שיטת YMAX
להסרת שיער פנים

השיטה היחידה המבדלת את שיער הפנים משיער הגוף ונותנת לו את הטיפול המתאים לו

הכירי את הפתרון האמיתי לבעיית שיער הפנים שלך – 
השיטה של יפה מקסימוב להסרת שיער פנים היא היחידה בשוק
שעושה שינוי משמעותי בעובי, צפיפות וחוזק השערה.

שיטת
YMAX להסרת
שיער פנים

השיטה היחידה המבדלת את שיער הפנים

משיער הגוף ונותנת לו את הטיפול המתאים לו

הכירי את הפתרון האמיתי לבעיית שיער הפנים שלך – השיטה של יפה מקסימוב להסרת שיער פנים היא היחידה בשוק שעושה שינוי משמעותי בצמיחת השערה, ומביאה להפחתה ניכרת
בעובי, צפיפות וחוזק השערה.

אישור רשם הפטנטים וסימני המסחר על שיטת YMAX להסרת שיער פנים

לקביעת טיפול ניסיון חינם,

השאירי פרטים:

אישור רשם הפטנטים וסימני המסחר על שיטת YMAX להסרת שיער פנים

אנחנו יודעות שכבר ניסית כל מיני שיטות, שהוצאת כספים רבים ולבסוף התאכזבת מהתוצאה.
אנחנו מבינות את הכאב שלך ואנחנו כאן כדי לעזור לך.
לא נוותר עד שנגיע יחד לתוצאה שאת מרוצה ממנה.

תוצאות נראות לעין כבר מהטיפול הראשון

טיפול הדגמה חינם – פשוט בואי לנסות בעצמך.

תוצאות נראות לעין כבר

מהטיפול הראשון

טיפול הדגמה חינם – פשוט

בואי לנסות בעצמך.

כל המכשירים בעלי אישורי FDA, CE
ומכון התקנים הישראלי

הסיפור האישי

והמוטיבציה מאחורי השיטה, הטכנולוגיה והטיפול
של כוהנת הביוטי-טק יפה מקסימוב

יפה מקסימוב הגיעה לפיתוח הנוסחה המדויקת להסרת שיער פנים בעקבות הכאב האישי שלה – ביתה הבכורה, נואל, סבלה במשך שנים משיעור יתר בפנים בעקבות מצב רפואי ששמו שחלות פוליציסטיות. "כבר לפני 30 שנה הבנתי כי לעולם הקוסמטיקה אין מענה הולם להסרה אפקטיבית של שיער הפנים – אני החלטתי לקחת את הבעיה הזו בשתי ידיים ולמצוא פתרון. אני רואה את זה כשליחות – לעזור לנשים בכל הגילאים להחזיר לעצמן את הביטחון ולהיות מרוצות ומאושרות מההשתקפות שלהן במראה".

ההבנה הזו שלחה את יפה מקסימוב להליך ניסוי ותהייה מעמיק על בנותיה עם המוטיבציה למציאת פתרון אמיתי לבעיה. השיטה שפיתחה מבוססת טכנולוגיית IPL.

טכנולוגיית IPL היא אומנם טכנולוגיה מוכרת בתחום הטיפולים האסתטיים והסרת השיער – אבל עד אותו שלב, לא הצליחו ליישם אותה בהצלחה על שיער פנים. יפה מקסימוב לא ויתרה עד שהגיעה לנוסחה המדויקת ביותר הכוללת את תדירות הטיפולים, אורכי הגל ותמהיל הטיפולים – נוסחה זו כיום מוגנת כסימן מסחרי, שעזר כבר למעלה מ-60,000 נשים אשר סבלו כל חייהן משיעור יתר באזור הפנים.

לקביעת טיפול ניסיון חינם,

השאירי פרטים:

עשרות אלפי לקוחות מרוצות

לא טועות

התאמת טיפולים אישית אצלנו בקליניקה

התאמה אישית אצלנו בקליניקה

איך זה עובד?

1.

טיפול בשיטת YMAX מתחיל באבחון העור והשערה, תוך שימוש במצלמה מיקרוסקופית. לאחר מכן אנחנו עורכות שקלול של נתונים שונים כמו גיל, מאפיינים גנטיים, מצב הורמונלי והיסטורית הטיפולים האישית שלך. משלב האבחון, ועד לסיום תוכנית הטיפולים, מומחיות הביוטי-טק של יפה מקסימוב ילוו אותך לאורך כל הדרך בכל שאלה, יסייעו לך בקביעת הטיפולים הבאים וינחו אותך כיצד להתכונן לקראת כל טיפול.

2.

הטיפול מתבצע אך ורק על ידי קוסמטיקאיות מוסמכות וותיקות בתחום, כאשר המכשירים בהם נעשה שימוש מאושרים בידי ה-FDA, ה-CE ומכון התקנים הישראלי. והיתרון הגדול ובשונה מפתרונות אחרים בשוק- הטיפול אינו דורש גילוח של העור כתנאי מקדים, אין צורך להמתין בין הטיפולים לצמיחת השערה כמו בלייזר, וניתן להגיע באמצעותו לתוצאה מדויקת ללא כאב, וללא סיכון לצלקות.

אנחנו עושים את כל המאמצים כדי למצוא פתרון אפקטיבי המתאים לכל מקרה ולכל גיל, גם ברמת הטיפול וגם ברמת המחיר!

3.

העיקרון הקריטי להצלחה בטיפול, הוא המקצועיות והניסיון של הקוסמטיקאיות בקליניקות, שיודעות מה ההבדלים בין שיער הגוף לשיער הפנים, מה הגורמים לצמיחה של שיער הפנים, והחשוב ביותר – איך מתאימים את הטיפול ספציפית לכל סוג עור ושיערה. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

סיפורי ההצלחה

סיפורי ההצלחה של הלקוחות האהובות שלנו

של הלקוחות האהובות שלנו

הטכנולוגיה של YMAX - למה דווקא IPL?

כעת הגיע הזמן להכיר את השיטה שלוקחת את היתרונות של טכנולוגית IPL לשלב הבא – YMAX – הסרת שיער מהפנים בהתאמה אישית לפי גוון העור, צבע השיער ועובי השערה תוך שימוש בכלי אבחון מתקדמים מתעשיית הביוטי-טק ותוצאה טובה יותר מתמיד: הפחתה משמעותית בעובי השיערה, חוזק השיערה וצפיפות השיער.

בשיטת YMAX, גלי האור ממיסים את השערה עד לגובה פני העור – מה שאומר השיטה מתאימה לשיעור יתר קל, בינוני וגם קשה, לאזורים מגוונים כמו שפם, פאות וסנטר, לשערות שצומחות בצפיפות וגם לשערות בודדות.

קרני האור עוברות את העור, שהוא בהיר יחסית, ופוגעות בריכוזי מלנין גבוהים – בסיסי השערה, שהם כהים יותר. בנקודת המפגש הזו, אנרגיית האור הופכת לאנרגיית חום, שצורבת את השערה עד לשורש, ומנתקת את אספקת הדם שלה. כך השערה לא צומחת שוב, ולא נגרם כל נזק לאזור שסביבה.

קרני האור עוברות את העור, שהוא בהיר יחסית, ופוגעות בריכוזי מלנין גבוהים – בסיסי השערה, שהם כהים יותר. בנקודת המפגש הזו, אנרגיית האור הופכת לאנרגיית חום, שצורבת את השערה עד לשורש, ומנתקת את אספקת הדם שלה. כך השערה לא צומחת שוב, ולא נגרם כל נזק לאזור שסביבה.

IPL, או Intense Pulsed Light, מבוססת על קרני אור באורכים שונים – כך שניתן להתאים אותה אישית לפי סוג השיער והעור של המטופלת. זאת, בניגוד לשיטת הלייזר, בה מדובר בקרן אור ישירה וממוקדת. IPL מתאימה לכל גווני העור, מבהיר ועד כהה או שזוף. כאשר מדובר בנשים עם שיער בלונדיני, ג'ינג'י או לבן, הטיפול ישלב גם אפילציה.

כל התשובות לשאלות שלכן:

שיטת YMAX מתאימה לטיפול בשיעור יתר בכל דרגה, משיעור קל ועד לשיעור קשה. השיטה מתאימה לנשים שסובלות מתסמונת השחלות הפוליציסטיות, תסמונת נפוצה למדי שבאה לידי ביטוי, בין היתר, בהגברת צמיחת שיער הפנים. השיטה מבוססת על קליטת פיגמנט השערה על גבי העור, ועל כן היא מתאימה למקרים שבהם שיער הפנים כהה מגוון העור, כמו במקרים של שיער חום או שחור. במקרה של שיער בגוון מעורב, הכולל גם שיער כהה וגם בהיר, כמו בלונדיני, ג'ינג'י ולבן, נציע טיפול משולב באמצעות אפילציה.

משך טיפול הסרת שיער פנים משתנה בהתאם לאיזור הטיפול, ואורכת כרבע שעה. 

ארבעת הטיפולים הראשונים נקבעים בהפרש של שבוע. 
ולאחר מכן, בהתאם לקצב הצמיחה האישית.

את טיפולי הסרת השיער במרכזי האסתטיקה של יפה מבצעות קוסמטיקאיות, שעברו בנוסף הדרכה מיוחדת על מכשירי המרכזים.צוות מומחיות הביוטי־טק ביפה מקסימוב נבחר בקפידה רבה, ולכן תמצאו שם רק מטפלות שצברו ניסיון של לפחות שלוש שנים בטיפול במכשור להסרת שיער. כל מטפלת בשיטת YMAX עוברת הדרכה יסודית אצל היצרן וכן הדרכות בקליניקה, וכל מטפלת נדרשת למאה שעות התמחות אצל מטפלת בכירה. 

כמות הטיפולים משתנה בין אישה לאישה ובהתאם לרמת השיעור, גנטיקה, גוון העור, גוון השערה ומצב הורמונלי כך שכל הפרמטרים האלה מרכיבים את כמות הטיפולים. הכמות שהומלצה לך בפגישת הייעוץ היא כמובן משוערת ומדויקת ככל האפשר וזאת מתוך הניסיון של הרשת ולקוחותינו.

כבר מטיפול ראשון הדקקות השערה ניכרת לעין ובהמשך סדרת הטיפולים נגיע לכל מחזורי הצמיחה ונצפה בשערות המדקקות ונעלמות.

 

קצת על רשת קליניקות הביוטי-טק

קצת על יפה מקסימוב

של יפה מקסימוב

האישה מאחורי הטיפולים

מיד עם הכניסה לאחד מסניפי הרשת אפשר להבחין בהבדל המהותי בין עוד קליניקה קוסמטית או מרכז רפואי אחר ברחבי הארץ לבין חווית הביוטי-טק של הקליניקות המפוארות של יפה מקסימוב באווירת Medical Clinic and Skin Lounge , לאונג'ים מרהיבים ויוקרתיים שלא נראו קודם לכן בישראל. המרכזים מהווים —–> One Stop Shop לכל טיפולי עור הפנים והגוף, הסרת שיער ועוד.

כל מרכז מחולק לשתי קומות- הקומה הראשונה היא קומת הביוטי-טק, שם מבוצעים כל טיפולי עור הפנים והגוף השונים, בעוד שהקומה השניה מנוהלת על ידי צוותים רפואיים האחראים על טיפולים אסתטיים הדורשים התערבות רפואית.

היחס האישי והחם שכל מטופלת מקבלת בהגיעה לקליניקה הציב סטנדרט חדש בכל הנוגע לשירות ולמקצועיות של נותני השירות בתחום.

את יכולה להתחיל לטפל
בשיער הפנים שלך ממש עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת טיפול ניסיון חינם באחת מהקליניקות המפנקות של יפה מקסימוב

גם את תוכלי לראות את השיפור בטיפול הראשון – בואי

את יכולה להתחיל
לטפל בשיער
הפנים
שלך ממש
עכשיו

השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם לקביעת טיפול ניסיון חינם
באחת מהקליניקות המפנקות של יפה מקסימוב

גם את תוכלי לראות את השיפור בעורך תוך שבועיים בלבד. בואי

תוכניות תשלום נוחות – מוצאים פתרון נגיש
לכל מטופלת

30

שנות ניסיון

מעל

60,000

לקוחות מרוצות

כל המכשירים בעלי אישורי
FDA, CE ומכון התקנים הישראלי

תוכניות תשלום נוחות – מוצאים פתרון נגיש
לכל מטופלת

30

שנות ניסיון

מעל

60,000

לקוחות מרוצות

כל המכשירים בעלי אישורי
FDA, CE ומכון התקנים הישראלי

השאירי פרטים: