפתיים הכוונה היא לקמטי ההבעה שנוצרים סביב השפתיים, כמו קמטי חיוך בזווית הפה או 'קמטי עישון' מתחת לגשר האף, אז אפשר לטפל בבוטוקס. 

ש: האם הטיפול בטוח?

ת: הטיפול בבוטוקס מאושר על ידי ה-FDA והוא נמצא בשימוש גם מחוץ לעולמות האסתטיקה להקלה על בעיות רפואיות כמו הזעת יתר, מיגרנות כרוניות וכיוצא באלה. הטיפול בבוטוקס יכול לגרום לאדמומיות ולהופעה של סימנים כחולים שעוברים אחרי כמה ימים. כמו כן חשוב לפני הטיפול לעבור עם הרופא על ההיסטוריה הרפואית כדי לוודא שאין רגישויות ובכל למנוע תופעות לוואי כאלו ואחרות, וכן להקפיד על הוראות הרופא בימים הראשונים שלאחר הטיפול. כמו כן רק רופאים מורשים שהוסמכו לטיפול יכולים לבצע הזרקות בוטוקס, וככל שהרופא מיומן יותר כך התוצאה תהיה טובה יותר. בהחלטה על טיפול בוטוקס, בדקו מי מעניק את הטיפול ובאיזה חומר מטפלים, אחרת אתם עלולים לשלם על הזרקת בוטוקס מחירים כואבים.

ש: האם הזרקת בוטוקס הוא טיפול חד פעמי?

ת: השפעת הבוטוקס הולכת ומתפוגגת עם הזמן, ומטרת הטיפול היא להרפות את השריר באופן זמני, ולכן מדובר בטיפול שדורש תחזוקה והוא איננו חד-פעמי. בדרך כלל תוצאות הטיפול בבוטוקס נשמרות כשלושה חודשים, ואילו במקרה של דיספורט, שבו אנו משתמשים בקליניקות של יפה מקסימוב, הטיפול יכול להחזיק זמן רב יותר. כמו כן גם לגיל המטופלת, הגיל שבו החלה בטיפול ומספר הטיפולים שקיבלה יכולים להשפיע, כך שבוטוקס במצח אצל אחת יכול להשפיע לזמן רב יותר מאצל אחרת. 

ש: האם הטיפול מתאים גם לגברים?

ת: טיפול הזרקות בוטוקס בהחלט מתאים לגברים ואף נעשה מקובל יותר ויותר בשנים האחרונות. למעשה, נכון להיום, מדובר באחד מההלכים האסתטיים הפופולריים ביותר בקרב הגברים, לרבות בוטוקס במצח, בקמטי צחוק ובקמטי הבעה אחרים. 

אם הקמטים שנחרצו על פניך מפריעים לך, לא צריך להתלבט יותר מדי – הטיפול בדיספורט ובמזובוטוקס בקליניקות יפה מקסימוב ישיגו לך תוצאה טבעית ויפה, ובינינו? אף אחד לא צריך לדעת שעשית משהו. ניתן להשאיר פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם לקביעת פגישת יעוץ ואבחון ללא עלות.

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני
אחרי
לפני טיפול הזרקות לפני
אחרי הזרקות אחרי
לפני טיפול הזרקות לפני
לפני טיפול הזרקות אחרי
לפני טיפול הסרת שיער YMAX לפני
אחרי מילוי שפתיים אחרי
לפני טיפול פיגמנטציה לפני
אחרי הזרקות אחרי
לפני טיפול הזרקות לפני
קו לסת אחרי אחרי

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים

,Hi you

כדי שתהיה לנו התחלה חלקה...​

אחת הנציגות שלנו תתקשר ותזמין אותך​ לפגישת ייעוץ בחינם

מסיכת קולגן בגודל מלא במתנה למגיעות עד סוף השבוע!

השאירי כאן טלפון ונתקשר אליך בהקדם

,Hi you

כדי שתהיה לנו התחלה חלקה...​

אחת הנציגות שלנו תתקשר ותזמין אותך​ לפגישת ייעוץ בחינם

מסיכת קולגן בגודל מלא במתנה, למגיעות עד סוף השבוע!

השאירי כאן טלפון ונתקשר אליך בהקדם