הסרת שיער בפנים באפילציה

הסרת שיער בפנים באפילציה

הסרת שיער לטווח ארוך – לא לבעלות שיער כהה בלבד

נשים רבות, המעוניינות לבצע טיפולים להסרת שיער, נתקלות בקושי – שיערן בגוון בהיר, דבר ההופך את השימוש באמצעי הסרת שיער לפחות יעיל עבורן, ולעיתים אף לבלתי אפשרי. מן הידועות הוא כי מרבית הטכניקות להסרת שיער לטווח ארוך מיועדות לבעלות שיער חום או שחור בלבד, ואינן מתאימות לבלונדיניות, לג'ינג'יות ולבעלות שיער לבן, אך לא לכולן ידוע מהי הסיבה לכך. אנו נשאלות בנושא לעיתים קרובות, ונשמח לשתף אתכן בהסבר.

מדוע חלק מן הטכנולוגיות להסרת שיער מתאימות לבעלות שיער כהה בלבד?

הטכנולוגיה המשמשת להסרת שיער IPL היא טכנולוגיה מבוססת אור. קרני האור המופקות מן המכשיר שבו נעשה שימוש מזהות את פיגמנט השערה ונבלעות בצבע השיער. קרני האור מולכות עד לזקיק, מנתקות אותו מנים הדם וכך מפסיקות את ההזנה לשורש השערה ומונעות את צמיחתה המחודשת. רק פיגמנט של שיער הכהה יותר מגוון העור נקלט בקרני האור, ולכן טיפול המבוסס על טכנולוגיה זו אינו יעיל עבור בעלות שיער בלונדיני, ג'ינג'י או לבן.

מהו הפתרון עבור בעלות שיער בלונדיני, ג'ינג'י או לבן?

האם משמעות הדבר שבעלות שיער בהיר כלל אינן יכולות לבצע טיפולים להסרת שיער לטווח ארוך? מה פתאום! לכל בעיה יש פתרון, ועבור בהירות השיער פותחה שיטת הסרת שיער בפנים באפילציה. בעוד שטכנולוגיות כמו IPL ולייזר מבוססות על קליטת הפיגמנט, באפילציה מוחדרת מחט דקיקה היישר אל זקיק השערה. שורש השערה נצרב, וכך נמנעת צמיחת השערה מחדש.

לבעלות שיער מעורב מבחינת פיגמנט, כלומר – שחלק משיערן כהה וחלקו לבן, אנו מציעות טיפול משולב של אפילציה – עבור השיער הלבן ו- YMAX – עבור השיער הכהה, המניב תוצאות מצוינות. נשים רבות שנמנעו עד כה מהסרת שיער לטווח הארוך בשל שיער מעורב, מצאו אצלנו פתרון יעיל ופשוט.

מה חשוב לדעת לפני שניגשים לטיפול הסרת שיער בפנים באפילציה?

ביצוע נכון ויעיל של טיפולי אפילציה דורש מיומנות רבה ושליטה מלאה במכשור. טיפול שאינו נכון או שנעשה על ידי מטפלים שלא עברו הכשרה מקיפה ומדוקדקת עשוי להסב נזק ללקוחות ולהותיר סימנים וצלקות. על כן, אנו פונות אליכן בכל לשון של בקשה – אל תבצעו טיפולי אפילציה אצל מי שלא הוסמך לכך ולא צבר ניסיון מספק. לא כל מי שעוסק בתחומי היופי והאסתטיקה מוסמך לבצע טיפולי אפילציה.

אצלנו ב"יפה מקסימוב מרכזי אסתטיקה" מבצעות טיפולי הסרת שיער בפנים באפילציה, אך ורק מטפלות שעברו הכשרה ספציפית לאפילציה, בעלות ניסיון רב ומיומנות רבה, השולטות בכל רזי התהליך באופן מלא.

אצלנו, כל טיפול מתחיל בהיכרות עם הלקוחה ועם סוג השיער והעור שלה – את מוזמנת לתאם אתנו מפגש אבחון, שבמהלכו נתאים לך את הטיפול הנכון ביותר בשבילך.

אפילציה בפנים