שיטת YMAX

שיטת
YMAX

הסרת שיער בפנים בשיטת YMAX – הדרך היחידה לתוצאה שאת רוצה

מדי יום, נכנסות לשתי הקליניקות שלי – בראשון לציון וברמת גן, נשים המבקשות לטפל בבעיית שיעור יתר בפנים. עבור חלקן, זו הפעם הראשונה בה הן ניגשות לטפל בבעיה, ואילו אחרות מגיעות אליי לאחר שניסיונותיהן לטפל בשיעור יתר בפניהן באופן עצמאי לא נשאו פרי, ואף החמירו את הבעיה.

חשוב להבחין בין טיפול להסרת שיער גוף – כמו רגליים ובתי שחי, לבין טיפול להסרת שיער פנים – התהליך מתבצע באופן אחר, ונעשה שימוש בטכנולוגיות שונות ובאמצעים שונים. זאת, משום ששיער הפנים שלנו שונה משיער הגוף בכמה היבטים חשובים – סוג השיער, עובי השערה, צפיפות השיער וכיוון הצמיחה. לכן, האמצעים שאת מכירה ומשמשים אותך לשם הסרת שיער גוף, כמו גילוח ושעווה, לא זו בלבד שאינם מתאימים לשימוש על שיער הפנים, אלא שהם אף עלולים לגרום נזק – להגביר את צמיחת השיער ולהקשות על טיפול נכון ומתאים. על כן, הדבר הראשון והחשוב ביותר שאוכל לומר לך בנוגע להסרת שיער בפנים הוא – אל תעשי זאת בעצמך. פני אך ורק למטפלים מוסמכים, מקצועיים ומנוסים.

אני מזמינה אותך להכיר את השיטה שעמה אני עובדת – שיטת YMAX להסרת שיער פנים באופן יעיל ומדויק, באמצעים המתקדמים ביותר.

למי מתאימה השיטה?

שיטת YMAX מתאימה לנשים בעלות שיער פנים בכל דרגה – החל משיעור קל ועד לשיעור קשה. בין היתר, מתאים הטיפול גם לנשים הסובלות מתסמונת השחלות הפוליציסטיות, אשר מגבירה את שיעור הפנים ואת קצב צמיחת השיער. חשוב לדעת כי השיטה מבוססת על קליטת פיגמנט (אור הקולט את פיגמנט השערה על גבי העור, ויכול לעשות זאת רק כאשר גוון השיער כהה מגוון העור), ועל כן מתאימה לבעלות שיער חום או שחור, ולא לבעלות שיער בהיר במיוחד – בלונדיניות, ג'ינג'יות או בעלות שיער לבן.

כיצד מתבצע תהליך הסרת שיער בפנים בשיטת YMAX?

הטיפול מתבצע על ידי גלים של קרני אור, המותאמים במיוחד לשיער הפנים, באמצעות מכשור המותאם אף הוא במיוחד, כך שבשונה מן השיטות הקיימות כיום בשוק, הטיפול מאפשר הסרת שיער בפנים ללא גילוח. כתוצאה מן השימוש בגלים אלו, השערה "נמסה" עד לגובה פני העור, מוליכה את החום פנימה אל תוך זקיק השערה ועד לנים הדם המזין את השערה, צורבת את הזקיק ומנתקת אותו מנים הדם. כך, נמנעת הישנות הצמיחה וחזרתה של השערה.

בכמה טיפולים יש צורך?

מספר הטיפולים משתנה מאישה אחת לאחרת ומותאם לכל אחת באופן אישי. כל מי שמגיעה אלינו לייעוץ בנושא הסרת שיער פנים עוברת אבחון הנעשה באמצעות מצלמה מיקרוסקופית. מספר הטיפולים תלוי בכמה גורמים, ביניהם: גילה של המתייעצת, מאפיינים גנטיים רלוונטיים, מוצא, מצב הורמונאלי (היסטוריית הריונות ולידות, סדירות המחזור, שימוש בגלולות למניעת הריון, פוריות ועוד), היסטוריית טיפולי הסרת שיער קודמים, וכן גורמים נוספים.

ארבעת הטיפולים הראשונים מבוצעים בתדירות של אחת לשבוע, וזאת על מנת להגיע לכל שורשי השיער ולאפשר טיפול אחיד בכל השערות, בעיקר במקרים בהם לפני הטיפול נהגה הלקוחה להסיר שיער בעצמה באמצעות פינצטה, חוט או שעווה, דבר העשוי להוביל לצמיחה שאינה אחידה.

כיצד עלייך להיערך לטיפול?

לטיפול הראשון של הסרת שיער בפנים יש להגיע כאשר ישנו מעט שיער, כלומר – אין צורך להמתין עד שהשיער יגדל, כפי שנהוג לעשות לפני טיפול הסרת שיער בשעווה, אך חשוב שנוכל לראות את זקיק השערה, על מנת שנוכל לבצע את האבחון באופן יעיל ומדויק. כאמור, לא רק שאין צורך לגלח את השיער, למרוט אותו או להסיר אותו בשעווה – את מתבקשת להימנע מלעשות את כל אלו.

על מה חשוב שתקפידי לאחר כל טיפול ולאחר סיום התהליך כולו?

בתום כל טיפול, וכן בסוף סדרת הטיפולים השלמה, חשוב שתפקידי על שימוש במקדם הגנה מעל 40 SPF ותימנעי משיזוף בפנייך. בכל שהייה ממושכת בשמש, חשוב שתזכרי לחבוש כובע רחב שוליים.

מיהן המטפלות בשיטה זו?

לקליניקה שלי מתקבלות אך ורק מטפלות בעלות ניסיון של למעלה משלוש שנים בשימוש במכשור להסרת שיער. בנוסף, המטפלות בשיטת YMAX עוברות הדרכה אצל החברה המייצרת את המכשור וכן הדרכה בקליניקה. זאת ועוד, המטפלות מבצעות מעל מאה שעות התמחות אצל מטפלת בכירה.

את מוזמנת להגיע לאחת משתי הקליניקות שלנו לפגישת היכרות, ייעוץ ואבחון. אני והצוות המקצועי והמיומן שלי נשיב לך בשמחה על כל שאלה ונלווה אותך בתהליך קל, פשוט ויעיל של הסרת שיער בפנים, טיפול שהניב תוצאות נהדרות עבור מספר רב של נשים.

יתרונות הטכנולוגיה:

התחייבות מלאה לתוצאה

שינוי ניכר בהפחתת עובי, צפיפות וחוזק השערה

מראה חלק ונקי כבר מהטיפול הראשון

ללא גילוח וללא כאב – וללא צורך באלחוש או הרדמה!