הסרת שיער בלייזר

ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר!

בקליניקות יפה מקסימוב טכנולוגיית הסרת שיער בלייזר המתקדמת ביותר, המבטיחה לכם את הטיפול האופטימלי להעלמת השיער בקלות, בזמן קצר ובמינימום כאב. הכירו את מכשיר הסופרנו פלטינום הכולל שלושה אורכי גל לטיפול המהיר ביותר המתאים לכל אחד ואחת. יפה מקסימוב, מהקוסמטיקאיות הראשונות בארץ לטפל בהסרת שיער בחרה בקפידה לא רק את שיטות הטיפול הטובות ביתר אלא גם את הצוות המקצועי והמסור בקליניקות, עם היכולות המקצועיות הללו ועם מספר מכשירי לייזר בכל סניף, מובטחת לכם תוצאה שהיא לא פחות ממושלמת.

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

חשקה נפשכם בגוף חלק? פשוט לכו על זה, היום זה ממש קל. ואם כבר – לכו על השיטה הטובה ביותר, הצטרפו למהפכת הלייזר של הסופרנו פלטינום, הטכנולוגיה היעילה והבטוחה לטיפולי הסרת שיער בלייזר. טכנולוגיית הלייזר היא שיטה פופולארית מאוד להסרת שיער בזכות הפעולה המדויקת שמאפשרת הסרת שיער בלי לפגוע בעור, הזמן הקצר הנדרש לכל טיפול וכן התוצאות שנראות תוך מספר טיפולים קצר. טכנולוגיית לייזר להסרת שיער פועלת באמצעות שימוש בקרן לייזר הנספגת בפיגמנט של השיערה ופוגעת בזקיק השיער ובצמיחת השיער בעתיד. בטכנולוגיית הלייזר של הסופרנו פלטינום נעשה שימוש בלייזר פולי-כרומטי בשלושה אורכי גל שונים בו־זמנית ובכך מתאפשרת הסרת שיער באזורים נרחבים בלי לפגוע ביעילות הטיפול. למכשירים אלו טכנולוגיית חימום מבוקר ותהליכי קירור המאפשרים טיפול בטוח ומינימום של כאב.

הטיפול מתאים כמעט לכל סוגי השיער, משיער עבה וגס עד לשיער דק ופלומתי, במגוון אזורים בגוף ולכל גווני העור. יועצת ביוטי־טק תפגוש אתכם כדי להתאים את תוכנית הטיפולים הנכונה לכם על פי סוג השיער, אזור הטיפול וכיוצא בזה. טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאימים לכולם, נשים, גברים וגם ילדים וילדות מגיל 6 עד 16, תוך התאמה לגיל המטופלת במטרה להגיע למענה הרצוי.

הטיפול מתבצע על ידי מטפלת ביוטי-טק מוסמכת ומיומנת שעברה הכשרה והשתלמויות מטעם החברה המייצרת את המכשור. כמו כן, לקראת הטיפול ולאורך כל סדרת הטיפולים יעמוד הצוות לרשותכם למתן מענה מלא בכל שאלה בצורה נעימה ובסבלנות רבה.

כמו כל אחת מטכנולוגיות הביוטי־טק בקליניקות יפה מקסימוב, גם טכנולוגיית הסופרנו פלטינום נמצאת בפיקוח של מכון התקנים, בעלת תו תקן ישראלי אישורי בטיחות נוספים של ה-CE האירופאי וה-FDA האמריקאי.

בואו להיווכח בעצמכם איך השיער נעלם בקלות ובמהירות בלי כאב בטיפולי הסרת שיער בלייזר, ותתחילו גם אתם ליהנות מאיכות חיים טובה יותר עם גוף חלק משיער מיותר. השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ ואבחון.

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

Before and After

לפני
אחרי

המגזין וחדשות אחרונות