המדריך להסרת שיער

המדריך
להסרת שיער
קטע מספר המחזור כיתה ח' - יפה קלטמן

קטע מספר המחזור כיתה ח' – יפה קלטמן

מדריך למציאת מרכז להסרת שיער בלייזר וIPL

מאז ומתמיד ידעה את יפה ייעודה בחיים, כאשר את האהבה למקצוע גילתה כבר מגיל קטן. יפה החלה את דרכה המקצועית בחדר קטן בעליית הגג שבביתה, אי שם בשנות ה90 המוקדמות.

עם הזמן יפה החלה להתפרסם ברחבי העיר כקוסמטיקאית מקצועית ומוכשרת.

בשנת 2002, החזון מומש, ויפה פתחה מרכז קוסמטי מתקדם ומקצועי בחולון.
ב2009 נפתח סניף הבוטיק במרכז מרום נווה שברמת גן, אשר בו מוצעים מגוון טיפולי הרשת. ב2013 הורחב סניף רמת גן והועבר לקניון איילון קומה ב'.

ב2016 סניף חולון המיתולוגי הועבר לקרבת מקום, לישנסקי 1 ראשל"צ (בניין מכבי).

סלבס מפרגנים ליפה מקסימוב

עם הזמן זכתה יפה ללקוחות מפורסמות וידועות אשר מצביעות גם הן ברגליהן, ואף שמחות לפרגן ולהזמין אותה להרצות ולשוחח בנושאי קוסמטיקה. בתמונה זו יפה מתארחת בפינה קבועה אצל אודטה בנושא חידושים מעולם הקוסמטיקה
יפה מקסימוב אצל אודטהסלבס מפרגנים ליפה מקסימוב

למה נועד מדריך זה?

המדריך הזה נכתב מהסיבה הפשוטה-בענף הקוסמטיקה והסרת השיער קיימים המון מכשירים ומכונים. כבעלת נסיון של מעל 20 שנים בתחום הסרת שיער בפנים, אני כאן כדי לעזור לכם להתקדם לעבר המטרה- להיות חלקים במינימום זמן במקסימום תוצאות.

האג'נדה וסוד ההצלחה שלי כבעלת עסק טמון בעקרונות שעליהם אני לא מתפשרת:
שירותיות, מקצועיות ואמינות. שלושת המרכיבים האלו הותאמו במיוחד עבור הלקוחות שלי, ומתוך הבטחה להביא את "הסרת השיער לעם". אני בטוחה כי הדרך שעברתי והעסק שהקמתי במו ידיי יעזור לך להגיע אל התוצאה הרצויה!

אז למה הגעת אליי בעצם?
זה התחיל כשראית כמה שערות מבצבצות החלטת "להעביר סכין" או לעשות עם מכונה או למרוט בפינצטה ומשבוע לשבוע זה הפך ליומיומי. עד שהגיע הקיץ ואז החורף ו…די! זה כבר בלתי נסבל! הנקודות השחורות על העור גברו, התחושה הקוצנית נמאסה, המראה הלא מלבב בלשון המעטה ו..אופס! שכחת להתגלח לפני הים/הדייט/האירוע ונשבעת שביום ראשון תתקשרי לקבוע תור

המדריך הזה הוא בדיוק בשבילך!

מהן הטעויות שייתכן ותעשו?

1. בחירת מכון להסרת שיער לפי אטרקטיביות המחיר. כי חשבתם שזה לא משנה, אותה טכנולוגיה מכשיר דומה ומחיר שווה יותר.

לא נכון! התפיסה של צרכנים רבים היא "לתפוס דיל טוב וללא הגבלה" -בפועל- זו הטעות הכי גדולה שלקוח יכול לעשות. עסק הוא עסק הוא עסק ויש הרבה לקוחות שמגיעים אליי אחרי שהפסידו כספי רבים בתשלום מראש למקומות שנסגרו בעקבות ההבטחה "ללא הגבלה".

מעבר לזה, יותר ויותר נתקלים בתופעות של דחיית טיפולים לטווחים ארוכים ולא בהכרח רצויים מכיוון ששילמו ללא הגבלה במקומות הגדולים והמוכרים.

2. תלכו למכון בו יש שיטה אחת לטיפולי הסרת שיער – טעות!
יש אנשים מסויימים שלא מגיבים לשיטת הסרת שיער IPL אוו ללייזר, ובעצם כל אדם מגיב בצורה שונה. אצלנו מספר טכנולוגיות גם IPL וגם לייזר, מספר מכשירים מכל סוג שניתן בכל שלב של טיפול לשלב "ולזעזע את השורש"

תקראו מה ללקוחות יש לומר עלינו…

רויטל א: שרות מעולה של לנה!

סיגל ד: אין מה לומר צוות מאיר פנים …נחמד ומלא אנרגיות חיוביות .אני מביאה את ביתי כמעט בכל שבועיים ומגיעה בשמחה עוזבת את כל מטלות הבית שלי .פשוט נחמד להיות במכון צוות נחמד אין מילים לתאר.טיפולים נעימים.זה כולל את פנינה מיכל ויפה המהממת. אני בפירוש כיום ממליצה לחברותי באשר הן להגיע לטיפולים במכון בחולון .ואין יפה את אדם מדהים מלא באנרגיות ואת כזו אמיתית הבת שלי פשוט מוקסמת ואוהבת אותך .וגם אני .תודה רבה .ויש תוצאות בפנים ובגוף

שרון ל: כולן מאוד אדיבות ונחמדות , ממש נעים להגיע למקום!

לימור י.: הטיפול מדהים, מהיר, וכמובן אסתטי צוות בנות מדהימות! יפה בכלל המקום אצלך מדהים אווירה נעימה , נקי, אסתטי, מיוחד כיף להיכנס אלייך למכון, צוות הבנות מדהימות, הבחורה שטיפלה בי הייתה מקסימה ונעימה .מכיוון שמאוד התפעלתי מהמכון שלך כמובן אני ממליצה עלייך.

מיכל ד: המרכז נעים מאוד וכיף להיכנס אליו

ליאת כ: מרוצה מאוד וממליצה לחברות וחברים:-))

אליאורה: שמחה שיש מקום קרוב עם תוצאות טובות!

סיון מ.: טניה מקסימה ונחמדה מאוד! מרוצה מאוד!

>>> הקליקו להמלצות נוספות!

מה אתם צריכים לעשות?

1. להתקשר ולקבוע ייעוץ – פשוט ללחוץ על הלחצן למטה, בייעוץ תסברנה לך יועצת מומחית להסרת שיער את מהלך הטיפול ותעני על כל שאלותייך.

2. לאחר הייעוץ ייקבע לך תור לטיפול, והסבר על המעקב שאנו מבצעים למהלך הטיפולים.

3. יסבירו לכם על המשך הטיפולים והאופציה העומדת בפנייך לשילוב מכשירים על מנת להגיע לשביעות רצון מלאה.

בטוחני שמדריך זה יעזור לך להחליט בטרם רכישת סדרת טיפולי הסרת שיער. היי בטוחה שאם הגעת אליי את בידיים טובות!