מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים
ללא ניתוח

תגידו שלום לסכין – מתיחת פנים ללא ניתוח.

כולם רוצים מראה צעיר ורענן יותר, אך הרבה חוששים להיות תחת סכין המנתחים. בעבר לא היה מנוס אלא לעבור פרוצדורה פולשנית, שעלולה הייתה להשאיר צלקות ולעיתים אף הסתיימה במפח נפש. היום, עם התקדמות ענף הרפואה האסתטית, אין גבול להמצאות והחידושים שיעזרו לנו להישאר רעננים וצעירים בכל גיל.

מתיחת פנים טבעית ללא סיכונים

עם השנים מאגרי הקולגן וסיבי האלסטין הולכים ומתמעטים ובנוסף לכך איכותם יורדת, דבר הגורם לשינוי בעור ופגיעה במרקם שלו: העור הופך דק, רפוי ולא גמיש, ישנה התרופפות של הרצועות התומכות המקבעות את העור לרקמה התת עורית ולכן ישנה צניחה של עור הפנים כלפי מטה, אל מרכז הפנים. כמו כן, נראים לעין עודפי עור בקדמת האוזן וכן מתחת לקו הלסת ובצוואר. מאגרי השומן בפנים אף הם סובלים ירידה ומתקבלת צורת פנים רזה ומלבנית האופיינית לאנשים מבוגרים. לכן כבר בשלהי שנות ה50 נשים רבות חושקות בניתוח למתיחת הפנים, שיחזיר את הזמן לאחור ורבות מהן מתמכרות לסכין המנתחים לפני זמנן וללא צורך, רבות מהן כלל מכירות את הטיפול של מתיחת פנים ללא ניתוח.

ראשית, לא כל אישה ולא כל גיל מתאים לטיפול מתיחת פנים שאינו טבעית. מרבית הרופאים ממליצים להגיע לאחר גיל 50 גם אם המטופלת חשה צורך לפני גיל זה במתיחת פנים. זהו ניתוח מורכב מאוד ובעל זמן החלמה ארוך. כמו בכל ניתוח עלולים להיווצר סיבוכים שונים ולא נעימים.

ישנם שני סוגים של ניתוחים:

מתיחת פנים מלאה – הידוק רקמת החיבור העוטפת את שרירי הפנים, הסרת עור ואף הוספת שומן עצמי מאזורים אחרים בגוף.

מיני מתיחת פנים – כאשר אין ירידה דרסטית ברפיון העור, נעשה ניתוח מינימלי – ניתוח למתיחת פנים באמצעות חתך אחד בלבד בקדמת האוזן.

ישנן הכנות מרובות להליך זה וזמן ההחלמה ללא סיבוכים יכול להגיע לחודש ימים ולעיתים להשאיר צלקות המתרפאות לאחר זמן רב.

בימינו פותחו טכנולוגיות שונות המספקות את אפקט מתיחת הפנים ללא צורך בהכנות מפרכות, הרדמה וסכין מנתחים. בקליניקות שלי אני מטפלת במאות נשים מרוצות בטכנולוגיה מתקדמת למתיחת פנים ללא ניתוח. כיצד?

הדור הבא של מתיחת הפנים

ברשת הקליניקות שלי אני מציעה ללקוחותי מתיחת פנים ללא ניתוח, מתיחת פנים טבעית בטכנולוגית המיקרו קארנט. מחקרים הראו כי יכולתו של הגוף לשמור על עור הפנים וגמישותו, נשלטת על ידי תגובות כימיות בתוך ובין התאים. תגובות אלו מופעלות על ידי פולסים חשמליים בגופנו. עם השנים ישנה האטה בתגובות הללו ונוצר מחסור בחומרים פעילים המשפעים על גמישותו וחיוניותו של עורנו. בטכנולוגיה החדשנית, המיקרו קארנט, אנו משחזרים את הפולסים החשמליים הטבעיים של הגוף ברמה מבוקרת. אנו משלבים את הפולסים החשמליים של טכנולוגית המיקרו קארנט יחד עם חומרים פעילים, המאפשרים לפולסים לזרז תגובות כימיות טבעיות ברמת התאים, מיצוק שרירי הפנים והצוואר ושיפור האלסטיות של העור וזרימת הדם.

יתרונותיה של טכנולוגיה זו לטיפול מתיחת פנים טבעית ללא ניתוח הם רבים ומגוונים – היא משפרת את פעילות התאים, מעודדת יצירת חומרים פעילים החיוניים לגמישות העור, מעניקה לחות וחיות, מאפשרת החדרה של חומרים פעילים בטיפול, ממצקת ומעצבת את הפנים ולבסוף תורמת למראה עור חלק וללא קמטוטים וקמטים. בקליניקות שלי אני מתאימה את סדרת הטיפולים הנכונה, לכל מטופלת בהתאם למבנה הפנים ולצרכיה, ללא כאבים, ללא זמני החלמה ארוכים ומיגעים וללא צורך בניתוח.

רוצה לדעת עוד על מתיחת פנים ללא ניתוח? על הטכנולוגיה שתחזיר אותך בזמן? בואי לפגישה איתי עוד היום, ברשת הקליניקות שלי, יפה מקסימוב.