הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער
בלייזר

תגידי שלום לשיער המיותר!

מה חשוב לדעת כשאת מעוניינת בטיפול לייזר להסרת שיער הגוף?

לפני כשני עשורים פרצה אל תחום הקוסמטיקה הבטחה אשר הפכה את חיינו לפשוטים ונעימים יותר – הסרת שיער בפנים בלייזר, אשר חסכה מאתנו את הדאגה וחוסר הנוחות לפני כל הליכה לים. בקלי קלות השיער נעלם, ללא כאב ובמינימום זמן ונכון להיום השיטה מתאימה כמעט לכל סוגי השיער ולכל סוגי העור – בעבר נשים וגברים בעלי גוון עור כהה לא יכלו ליהנות מהסרת שיער בלייזר בפנים, אך עם השנים המכשור השתכלל וכמעט כל אחת ואחד יכולים להסיר שיער גוף בלייזר.

כיום אפשר להסיר גם שיער דקיק ואף פלומות שיער. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת טיפולים המתאימים עצמם לשיער דק ו\או פלומתי, גם אם הוא דק באופן טבעי, או הפך דק בשל הטיפול. אז תגידו ביי ביי לשיער המיותר. כמוכן, הסרת שיער בפנים בלייזר וגם בגוף אינה כואבת כבעבר. ישנן מגוון טכנולוגיות מתקדמות המפחיתות משמעותית את הכאב ואי הנעימות עד כמעט בכלל.

כך תדעי שעורך בידיים טובות

ראשית חשוב לדעת כי המכשור אשר נעשה בו שימוש בקליניקה הינו בפיקוח של מכון תקנים ממוסמך. למכשור ברשת הקליניקות של יפה מקסימוב, תו תקן ישראלי המאשר כי המכשור עומד בסטנדרטים גבוהים ביותר כמוכן קיימים אישורים נוספים; CE אירופאי וFDA אמריקאי לבטיחות מקסימלית.

אומנם אין חובה כי רופא יבצע את הטיפול, אך כל מטפלת חייבת להיות בעלת ידע מתאים, הכשרה והסמכה מטעם החברה המייצרת את מכשור הסרת השיער. בקליניקות של יפה מקסימוב לכל מטפלת ניסיון רב בתחום הסרת שיער בפנים בלייזר והיא מקבלת הדרכה צמודה על המכשור גם מהחברה שמייצרת את המיכשור וגם בקליניקות מיפה מקסימוב עצמה, שהינה ברת נסיון רב בתחום.

כאשר את מגיעה לטיפול הסרת שיער בלייזר בפנים חשוב לוודא כי הקליניקה הינה מוסד מוכר שיש באמתחתו גם שנות ניסיון רבות וגם עדויות למטופלים מרוצים. אנו ביפה מקסימוב מתגאות ב20 שנות ניסיון ועשרות אלפי מטופלים שחוזרים ומביאים גם בני משפחה וחברים.

הסרת שיער בלייזר בפנים

חשוב לציין – הסרת שיער בלייזר אינה מתאימה להסרת שיער בפנים. הישמרו לכם ממכונים המבטיחים הסרת שיער בפנים בלייזר וכוללים גילוח ולא בשיטה המותאמת לעור הפנים. ברשת הקליניקות של יפה מקסימוב תמצאו שיטת טיפול ייחודית וייעודית להסרת שיער הפנים המותאמת לכם אישית.

למה אני יכולה לצפות מהטיפול?

אז אחרי שהבנת את סדר הפעולות הנכון, אני מזמינה אותך בשלב הראשון לאבחון. אחת היועצות המקצעויות שלי תאבחן את עורך ופיגמנט השיער שלך על ידי מצלמה מיקרוסקופית ולאחר מכן תתאים עבורך אישית את הטיפול ואת המכשור. לאחר שנבדקת ואובחנת נקבע את תדירות הטיפולים ותקבלי הסבר מקיף כיצד לסייע להצלחת הטיפול.

יתרון גדול לקליניקות שלי הוא מגוון המכשירים הקיים בקליניקה. במרבית המרכזים הגדולים יש סוג מכשיר אחד, מה שלא מאפשר מעבר למכשיר אחר במידה ואין תוצאות. אצלי בקליניקות יש מגוון מכשירים בטכנולוגיות שונות, כך שאם זקיקי השערה מפסיקים להגיב- ניתן לעבור למכשיר אחר ללא תוספת תשלום.

טיפול להסרת שיער בלייזר בפנים לרוב יתחיל כאשר מטופל או מטופלת עברו את גיל 16 אך עם זאת אנו מטפלים גם בילדות החל מגיל 6 בהימצא נכונות נפשית של הילדה, מתוך הבנה כי שיעור יתר גם בשנות הילדות ראוי למענה מקיף ומקצועי ולו רק בשל הקושי החברתי בבעיה זו.

ברשת הקליניקות של יפה מקסימות אתם יכולים להגיד שלום לשיער המיותר בהסרת שיער בלייזר – השיטה המהירה ביותר, ללא כאבים ועם תוצאות בשטח.