איפור קבוע

איפור
קבוע

חשוב לדעת כי פנייך בידיים טובות. יפה, מאפרת מקצועית שהתחילה את דרכה כציירת, היא בעלת תעודת מאסטר באיפור קבוע, אשר ניתנה לה בקורס מיוחד בגרמניה.  

איפור קבועאיפור קבוע זוהי טכניקה בה מוחדרים לפנים פיגמנטים של צבע המופקים ממינרלים. החייאת מראה הפנים, הדגשתם וטשטוש פגמים קלים באיפור קבוע, באמצעות מכשור אלקטרוני דמוי עט. באמצעות האיפור ניתן להרחיב, להאריך, לקצר או לעבות, לעדן ולרכך את מראה הפנים.

הדגשת גבות נכונה תעזור "להרים" עיניים קטנות ושקועות, איפור שפתיים יעבה שפתיים דקות ויטשטש הבדלי סימטריה. ואם חשבתם שכל זה עניין לנשים בלבד, טעיתם. התהליך עצמו כולל מריחת האזור בחומר מאלחש, וכעבור המתנה של כחצי שעה, יפה מחליטה יחד איתך על גוון הצבע הרצוי, ומציירת בעזרת עיפרון בהתאם לעינה המקצועית ולרצון הלקוח. לאחר מכן עוברת על הציור בעזרת העט החשמלית המיוחדת החודרת לשכבות הראשוניות של העור, בשונה מקעקוע שחודר עמוק יותר ל"דרמיס”.  לכן, האיפור נקרא "קבוע”(עד שלוש שנים) ולא “קעקוע”(לכל החיים). בתום העבודה בדר"כ נותרות באזור אדמומיות קלה שעוברת עד יומיים. התוצאה הסופית מתקבלת לאחר מספר שבועות, בהן העור סופג בצורה טבעית יותר את הצבע ולאחר חודש הלקוחות מוזמנים לטיפול נוסף לחיזוק. בתוך שבוע העור מתחיל להתקלף ומתחילים לראות את התוצאה (במהלך הזמן הזה מורחים על המקום תכשיר אנטיספטי מדי יום). רק כעבור חודש הצבע מתייצב לחלוטין ואפשר לתקן או לחזק את הגוון.

יפה מציעה קשת גוונים מיוחדים בהרכבתה למינונים שונים באיפור קבוע, שיותאם לגוון העור והשיער של הלקוחות. אופציה אחת היא איפור קבוע "מסורתי", איילינר מעל או מתחת לעיניים, קו תוחם שפתיים ועוד, אך גם כאן טרנד הטבעיות חוזר ובגדול. "הדגשת תווי פנים" מוצלחת היא איפור קבוע שלא נראה כמו איפור, ולכן חשוב לשמור ולהדגיש את התווים הטבעיים.

טיפולים נוספים מבית יפה מקסימוב:

מתיחת פנים טבעית ללא ניתוח

טיפול בפיגמנטציה בפנים

מיצוק עור