חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית להשבת הזוהר הטבעי של פניך

עוד ועוד נשים, שאולי כבר מזמן עברו את שנות העשרה של חייהן, מתעוררות בכל בוקר, מביטות במראה ומחייכות למראה הגרסה המעודכנת שלהן – הרכה, הזוהרת ומלאת החיות של פניהן. כיום, הזרקת חומצה היאלורונית לפנים כבר מוכרת כטיפול אסתטי מבוקש מאוד, וככל שהטיפול נעשה בחומרים הטובים ביותר, כמו אלו שנמצאים בקליניקות יפה מקסימוב, בהתאמה נכונה לכל מטופלת ועל ידי רופאות מוסמכות ומיומנות – כך גם התוצאה מתקרבת למראה טבעי וזוהר.  מה זה אומר הזרקת חומצה היאלורונית, כמה זמן זה מחזיק ואיך נדע מה מתאים לנו? כל התשובות כאן בהמשך…

חומצה היאלרונית
השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

החומצה ההיאלורונית, רכיב הקסם של עולם האסתטיקה, היא למעשה רכיב שהגוף שלנו יודע לייצר לבד. מדובר במולקולה גדולה שיכולה לספוח אליה כמות גדולה של מים ולמנוע מהם להתנדף החוצה. היא נוצרת בקרום התא ואחראית על נפח העור שלנו ועל רמת הלחות בעור. אך עם הגיל כמות החומצה ההיאלורונית שנוצרת בגוף הולכת ופוחתת, והתוצאה – סימני הגיל, כמו קמטים ושקעים. 

במהלך שנות ה-90, עשרות שנים אחרי שהחלו לפתח חומצה היאלורונית בתנאי מעבדה ולהשתמש בה לתעשיות שונות,  נכנסה החומצה ההיאלורונית לעולמות האסתטיקה, והזרקת חומצה היאלורונית נמצאה כטיפול אידיאלי לטיפול בקמטים קלים עד עמוקים, לתיקון שקעים, לעיצוב עצמות לחיים, למילוי שפתיים, ליצירת נפח באזורים שונים, למילוי צלקות וגם לטיפול באזור הצוואר, במחשוף ובגב כף היד. כך למשל חומצה היאלורונית בשפתיים ידגישו את מראה השפתיים אך ישמרו על מראה טבעי ורך. חומצה היאלורונית לפנים לא רק תסייע בהפחתת סימני הגיל בטיפול בקמטים, קמטוטים או שקעים אלא גם תשפר את איכות האור, את מבנה העור ואת גמישותו.

הזרקת חומצה היאלורונית – הדרך לתוצאה המושלמת

בקליניקות יפה מקסימוב משתמשים רק בחומרי המילוי האיכותיים והמתקדמים ביותר בטיפולי הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים ובאזורים אחרים בפנים, שעברו מחקרים קליניים ובדיקות מקיפות ונמצאו יעילים ובטוחים, לרבות סדרות של ,Stylage, Revanesse, Juvederm ,Aliaxin ,Restylane ועוד. כל טיפול יכול להתאים לאזורים אחרים, כשלכל חומר סמיכויות שונות המתאימות לאזור הטיפול. לדוגמה, כשהתוצאה צריכה להיות רכה יותר וטבעית, כמו בטיפול בחומצה היאלורונית בשפתיים או להחלקת קמטוטים עדינים, נשתמש בחומצה היאלורונית בסמיכות נמוכה. בטיפול עמוק יותר, כמו להדגשת עצמות הלחיים או הלסת נשתמש בחומר בעל סמיכות גבוהה ודחוסה. ישנם גם טיפולים שמתאימים לאזורים ספציפיים מאוד, כמו Teosyal שנועד לטיפול בשקעי העיניים.

כל מטופלת שמגיעה אלינו לטיפול בחומצה היאלורונית עוברת תהליך אבחון מלא בשיטת Y360, שיטה חדשנית שפותחה בקליניקות יפה מקסימוב, המבוססת על מערכת חכמה שאוספת את כל המידע הרלוונטי על מאפייני העור, מטרת הטיפול והציפיות של המטופלת ומשקללת אותם יחד. התוצאה המתקבלת היא שלוש אפשרויות טיפול שונות על פי מדרגות עלות, כשהמטרה היא להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך. 

את תוכנית הטיפולים הזו מקבלות הרופאות שלנו במחלקה הרפואית, רופאות מוסמכות ומיומנות, בעלות ניסיון ארוך שנים בהזרקות. תהליך הזרקת חומצה היאלורונית לפנים ולאזורי הטיפול שנבחרו, מתבצע בסביבה סטרילית מוקפדת, ברגישות רבה ובעדינות, וזאת כדי להבטיח למטופלת חוויה בטוחה, רגועה ונעימה לאורך כל התהליך עד לקבלת התוצאות המושלמות.

שאלות – תשובות

ש: מי יכול להזריק חומצה היאלורונית?

ת: רק רופאים יכולים לבצע טיפולי הזרקות בכלל בעולמות האסתטיקה, והזרקת חומצה היאלורונית בפרט, ומוטב שיהיו אלו רופאי עור או פלסטיקאים שעברו הכשרה מתאימה לטיפולים אסתטיים בהזרקות. כך הן כמובן גם רופאות המחלקה הרפואית של יפה מקסימוב.

ש: האם הזרקת חומצה היאלורונית כואבת? 

ת: ברוב תכשירי חומצה היאלורונית שבהם אנו משתמשים נמצא רכיב לידוקאין, רכיב שתפקידו לאלחש את רקמת הפנים באזור ההזרקה ומקל על הכאב. כמו כן לפני הזרקת חומצה היאלורונית מורחים באזור הטיפול חומר מאלחש שמקל עוד על הכאב. כמובן שרמת הכאב משתנה מאדם לאדם ותלויה באזור הטיפול, אך היא מושפעת רבות גם במיומנות של הרופא המטפל. ביפה מקסימוב המטפלות הן רופאות מוסמכות בעלות ותק רב בטיפולים אלו, והן מבצעות את הטיפול ברגישות רבה כדי להנעים ככל האפשר את החוויה על המטופלת.

ש: כמה זריקות נדרשות כדי להגיע לתוצאה?

ת: כל טיפול כולל בין מזרק אחד לארבעה, כשבסופו של דבר מספר הזריקות והטיפולים נקבע על פי הצורך של המטופלת, בהתאם לאזור ההזרקה, גיל המטופלת, מצב העור שלה וכיוצא באלו. 

ש: אחרי כמה זמן רואים תוצאות?

ת: בין שמדובר בטיפול בחומצה היאלורונית בשפתיים, למילוי קמטים, לפיסול עצמות הלחיים, מילוי שקעים מתחת לעיניים ובכלל בטיפול הזרקת חומצה היאלורונית לפנים ולאזור הצוואר, המחשוף, גב כף היד וכיוצא באלו, התוצאה נראית כבר בתום הטיפול. תחילה עשויה להופיע גם אדמומיות שהולכת ונעלמת בימים שלאחר הטיפול. 

ש: לאחר הזרקת חומצה היאלורונית כמה זמן מחזיק הטיפול?

ת: לשאלה שאולי נשאלת הכי הרבה בקליניקה בנושא הזרקת חומצה היאלורונית כמה זמן מחזיק הטיפול, יש כמה תשובות אפשריות, תלוי בסוג החומר, באזור הטיפול בפנים ובקצב חילוף החומרים המשתנה בין אדם לאדם ומשפיע גם על קצב פירוק חומצה היאלורונית. אך בסופו של דבר תוצאות הטיפולים מחזיקות חודשים ארוכים, בממוצע בין חצי שנה לשנה.

ש: כמה עולות זריקות חומצה היאלורונית?

ת: מחירי מזרקי חומצה היאלורונית משתנים בהתאם לסוג החומצה, ומתחילים באלף שקלים. במקרה של רכישת כמה זריקות חומצה היאלורונית וכן גם לקוחות קבועות של יפה מקסימוב יכולות ליהנות ממבצעים קבועים עבור הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים או באזורים שונים. המחיר הסופי נקבע בהתאם לתוכנית הטיפול. אתן מוזמנות כמובן להגיע אלינו להתאמת תוכנית טיפולים מדוייקת.

ש: מה פירוש השם 'חומצה היאלורונית'?

ת: השם 'חומצה היאלורונית' או 'היאלורן' ניתן לה על ידי זוג חוקרים שמצא במהלך שנת ה־30 של המאה הקודמת את תפקיד החומצה ההיאלורונית. השם 'היאלורונית' (ולא היאלרונית כפי שתראו מייד) הוא צירוף של המילים היילוס + יורוני. 'היילוס' (Hyalus) היא המילה היוונית ל'דמוי זכוכית', משום שהחומצה מזכירה במראה שלה את הזכוכית. ב'יורוני' הכוונה לסוכר יורוני, רכיב שמצוי בחומצה ההיאלורונית. אגב, מתוך הצירוף הזה ברור כי כשמכנים את החומצה 'חומצה היאלרונית'  (בלי האות ו"ו אחרי הלמ"ד) זו כמובן טעות, כלומר יש לומר חומצה היאלורונית ולא חומצה היאלרונית. חומצה היאלרונית איננה חומצה אחרת, אלא פשוט טעות בעברית.

גם לך מגיע להביט במראה בשביעות רצון וליהנות מעור פנים רך, זוהר ויפהפה. נשמח לספר לך עוד על הטיפול בהזרקת חומצה היאלורונית ועל מגוון הטיפולים הנוספים בקליניקה בפגישת ייעוץ ראשונית, ללא עלות. צרי קשר ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם!

 

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים

,Hi you

כדי שתהיה לנו התחלה חלקה...​

אחת הנציגות שלנו תתקשר ותזמין אותך​ לפגישת ייעוץ בחינם

מסיכת קולגן בגודל מלא במתנה למגיעות עד סוף השבוע!

השאירי כאן טלפון ונתקשר אליך בהקדם

,Hi you

כדי שתהיה לנו התחלה חלקה...​

אחת הנציגות שלנו תתקשר ותזמין אותך​ לפגישת ייעוץ בחינם

מסיכת קולגן בגודל מלא במתנה, למגיעות עד סוף השבוע!

השאירי כאן טלפון ונתקשר אליך בהקדם