אני מאמין

אמנת יפה מקסימוב – הדרך שלנו להצלחה שלך

לפעול מתוך אהבה למקצוע, באנושיות, בשקיפות ובכנות, לדעת לקבל ביקורת, להיות השופטות של עצמנו כדי להשתפר, לתבוע מעצמנו את המקסימום וכך להיות הטובות ביותר, ותמיד להסתכל קדימה – אמנת יפה מקסימוב שמתווה לנו את הדרך ושתמיד עומדת לנגד עינינו, היא שבסופו של דבר הופכת כל טיפול אצלנו להצלחה

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

כל אחד ואחת מהלקוחות שלנו הם עבורנו משפחה, וכמו במשפחה – אנו רוצות להעניק להם את הטוב ביותר, וזו המשימה שלנו ביפה מקסימוב. אנו מתמקדות באיכות, במקצועיות, בחוויה טובה, בשקיפות ובאמינות, ופועלות לבסס את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל אחד ואחד מהטיפולים והשירותים שאנו מעניקות. 

אלו הם חמשת העקרונות שמנחים אותנו בכל בוקר מחדש:

  • עשייה מתוך אהבה

אנחנו ביפה מקסימוב מאמינים שתוצאות טובות מתחילות מחיבור רגשי אמיתי לתחום הביוטי. זו התחושה שאנו מנחילים ליועצות ומטפלות הביוטי טק שלנו – להעביר הלאה את התשוקה הזו לכל מטופלת ומטופל, ותמיד להתרגש מהתהליך בדיוק כמו מהתוצאה. זה גם מה שמסייע לנו לקבל באהבה כל ביקורת וכל חוות דעת ותמיד לשאוף להשתפר וללמוד עוד מהמסע.

  • אנושיות

אהבת אדם היא הבסיס שלנו, אנחנו פועלים תמיד ברגישות ובאנושיות כלפי המטופלים, הצוות שלנו וכל מי שאנו באים פוגשים בכל יום. לפעמים כל מה שצריך אדם זה יחס אישי וחיוך שמגיע מכל הלב, כדי להרגיש כמה הוא חשוב. כשאנחנו נחשפות לחוות הדעת ולהמלצות הלבביות, אנחנו מבינות שאנחנו עושות משהו טוב.

  • להיות הטובות ביותר

קליניקות הביוטי טק של יפה מקסימוב פועלות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומשתמשות בטכנולוגיות והכלים המתקדמים ביותר, שזכו לביקורות הטובות ביותר על ידי המומחים. תמיד נבחר בטיפול המדויק, האיכותי, המומלץ והמקצועי ביותר. התביעה שלנו את עצמנו להיות הכי טובים היא שמאפשרת לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר למען המטופלים שלנו. 

  • כנות ושקיפות

העיקרון שמנחה אותנו ביפה מקסימוב הוא לומר למטופלים את כל האמת (ממש כמו בבית המשפט). לא למכור אף פעם מה שלא צריך ולהציע תמיד את הטיפול הנכון ללקוחות מטעמים מקצועיים בלבד, ללא שיקולים כלכליים. לעולם לא נמכור אשליות או נמליץ על מוצרים שלא בדקנו בעצמנו ותמיד נתאם ציפיות בכנות ובשקיפות, מתוך כבוד והוגנות למטופל או המטופלת שמולנו.

  • תמיד להסתכל קדימה

אנחנו ביפה מקסימוב תמיד מאתגרים את עצמנו ואת הקיים. אנחנו נמצאים בתנועה מתמדת ומביטים קדימה – שואלים שאלות, חוקרים את השוק, בוחנים המלצות וחוות דעת, מזהים מגמות ומפתחים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים משלנו, כדי לשאוף וגם להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

רוצה להצטרף לצוות? 

השאירי פרטים כאן

Watch the difference

גלרית וידיאו

השאירי פרטים ונדבר ממש בקרוב

המגזין וחדשות אחרונות

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים